LINCOLNLincoln Pharmaceuticals Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $125,55 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,91 Mr | ₹7,98 Mr | ₹7,01 Mr | ₹5,88 Mr | ₹5,35 Mr | ₹4,53 Mr | ₹3,90 Mr | ₹3,67 Mr | ₹3,50 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,75 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,15 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,11 Mr | ₹730,30 Mn | ₹610,52 Mn | ₹551,50 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹216,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹7,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹44,22 Mn | ₹0,00 | ₹10,67 Mn | ₹19,97 Mn | ₹20,44 Mn | ₹5,20 Mn | ₹50,74 Mn | ₹336,09 Mn | ₹612,86 Mn | ₹644,80 Mn | ₹780,46 Mn | ₹764,84 Mn | ₹681,36 Mn | ₹760,94 Mn | ₹684,74 Mn | ₹420,97 Mn | ₹297,81 Mn | ₹155,80 Mn | ₹130,63 Mn | ₹134,70 Mn |
| Net Borç† | -₹2,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹6,63 Mr | ₹6,16 Mr | ₹5,72 Mr | ₹5,06 Mr | ₹4,69 Mr | ₹4,15 Mr | ₹3,77 Mr | ₹3,57 Mr | ₹3,55 Mr | ₹3,50 Mr | ₹4,00 Mr | ₹2,61 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,14 Mr | ₹862,32 Mn | ₹633,94 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,67 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,03 Mr | ₹953,19 Mn | ₹893,78 Mn | ₹738,19 Mn | ₹757,10 Mn | ₹477,36 Mn | ₹380,02 Mn | ₹370,75 Mn | ₹363,43 Mn | ₹388,18 Mn | ₹368,55 Mn | ₹310,17 Mn | ₹228,60 Mn | ₹184,90 Mn |
| FAVÖK | ₹946,04 Mn | ₹967,75 Mn | ₹938,46 Mn | ₹871,58 Mn | ₹941,21 Mn | ₹795,75 Mn | ₹581,04 Mn | ₹596,31 Mn | ₹478,52 Mn | ₹377,55 Mn | ₹418,40 Mn | ₹216,90 Mn | ₹176,12 Mn | ₹124,65 Mn | ₹106,46 Mn | ₹99,58 Mn | ₹120,24 Mn | ₹94,85 Mn | ₹93,97 Mn | ₹62,43 Mn |
| Net Kâr | ₹878,94 Mn | ₹823,46 Mn | ₹933,05 Mn | ₹728,99 Mn | ₹693,55 Mn | ₹622,50 Mn | ₹514,39 Mn | ₹487,10 Mn | ₹346,23 Mn | ₹281,23 Mn | ₹236,82 Mn | ₹150,12 Mn | ₹106,54 Mn | ₹96,62 Mn | ₹51,19 Mn | ₹58,50 Mn | ₹61,04 Mn | ₹42,63 Mn | ₹46,63 Mn | ₹30,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 43,88 | 41,11 | 46,58 | 36,40 | 34,63 | 31,08 | 25,72 | 24,36 | 17,31 | 15,73 | 14,16 | 9,20 | 6,53 | 5,92 | 3,14 | 4,22 | 5,40 | 5,60 | 6,13 | 4,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹102,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹815,08 Mn | ₹759,79 Mn | ₹314,62 Mn | ₹245,53 Mn | ₹322,00 Mn | ₹613,87 Mn | ₹672,42 Mn | ₹340,49 Mn | ₹85,47 Mn | ₹22,93 Mn | ₹8,19 Mn | ₹150,49 Mn | -₹51,59 Mn | -₹132,77 Mn | -₹124,94 Mn | -₹359,11 Mn | -₹167,05 Mn | -₹50,46 Mn | ₹68,52 Mn | ₹9,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹260,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,5% | 0,0% | 0,2% | 0,3% | 0,4% | 0,1% | 1,3% | 9,2% | 17,5% | 20,8% | 28,4% | 29,6% | 26,3% | 31,9% | 31,8% | 26,2% | 26,8% | 21,3% | 21,4% | 24,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,74 | 0,77 | 0,82 | 0,86 | 0,88 | 0,92 | 0,97 | 0,97 | 1,01 | 1,13 | 1,46 | 1,01 | 0,80 | 0,79 | 0,80 | 1,14 | 1,14 | 1,56 | 1,41 | 1,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,88 | 0,81 | 0,76 | 0,67 | 0,62 | 0,55 | 0,50 | 0,47 | 0,47 | 0,46 | 0,53 | 0,34 | 0,27 | 0,25 | 0,23 | 0,24 | 0,17 | 0,15 | 0,11 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,1% | 25,4% | 24,8% | 25,9% | 31,0% | 28,9% | 27,3% | 26,7% | 25,2% | 21,1% | 18,9% | 18,3% | 18,4% | 19,5% | 21,2% | 21,2% | 29,1% | 27,2% | 26,5% | 29,2% |
| FAVÖK Marjı | 14,3% | 15,7% | 16,4% | 17,2% | 20,1% | 19,2% | 15,4% | 16,7% | 13,5% | 10,8% | 10,5% | 8,3% | 8,5% | 6,6% | 6,2% | 5,5% | 9,5% | 8,3% | 10,9% | 9,8% |
| Net Kâr Marjı | 13,3% | 13,4% | 16,3% | 14,4% | 14,8% | 15,0% | 13,6% | 13,6% | 9,8% | 8,0% | 5,9% | 5,7% | 5,2% | 5,1% | 3,0% | 3,2% | 4,8% | 3,7% | 5,4% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,3% | 12,3% | 5,5% | 4,9% | 6,9% | 14,8% | 17,8% | 9,5% | 2,4% | 0,7% | 0,2% | 5,8% | -2,5% | -7,0% | -7,3% | -19,7% | -13,2% | -4,4% | 7,9% | 1,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |