KOVAIKovai Medical Center & Hospital Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $704,92 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹20,75 Mr | ₹18,11 Mr | ₹14,47 Mr | ₹14,51 Mr | ₹13,50 Mr | ₹12,86 Mr | ₹11,12 Mr | ₹8,55 Mr | ₹6,05 Mr | ₹4,67 Mr | ₹4,32 Mr | ₹3,88 Mr | ₹3,52 Mr | ₹3,46 Mr | ₹3,43 Mr | ₹2,79 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,32 Mr | ₹934,71 Mn | ₹754,44 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹660,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹7,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹13,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,03 Mr | ₹4,15 Mr | ₹3,10 Mr | ₹5,11 Mr | ₹5,50 Mr | ₹6,23 Mr | ₹5,43 Mr | ₹3,78 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,84 Mr | ₹2,09 Mr | ₹2,28 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,08 Mr | ₹703,84 Mn | ₹377,62 Mn | ₹326,55 Mn |
| Net Borç† | ₹555,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹15,84 Mr | ₹13,70 Mr | ₹12,18 Mr | ₹10,19 Mr | ₹9,04 Mr | ₹6,88 Mr | ₹7,10 Mr | ₹6,27 Mr | ₹5,87 Mr | ₹5,30 Mr | ₹4,65 Mr | ₹4,01 Mr | ₹3,34 Mr | ₹2,97 Mr | ₹2,22 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,10 Mr | ₹875,41 Mn | ₹646,63 Mn |
| Brüt Kâr | ₹4,08 Mr | ₹3,54 Mr | ₹3,15 Mr | ₹3,86 Mr | ₹3,43 Mr | ₹2,63 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,20 Mr | ₹905,88 Mn | ₹864,76 Mn | ₹676,84 Mn | ₹643,24 Mn | ₹398,02 Mn | ₹410,21 Mn | ₹248,40 Mn | ₹479,75 Mn | ₹399,33 Mn | ₹237,44 Mn |
| FAVÖK | ₹4,48 Mr | ₹3,93 Mr | ₹3,47 Mr | ₹2,75 Mr | ₹2,63 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,25 Mr | ₹921,31 Mn | ₹944,70 Mn | ₹732,51 Mn | ₹708,35 Mn | ₹443,69 Mn | ₹368,14 Mn | ₹257,18 Mn | ₹189,49 Mn | ₹144,94 Mn | ₹144,15 Mn |
| Net Kâr | ₹2,44 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,04 Mr | ₹776,85 Mn | ₹945,87 Mn | ₹601,43 Mn | ₹579,80 Mn | ₹600,63 Mn | ₹406,17 Mn | ₹385,34 Mn | ₹237,75 Mn | ₹204,30 Mn | ₹119,41 Mn | ₹121,00 Mn | ₹116,00 Mn | ₹71,41 Mn | ₹42,06 Mn | ₹65,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 223,41 | 190,96 | 164,26 | 105,80 | 95,28 | 71,00 | 86,44 | 54,97 | 52,99 | 54,89 | 37,12 | 35,22 | 21,73 | 18,67 | 10,91 | 11,06 | 10,60 | 6,53 | 3,84 | 6,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,02 Mr | -₹294,49 Mn | ₹1,77 Mr | ₹989,94 Mn | ₹1,23 Mr | -₹258,73 Mn | -₹1,14 Mr | -₹1,63 Mr | -₹495,00 Mn | ₹520,96 Mn | ₹25,73 Mn | ₹431,76 Mn | ₹316,06 Mn | ₹257,09 Mn | -₹371,08 Mn | -₹666,41 Mn | -₹447,66 Mn | -₹126,70 Mn | — | -₹125,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,4% | 22,9% | 21,4% | 35,2% | 40,7% | 48,4% | 48,8% | 44,2% | 33,3% | 26,9% | 36,7% | 42,0% | 52,2% | 60,6% | 66,4% | 68,8% | 62,1% | 53,3% | 40,4% | 43,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,76 | 0,76 | 0,84 | 0,70 | 0,67 | 0,53 | 0,64 | 0,73 | 0,97 | 1,14 | 1,08 | 1,04 | 0,95 | 0,86 | 0,65 | 0,63 | 0,75 | 0,84 | 0,94 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,20 | 1,04 | 0,92 | 0,77 | 0,69 | 0,52 | 0,54 | 0,48 | 0,44 | 0,40 | 0,35 | 0,30 | 0,25 | 0,23 | 0,17 | 0,13 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,7% | 25,8% | 25,8% | 37,9% | 38,0% | 38,3% | 21,8% | 21,1% | 21,9% | 22,6% | 19,5% | 21,5% | 20,3% | 21,7% | 17,9% | 23,5% | 19,1% | 43,5% | 45,6% | 36,7% |
| FAVÖK Marjı | 28,3% | 28,7% | 28,5% | 27,0% | 29,1% | 28,6% | 24,2% | 21,6% | 22,4% | 23,6% | 19,8% | 23,5% | 21,9% | 23,8% | 20,0% | 21,1% | 19,8% | 17,2% | 16,6% | 22,3% |
| Net Kâr Marjı | 15,4% | 15,3% | 14,8% | 11,4% | 11,5% | 11,3% | 13,3% | 9,6% | 9,9% | 11,3% | 8,7% | 9,6% | 7,1% | 6,9% | 5,4% | 6,9% | 8,9% | 6,5% | 4,8% | 10,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,4% | -2,1% | 14,5% | 9,7% | 13,6% | -3,8% | -16,0% | -25,9% | -8,4% | 9,8% | 0,6% | 10,8% | 9,5% | 8,7% | -16,7% | -38,2% | -34,4% | -11,5% | — | -19,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1166,70 | +%0,67 | |
| Bharti Airtel Limited | 1806,50 | +%1,56 | |
| HDFC Bank Limited | 714,00 | +%1,29 | |
| ICICI Bank Limited | 1360,20 | +%1,51 | |
| State Bank of India | 957,00 | +%1,70 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2269,30 | +%6,79 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,75 | +%2,66 |