LAOPALALa Opala RG Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $187,82 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,95 Mr | ₹9,01 Mr | ₹9,27 Mr | ₹8,97 Mr | ₹8,48 Mr | ₹7,42 Mr | ₹6,12 Mr | ₹6,01 Mr | ₹5,77 Mr | ₹4,96 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,29 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,03 Mr | ₹949,36 Mn | ₹953,74 Mn | ₹974,68 Mn | ₹864,65 Mn | ₹695,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹742,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹8,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹88,36 Mn | ₹108,22 Mn | ₹92,85 Mn | ₹127,47 Mn | ₹145,34 Mn | ₹15,97 Mn | ₹54,38 Mn | ₹8,90 Mn | ₹38,56 Mn | ₹1,30 Mn | ₹60,92 Mn | ₹78,62 Mn | ₹141,84 Mn | ₹297,12 Mn | ₹251,40 Mn | ₹290,74 Mn | ₹390,19 Mn | ₹446,17 Mn | ₹333,53 Mn | ₹199,64 Mn |
| Net Borç† | -₹5,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,06 Mr | ₹3,26 Mr | ₹3,64 Mr | ₹4,51 Mr | ₹3,21 Mr | ₹2,10 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,76 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,32 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,17 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,12 Mr | ₹934,95 Mn | ₹744,98 Mn | ₹608,71 Mn | ₹501,81 Mn | ₹488,32 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,21 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,35 Mr | ₹730,43 Mn | ₹1,11 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,16 Mr | ₹995,00 Mn | ₹1,28 Mr | ₹1,03 Mr | ₹740,02 Mn | ₹631,11 Mn | ₹403,26 Mn | ₹304,79 Mn | ₹220,31 Mn | ₹191,77 Mn | ₹111,94 Mn | ₹142,51 Mn |
| FAVÖK | ₹1,16 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,16 Mr | ₹700,02 Mn | ₹1,04 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,08 Mr | ₹869,26 Mn | ₹841,74 Mn | ₹621,51 Mn | ₹476,82 Mn | ₹413,57 Mn | ₹247,29 Mn | ₹190,35 Mn | ₹124,06 Mn | ₹106,21 Mn | ₹60,12 Mn | ₹80,39 Mn |
| Net Kâr | ₹923,02 Mn | ₹965,85 Mn | ₹1,28 Mr | ₹1,23 Mr | ₹873,72 Mn | ₹495,74 Mn | ₹842,69 Mn | ₹740,35 Mn | ₹734,38 Mn | ₹621,86 Mn | ₹587,14 Mn | ₹417,37 Mn | ₹299,54 Mn | ₹228,78 Mn | ₹126,03 Mn | ₹93,24 Mn | ₹27,67 Mn | ₹8,14 Mn | ₹10,00 Mn | ₹45,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 8,32 | 8,70 | 11,51 | 11,08 | 7,87 | 4,47 | 7,59 | 6,67 | 12,95 | 5,60 | 5,29 | 3,83 | 2,83 | 2,16 | 1,19 | 0,88 | 0,26 | 0,08 | 0,09 | 0,43 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹619,63 Mn | ₹923,62 Mn | ₹540,97 Mn | ₹801,73 Mn | ₹526,18 Mn | ₹371,43 Mn | ₹378,60 Mn | ₹348,64 Mn | ₹444,00 Mn | ₹555,17 Mn | ₹159,46 Mn | ₹384,52 Mn | ₹202,13 Mn | ₹59,93 Mn | ₹70,80 Mn | ₹110,24 Mn | ₹101,49 Mn | -₹93,30 Mn | -₹127,92 Mn | -₹204,89 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹12,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,0% | 1,2% | 1,0% | 1,4% | 1,7% | 0,2% | 0,9% | 0,1% | 0,7% | 0,0% | 2,1% | 3,4% | 9,8% | 22,5% | 24,3% | 30,6% | 40,9% | 45,8% | 38,6% | 28,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,36 | 0,39 | 0,50 | 0,38 | 0,28 | 0,44 | 0,46 | 0,45 | 0,47 | 0,86 | 0,95 | 1,19 | 1,14 | 1,08 | 0,98 | 0,78 | 0,62 | 0,58 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,37 | 0,40 | 0,44 | 0,55 | 0,39 | 0,26 | 0,33 | 0,34 | 0,31 | 0,28 | 0,30 | 0,26 | 0,21 | 0,18 | 0,14 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,6% | 35,1% | 40,3% | 43,1% | 42,0% | 34,7% | 41,5% | 44,8% | 45,3% | 42,8% | 52,4% | 47,3% | 42,9% | 42,1% | 36,1% | 32,6% | 29,6% | 31,5% | 22,3% | 29,2% |
| FAVÖK Marjı | 37,8% | 32,1% | 37,7% | 38,4% | 36,0% | 33,3% | 38,9% | 40,7% | 42,1% | 37,4% | 34,3% | 28,6% | 27,6% | 27,6% | 22,1% | 20,4% | 16,7% | 17,4% | 12,0% | 16,5% |
| Net Kâr Marjı | 30,2% | 29,7% | 35,1% | 27,3% | 27,2% | 23,6% | 31,4% | 26,8% | 28,6% | 26,8% | 24,0% | 19,2% | 17,3% | 15,3% | 11,3% | 10,0% | 3,7% | 1,3% | 2,0% | 9,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 20,3% | 28,4% | 14,9% | 17,8% | 16,4% | 17,6% | 14,1% | 12,6% | 17,3% | 23,9% | 6,5% | 17,7% | 11,7% | 4,0% | 6,3% | 11,8% | 13,6% | -15,3% | -25,5% | -42,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |