KRITIKriti Industries (India) Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,83 Mr | ₹4,72 Mr | ₹4,54 Mr | ₹4,11 Mr | ₹4,09 Mr | ₹3,65 Mr | ₹3,53 Mr | ₹3,11 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,23 Mr | ₹1,90 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,64 Mr | ₹2,20 Mr | ₹1,19 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹50,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹911,15 Mn | ₹1,00 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,20 Mr | ₹988,70 Mn | ₹808,56 Mn | ₹772,27 Mn | ₹759,42 Mn | ₹632,42 Mn | ₹716,01 Mn | ₹602,51 Mn | ₹487,51 Mn | ₹384,89 Mn | ₹432,86 Mn | ₹426,98 Mn | ₹346,25 Mn | ₹385,99 Mn | ₹588,62 Mn | ₹1,08 Mr | ₹527,23 Mn |
| Net Borç† | ₹755,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,87 Mr | ₹7,22 Mr | ₹8,67 Mr | ₹7,32 Mr | ₹5,45 Mr | ₹5,88 Mr | ₹5,34 Mr | ₹5,88 Mr | ₹4,43 Mr | ₹3,88 Mr | ₹4,79 Mr | ₹3,80 Mr | ₹3,70 Mr | ₹3,32 Mr | ₹3,02 Mr | ₹2,77 Mr | ₹4,03 Mr | ₹3,72 Mr | ₹3,42 Mr | ₹3,30 Mr |
| Brüt Kâr | ₹395,61 Mn | ₹630,64 Mn | ₹790,97 Mn | ₹66,84 Mn | ₹493,83 Mn | ₹864,88 Mn | ₹622,51 Mn | ₹549,88 Mn | ₹450,18 Mn | ₹427,34 Mn | ₹543,40 Mn | ₹297,22 Mn | ₹341,21 Mn | ₹331,80 Mn | ₹320,83 Mn | ₹272,15 Mn | ₹456,52 Mn | -₹1,15 Mr | -₹692,59 Mn | ₹394,74 Mn |
| FAVÖK | ₹351,23 Mn | ₹284,30 Mn | ₹597,29 Mn | -₹71,16 Mn | ₹403,99 Mn | ₹694,46 Mn | ₹453,98 Mn | ₹292,77 Mn | ₹303,26 Mn | ₹300,76 Mn | ₹375,45 Mn | ₹206,39 Mn | ₹258,58 Mn | ₹246,20 Mn | ₹247,22 Mn | ₹199,10 Mn | ₹300,33 Mn | -₹1,43 Mr | -₹1,03 Mr | ₹149,38 Mn |
| Net Kâr | ₹11,30 Mn | -₹42,75 Mn | ₹219,30 Mn | -₹230,04 Mn | ₹199,32 Mn | ₹360,57 Mn | ₹184,91 Mn | ₹60,07 Mn | ₹91,94 Mn | ₹81,50 Mn | ₹107,56 Mn | ₹20,84 Mn | ₹43,35 Mn | ₹37,39 Mn | ₹57,65 Mn | ₹56,43 Mn | ₹94,34 Mn | -₹26,09 Mn | ₹74,95 Mn | ₹26,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,21 | -0,84 | 4,42 | -4,64 | 4,02 | 7,27 | 3,73 | 1,21 | 1,85 | 1,64 | 2,17 | 0,42 | 0,87 | 0,75 | 1,16 | 1,14 | 1,60 | -0,53 | 1,51 | 0,53 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹114,86 Mn | ₹54,24 Mn | ₹2,15 Mn | -₹194,25 Mn | -₹276,76 Mn | ₹99,76 Mn | ₹7,24 Mn | -₹192,59 Mn | ₹75,96 Mn | -₹62,71 Mn | -₹104,44 Mn | -₹97,18 Mn | ₹74,91 Mn | ₹4,09 Mn | -₹81,49 Mn | -₹18,56 Mn | — | ₹486,61 Mn | -₹514,61 Mn | -₹94,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹343,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,9% | 21,3% | 28,3% | 29,1% | 24,2% | 22,2% | 21,9% | 24,4% | 24,5% | 29,4% | 27,0% | 25,7% | 17,5% | 20,7% | 23,2% | 20,1% | 26,4% | 35,9% | 48,9% | 44,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,22 | 1,53 | 1,91 | 1,78 | 1,33 | 1,61 | 1,51 | 1,89 | 1,72 | 1,59 | 2,15 | 2,00 | 1,68 | 1,59 | 1,64 | 1,60 | 2,75 | 2,27 | 1,55 | 2,78 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,64 | 3,25 | 3,90 | 3,30 | 2,45 | 2,64 | 2,40 | 2,64 | 1,99 | 1,74 | 2,16 | 1,71 | 1,66 | 1,49 | 1,36 | 1,24 | 1,82 | 1,67 | 1,54 | 1,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,7% | 8,7% | 9,1% | 0,9% | 9,1% | 14,7% | 11,7% | 9,4% | 10,2% | 11,0% | 11,3% | 7,8% | 9,2% | 10,0% | 10,6% | 9,8% | 11,3% | -30,8% | -20,3% | 12,0% |
| FAVÖK Marjı | 6,0% | 3,9% | 6,9% | -1,0% | 7,4% | 11,8% | 8,5% | 5,0% | 6,8% | 7,8% | 7,8% | 5,4% | 7,0% | 7,4% | 8,2% | 7,2% | 7,4% | -38,5% | -30,1% | 4,5% |
| Net Kâr Marjı | 0,2% | -0,6% | 2,5% | -3,1% | 3,7% | 6,1% | 3,5% | 1,0% | 2,1% | 2,1% | 2,2% | 0,5% | 1,2% | 1,1% | 1,9% | 2,0% | 2,3% | -0,7% | 2,2% | 0,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,0% | 0,8% | 0,0% | -2,7% | -5,1% | 1,7% | 0,1% | -3,3% | 1,7% | -1,6% | -2,2% | -2,6% | 2,0% | 0,1% | -2,7% | -0,7% | — | 13,1% | -15,0% | -2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |