LFICLakshmi Finance & Industrial Corp. Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,12 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹598,19 Mn | ₹614,32 Mn | ₹597,21 Mn | ₹489,39 Mn | ₹497,65 Mn | ₹446,41 Mn | ₹356,90 Mn | ₹431,21 Mn | ₹435,05 Mn | ₹397,81 Mn | ₹377,87 Mn | ₹357,66 Mn | ₹308,56 Mn | ₹299,37 Mn | ₹301,71 Mn | ₹306,66 Mn | ₹282,01 Mn | ₹225,19 Mn | ₹259,61 Mn | ₹233,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹23,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹25,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹572,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,57 Mn | ₹3,00 Mn | ₹0,00 | ₹1,37 Mn | ₹2,63 Mn | ₹0,00 | ₹1,17 Mn | ₹2,23 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹79,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹10,29 Mn | ₹49,03 Mn | ₹89,71 Mn | ₹20,80 Mn | ₹79,57 Mn | ₹154,81 Mn | -₹76,64 Mn | ₹14,74 Mn | ₹66,16 Mn | ₹44,74 Mn | ₹48,98 Mn | ₹68,81 Mn | ₹32,63 Mn | ₹31,83 Mn | ₹9,36 Mn | ₹51,42 Mn | -₹1,77 Mn | ₹25,44 Mn | ₹76,95 Mn | ₹62,15 Mn |
| Brüt Kâr | ₹8,38 Mn | ₹47,02 Mn | ₹87,37 Mn | ₹18,55 Mn | ₹77,85 Mn | ₹153,53 Mn | -₹78,06 Mn | ₹13,14 Mn | ₹52,27 Mn | ₹34,21 Mn | ₹39,20 Mn | ₹59,89 Mn | ₹7,71 Mn | ₹6,43 Mn | ₹2,25 Mn | ₹44,43 Mn | -₹9,17 Mn | ₹20,12 Mn | — | — |
| FAVÖK | -₹10,43 Mn | ₹26,62 Mn | ₹129,51 Mn | ₹3,08 Mn | ₹63,91 Mn | ₹141,09 Mn | -₹90,89 Mn | ₹1,11 Mn | ₹47,57 Mn | ₹32,28 Mn | ₹38,06 Mn | ₹57,83 Mn | ₹14,30 Mn | ₹5,12 Mn | ₹2,78 Mn | ₹36,87 Mn | ₹67,19 Mn | -₹18,43 Mn | ₹31,40 Mn | ₹58,08 Mn |
| Net Kâr | -₹7,14 Mn | ₹35,80 Mn | ₹103,77 Mn | ₹5,50 Mn | ₹57,07 Mn | ₹91,54 Mn | -₹65,86 Mn | ₹6,21 Mn | ₹46,18 Mn | ₹31,46 Mn | ₹36,30 Mn | ₹50,00 Mn | ₹13,49 Mn | ₹4,61 Mn | ₹1,15 Mn | ₹34,61 Mn | ₹60,35 Mn | -₹19,72 Mn | ₹32,13 Mn | ₹57,11 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,38 | 11,93 | 34,59 | 1,84 | 19,02 | 30,51 | -21,95 | 2,07 | 15,39 | 10,49 | 12,10 | 16,67 | 4,50 | 1,54 | 0,38 | 11,54 | 20,12 | -6,57 | 14,28 | 25,38 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹9,28 Mn | -₹4,68 Mn | -₹3,47 Mn | ₹5,03 Mn | ₹13,33 Mn | -₹5,29 Mn | ₹12,78 Mn | ₹41,55 Mn | ₹3,22 Mn | ₹18,93 Mn | ₹2,47 Mn | ₹17,64 Mn | ₹19,54 Mn | ₹4,35 Mn | ₹12,60 Mn | ₹14,50 Mn | ₹34,93 Mn | ₹11,56 Mn | ₹28,95 Mn | ₹25,24 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹52.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 0,5% | 0,0% | 0,3% | 0,5% | 0,0% | 0,3% | 0,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,08 | 0,15 | 0,04 | 0,16 | 0,35 | -0,21 | 0,03 | 0,15 | 0,11 | 0,13 | 0,19 | 0,11 | 0,11 | 0,03 | 0,17 | -0,01 | 0,11 | 0,30 | 0,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,09 | 0,16 | 0,04 | 0,14 | 0,27 | -0,13 | 0,03 | 0,12 | 0,08 | 0,09 | 0,12 | 0,06 | 0,06 | 0,02 | 0,09 | -0,00 | 0,04 | 0,13 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 81,4% | 95,9% | 97,4% | 89,2% | 97,8% | 99,2% | 101,9% | 89,2% | 79,0% | 76,5% | 80,0% | 87,0% | 23,6% | 20,2% | 24,0% | 86,4% | 516,8% | 79,1% | — | — |
| FAVÖK Marjı | -101,4% | 54,3% | 144,4% | 14,8% | 80,3% | 91,1% | 118,6% | 7,5% | 71,9% | 72,2% | 77,7% | 84,0% | 43,8% | 16,1% | 29,7% | 71,7% | -3.785,9% | -72,4% | 40,8% | 93,5% |
| Net Kâr Marjı | -69,4% | 73,0% | 115,7% | 26,5% | 71,7% | 59,1% | 85,9% | 42,2% | 69,8% | 70,3% | 74,1% | 72,7% | 41,3% | 14,5% | 12,3% | 67,3% | -3.400,5% | -77,5% | 41,8% | 91,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 90,1% | -9,5% | -3,9% | 24,2% | 16,7% | -3,4% | -16,7% | 281,9% | 4,9% | 42,3% | 5,0% | 25,6% | 59,9% | 13,7% | 134,6% | 28,2% | -1.968,3% | 45,5% | 37,6% | 40,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |