LANCORHOLLancor Holdings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $27,75 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,26 Mr | ₹4,22 Mr | ₹3,21 Mr | ₹3,06 Mr | ₹3,33 Mr | ₹3,74 Mr | ₹3,78 Mr | ₹3,53 Mr | ₹3,44 Mr | ₹3,32 Mr | ₹3,97 Mr | ₹3,81 Mr | ₹3,89 Mr | ₹3,24 Mr | ₹2,23 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,50 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹207,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,07 Mr | ₹1,53 Mr | ₹950,23 Mn | ₹1,10 Mr | ₹1,74 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,60 Mr | ₹190,25 Mn | ₹2,03 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,49 Mr | ₹825,98 Mn | ₹562,71 Mn | ₹663,07 Mn | ₹710,82 Mn | ₹737,00 Mn | ₹685,25 Mn |
| Net Borç† | ₹858,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,31 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,04 Mr | ₹522,84 Mn | ₹586,16 Mn | ₹922,46 Mn | ₹757,80 Mn | ₹834,40 Mn | ₹959,70 Mn | ₹1,51 Mr | ₹1,37 Mr | ₹792,92 Mn | ₹1,08 Mr | ₹655,59 Mn | ₹410,12 Mn | ₹447,81 Mn | ₹134,03 Mn | ₹50,01 Mn |
| Brüt Kâr | ₹322,50 Mn | ₹620,80 Mn | ₹408,64 Mn | ₹382,04 Mn | ₹204,45 Mn | ₹241,73 Mn | ₹364,01 Mn | ₹418,71 Mn | ₹396,19 Mn | ₹486,08 Mn | ₹435,36 Mn | ₹573,26 Mn | ₹572,96 Mn | ₹396,93 Mn | ₹454,09 Mn | ₹575,92 Mn | ₹349,09 Mn | ₹407,35 Mn | ₹107,82 Mn | ₹31,31 Mn |
| FAVÖK | ₹15,98 Mn | ₹327,35 Mn | ₹254,99 Mn | ₹222,25 Mn | ₹64,21 Mn | ₹133,17 Mn | ₹200,56 Mn | ₹283,04 Mn | ₹285,68 Mn | ₹424,77 Mn | ₹373,13 Mn | ₹533,32 Mn | ₹530,72 Mn | ₹285,40 Mn | ₹372,10 Mn | ₹465,05 Mn | ₹280,40 Mn | ₹369,72 Mn | ₹90,53 Mn | ₹6,66 Mn |
| Net Kâr | ₹404,51 Mn | ₹46,71 Mn | ₹67,47 Mn | -₹3,39 Mn | -₹169,91 Mn | -₹115,72 Mn | -₹57,63 Mn | ₹28,55 Mn | ₹57,87 Mn | ₹157,30 Mn | ₹109,79 Mn | ₹168,38 Mn | ₹168,35 Mn | ₹73,78 Mn | ₹112,06 Mn | ₹322,46 Mn | ₹182,02 Mn | ₹320,09 Mn | ₹55,94 Mn | ₹3,93 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,52 | 0,64 | 1,11 | -0,06 | -2,80 | -1,90 | -0,95 | 0,47 | 0,95 | 2,62 | 1,81 | 2,77 | 2,77 | 1,21 | 1,84 | 5,31 | 3,00 | 5,27 | 1,99 | 0,06 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹376,68 Mn | -₹978,93 Mn | ₹120,36 Mn | ₹662,58 Mn | ₹323,13 Mn | -₹96,40 Mn | -₹364,03 Mn | -₹82,15 Mn | -₹218,57 Mn | -₹187,80 Mn | -₹57,22 Mn | -₹225,72 Mn | -₹310,32 Mn | -₹483,05 Mn | -₹397,60 Mn | ₹627,80 Mn | ₹83,84 Mn | ₹55,71 Mn | -₹79,52 Mn | -₹365,63 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹110,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,0% | 36,3% | 29,6% | 36,0% | 52,4% | 55,1% | 52,4% | 46,8% | 46,5% | 5,7% | 51,0% | 50,7% | 46,3% | 45,8% | 37,0% | 29,7% | 39,9% | 39,7% | 37,6% | 45,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,45 | 0,43 | 0,38 | 0,31 | 0,14 | 0,15 | 0,26 | 0,22 | 0,25 | 0,24 | 0,40 | 0,35 | 0,24 | 0,48 | 0,35 | 0,25 | 0,25 | 0,07 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,55 | 0,80 | 0,58 | 0,48 | 0,43 | 0,22 | 0,24 | 0,39 | 0,32 | 0,35 | 0,40 | 0,63 | 0,57 | 0,33 | 0,45 | 0,27 | 0,17 | 0,19 | 0,06 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,6% | 32,6% | 29,5% | 33,2% | 19,7% | 46,2% | 62,1% | 45,4% | 52,3% | 58,3% | 45,4% | 38,1% | 42,0% | 50,1% | 42,0% | 87,8% | 85,1% | 91,0% | 80,4% | 62,6% |
| FAVÖK Marjı | 1,2% | 17,2% | 18,4% | 19,3% | 6,2% | 25,5% | 34,2% | 30,7% | 37,7% | 50,9% | 38,9% | 35,4% | 38,9% | 36,0% | 34,4% | 70,9% | 68,4% | 82,6% | 67,5% | 13,3% |
| Net Kâr Marjı | 30,8% | 2,5% | 4,9% | -0,3% | -16,4% | -22,1% | -9,8% | 3,1% | 7,6% | 18,9% | 11,4% | 11,2% | 12,3% | 9,3% | 10,4% | 49,2% | 44,4% | 71,5% | 41,7% | 7,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -28,7% | -51,4% | 8,7% | 57,6% | 31,2% | -18,4% | -62,1% | -8,9% | -28,8% | -22,5% | -6,0% | -15,0% | -22,7% | -60,9% | -36,8% | 95,8% | 20,4% | 12,4% | -59,3% | -731,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |