LIBERTSHOELiberty Shoes Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $38,92 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,23 Mr | ₹4,97 Mr | ₹4,64 Mr | ₹4,71 Mr | ₹4,32 Mr | ₹5,17 Mr | ₹6,42 Mr | ₹4,20 Mr | ₹4,14 Mr | ₹4,25 Mr | ₹3,91 Mr | ₹4,06 Mr | ₹3,69 Mr | ₹3,52 Mr | ₹3,33 Mr | ₹3,13 Mr | ₹2,88 Mr | ₹3,08 Mr | ₹3,11 Mr | ₹2,98 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹29,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,66 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,25 Mr | ₹972,26 Mn | ₹1,24 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,15 Mr | ₹947,43 Mn | ₹1,18 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,31 Mr |
| Net Borç† | ₹1,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹7,40 Mr | ₹6,75 Mr | ₹6,37 Mr | ₹6,53 Mr | ₹4,87 Mr | ₹4,57 Mr | ₹6,51 Mr | ₹6,02 Mr | ₹5,44 Mr | ₹4,97 Mr | ₹4,52 Mr | ₹5,24 Mr | ₹4,83 Mr | ₹3,63 Mr | ₹3,56 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,26 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,74 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,60 Mr | ₹968,91 Mn | ₹892,63 Mn | ₹1,34 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,15 Mr | ₹899,44 Mn | ₹903,65 Mn | ₹719,45 Mn | ₹640,17 Mn | ₹118,85 Mn | ₹166,72 Mn | ₹262,55 Mn |
| FAVÖK | ₹634,76 Mn | ₹685,56 Mn | ₹673,69 Mn | ₹816,07 Mn | ₹621,01 Mn | ₹676,71 Mn | ₹597,96 Mn | ₹423,45 Mn | ₹407,23 Mn | ₹402,80 Mn | ₹414,55 Mn | ₹427,07 Mn | ₹406,81 Mn | ₹288,07 Mn | ₹303,06 Mn | ₹228,08 Mn | ₹225,99 Mn | ₹159,33 Mn | ₹200,66 Mn | ₹266,26 Mn |
| Net Kâr | ₹111,89 Mn | ₹135,61 Mn | ₹111,58 Mn | ₹129,11 Mn | ₹22,43 Mn | ₹2,51 Mn | ₹109,97 Mn | ₹68,43 Mn | ₹66,01 Mn | ₹65,39 Mn | ₹100,55 Mn | ₹169,23 Mn | ₹132,69 Mn | ₹53,88 Mn | ₹43,84 Mn | ₹62,61 Mn | ₹43,85 Mn | -₹49,48 Mn | ₹37,99 Mn | ₹114,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,57 | 7,96 | 6,55 | 7,58 | 1,32 | 0,15 | 6,45 | 4,02 | 3,87 | 3,84 | 5,90 | 9,93 | 7,79 | 3,16 | 2,57 | 3,67 | 2,57 | -2,90 | 2,23 | 6,69 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹8,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹643,00 Mn | ₹616,37 Mn | ₹749,69 Mn | ₹820,76 Mn | — | ₹16,09 Mn | ₹113,41 Mn | ₹15,04 Mn | ₹47,85 Mn | -₹20,71 Mn | ₹70,05 Mn | ₹14,66 Mn | -₹154,48 Mn | ₹72,05 Mn | -₹16,20 Mn | -₹170,27 Mn | -₹39,71 Mn | ₹89,72 Mn | -₹208,30 Mn | -₹55,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹455,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,8% | 31,4% | 31,8% | 34,0% | 29,0% | 18,8% | 19,3% | 25,9% | 28,1% | 33,6% | 34,5% | 34,2% | 31,6% | 32,6% | 31,5% | 36,8% | 32,9% | 38,4% | 42,1% | 44,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,42 | 1,36 | 1,37 | 1,39 | 1,13 | 0,88 | 1,01 | 1,43 | 1,32 | 1,17 | 1,16 | 1,29 | 1,31 | 1,03 | 1,07 | 0,99 | 0,93 | 0,84 | 0,83 | 0,76 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,16 | 2,89 | 2,72 | 2,79 | 2,08 | 1,96 | 2,78 | 2,57 | 2,33 | 2,13 | 1,94 | 2,24 | 2,07 | 1,55 | 1,52 | 1,33 | 1,15 | 1,11 | 1,11 | 0,97 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,5% | 25,3% | 25,0% | 24,5% | 19,9% | 19,5% | 20,6% | 24,5% | 22,6% | 23,7% | 25,9% | 23,7% | 23,7% | 24,8% | 25,4% | 23,2% | 23,8% | 4,6% | 6,4% | 11,6% |
| FAVÖK Marjı | 8,6% | 10,2% | 10,6% | 12,5% | 12,8% | 14,8% | 9,2% | 7,0% | 7,5% | 8,1% | 9,2% | 8,2% | 8,4% | 7,9% | 8,5% | 7,4% | 8,4% | 6,1% | 7,7% | 11,8% |
| Net Kâr Marjı | 1,5% | 2,0% | 1,8% | 2,0% | 0,5% | 0,1% | 1,7% | 1,1% | 1,2% | 1,3% | 2,2% | 3,2% | 2,7% | 1,5% | 1,2% | 2,0% | 1,6% | -1,9% | 1,5% | 5,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,7% | 9,1% | 11,8% | 12,6% | — | 0,4% | 1,7% | 0,2% | 0,9% | -0,4% | 1,5% | 0,3% | -3,2% | 2,0% | -0,5% | -5,5% | -1,5% | 3,5% | -8,0% | -2,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |