LAMBODHARALambodhara Textiles Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,79 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,94 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,08 Mr | ₹959,17 Mn | ₹1,04 Mr | ₹987,19 Mn | ₹952,89 Mn | ₹796,47 Mn | ₹640,24 Mn | ₹515,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹68,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹656,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹388,99 Mn | ₹480,18 Mn | ₹568,77 Mn | ₹560,33 Mn | ₹413,23 Mn | ₹420,24 Mn | ₹460,82 Mn | ₹466,11 Mn | ₹440,64 Mn | ₹530,37 Mn | ₹488,27 Mn | ₹633,09 Mn | ₹642,89 Mn | ₹644,63 Mn | ₹543,25 Mn | ₹393,84 Mn | ₹296,53 Mn |
| Net Borç† | ₹67,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,38 Mr | ₹2,30 Mr | ₹1,93 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,11 Mr | ₹971,93 Mn | ₹754,06 Mn | ₹754,70 Mn | ₹502,55 Mn |
| Brüt Kâr | ₹304,35 Mn | ₹224,07 Mn | ₹159,00 Mn | ₹320,58 Mn | ₹284,19 Mn | ₹218,80 Mn | ₹201,62 Mn | ₹190,91 Mn | ₹198,16 Mn | ₹157,15 Mn | ₹176,50 Mn | ₹169,65 Mn | ₹144,31 Mn | ₹143,58 Mn | ₹88,37 Mn | ₹103,94 Mn | ₹53,14 Mn |
| FAVÖK | ₹276,14 Mn | ₹214,39 Mn | ₹157,86 Mn | ₹300,72 Mn | ₹262,77 Mn | ₹220,87 Mn | ₹174,72 Mn | ₹146,69 Mn | ₹183,84 Mn | ₹154,30 Mn | ₹179,77 Mn | ₹186,92 Mn | ₹162,72 Mn | ₹162,11 Mn | ₹98,42 Mn | ₹87,04 Mn | ₹52,06 Mn |
| Net Kâr | ₹110,05 Mn | ₹68,25 Mn | ₹46,11 Mn | ₹173,04 Mn | ₹158,31 Mn | ₹105,88 Mn | ₹68,61 Mn | ₹75,73 Mn | ₹59,51 Mn | ₹69,96 Mn | ₹44,97 Mn | ₹51,48 Mn | ₹35,39 Mn | ₹32,14 Mn | -₹6,69 Mn | ₹24,25 Mn | ₹7,69 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 10,60 | 6,58 | 4,44 | 16,67 | 15,25 | 10,95 | 7,16 | 7,91 | 6,52 | 7,71 | 4,95 | 2,84 | 4,04 | 3,67 | -0,77 | 2,77 | 0,88 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹107,16 Mn | ₹133,42 Mn | ₹26,14 Mn | -₹78,43 Mn | ₹78,05 Mn | ₹114,06 Mn | ₹121,98 Mn | -₹1,53 Mn | ₹118,02 Mn | -₹38,13 Mn | ₹144,79 Mn | -₹3,20 Mn | ₹652.000 | -₹103,18 Mn | -₹144,28 Mn | -₹94,02 Mn | -₹92,97 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹87,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,0% | 24,8% | 29,6% | 29,6% | 26,2% | 30,2% | 36,0% | 38,1% | 38,5% | 49,1% | 50,9% | 60,6% | 65,1% | 67,7% | 68,2% | 61,5% | 57,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,22 | 1,19 | 1,00 | 1,11 | 1,19 | 0,84 | 1,35 | 1,41 | 1,44 | 1,19 | 1,23 | 1,27 | 1,12 | 1,02 | 0,95 | 1,18 | 0,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,85 | 1,79 | 1,51 | 1,63 | 1,47 | 0,91 | 1,35 | 1,35 | 1,28 | 1,00 | 0,92 | 1,03 | 0,87 | 0,76 | 0,59 | 0,59 | 0,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,8% | 9,8% | 8,2% | 15,3% | 15,1% | 18,7% | 11,7% | 11,0% | 12,0% | 12,3% | 15,0% | 12,8% | 13,0% | 14,8% | 11,7% | 13,8% | 10,6% |
| FAVÖK Marjı | 11,6% | 9,3% | 8,2% | 14,3% | 13,9% | 18,9% | 10,1% | 8,5% | 11,2% | 12,0% | 15,3% | 14,1% | 14,7% | 16,7% | 13,1% | 11,5% | 10,4% |
| Net Kâr Marjı | 4,6% | 3,0% | 2,4% | 8,3% | 8,4% | 9,1% | 4,0% | 4,4% | 3,6% | 5,5% | 3,8% | 3,9% | 3,2% | 3,3% | -0,9% | 3,2% | 1,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,5% | 5,8% | 1,4% | -3,7% | 4,1% | 9,8% | 7,1% | -0,1% | 7,2% | -3,0% | 12,3% | -0,2% | 0,1% | -10,6% | -19,1% | -12,5% | -18,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |