LLOYDSENTLloyds Enterprises Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,08 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹71,80 Mr | ₹42,57 Mr | ₹23,96 Mr | ₹12,97 Mr | ₹8,55 Mr | ₹3,35 Mr | ₹3,14 Mr | ₹3,36 Mr | ₹3,97 Mr | ₹4,75 Mr | ₹4,78 Mr | ₹4,88 Mr | ₹9,17 Mr | ₹10,28 Mr | ₹14,23 Mr | ₹11,50 Mr | ₹11,07 Mr | ₹11,21 Mr | ₹8,36 Mr | ₹4,94 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹807,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹17,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹54,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹7,98 Mr | ₹5,96 Mr | ₹1,25 Mr | ₹699,21 Mn | ₹233,03 Mn | ₹21,19 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,99 Mr | ₹2,24 Mr | ₹1,67 Mr |
| Net Borç† | -₹1,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹17,56 Mr | ₹14,87 Mr | ₹9,54 Mr | ₹3,80 Mr | ₹478,25 Mn | ₹8,05 Mn | ₹5,69 Mn | ₹145,79 Mn | ₹2,43 Mr | ₹473,51 Mn | ₹1,32 Mr | ₹2,94 Mr | ₹0,00 | ₹806,74 Mn | ₹9,91 Mr | ₹6,99 Mr | ₹3,52 Mr | ₹3,07 Mr | ₹2,59 Mr | ₹777,85 Mn |
| Brüt Kâr | ₹3,41 Mr | ₹2,64 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,08 Mr | ₹187,55 Mn | -₹9,73 Mn | -₹14,11 Mn | ₹3,82 Mn | -₹1,52 Mn | -₹6,90 Mn | -₹3,71 Mn | ₹15,26 Mn | -₹7,85 Mn | ₹16,59 Mn | ₹247,71 Mn | ₹198,96 Mn | ₹66,07 Mn | -₹36,64 Mn | -₹8,05 Mn | ₹58.917 |
| FAVÖK | ₹1,18 Mr | ₹1,19 Mr | ₹865,98 Mn | ₹519,94 Mn | ₹46,30 Mn | -₹13,75 Mn | -₹17,72 Mn | -₹24,92 Mn | -₹6,15 Mn | -₹19,73 Mn | -₹18,79 Mn | ₹9,01 Mn | -₹16,84 Mn | ₹6,46 Mn | ₹234,87 Mn | -₹38,68 Mn | ₹417.880 | -₹36,61 Mn | -₹8,02 Mn | ₹89.420 |
| Net Kâr | ₹2,83 Mr | ₹570,88 Mn | ₹1,18 Mr | ₹487,54 Mn | ₹1,51 Mr | ₹12,12 Mn | -₹5,27 Mn | -₹439,74 Mn | -₹36,66 Mn | -₹12,55 Mn | -₹25,19 Mn | ₹4,07 Mn | ₹7,54 Mn | ₹14,17 Mn | ₹11,83 Mn | -₹33,80 Mn | ₹12,33 Mn | ₹816.257 | ₹432.341 | ₹89.024 |
| Hisse Başı Kâr | 2,09 | 0,41 | 0,84 | 0,35 | 1,09 | 0,01 | -0,00 | -0,35 | -0,03 | -0,01 | -0,02 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | -0,03 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹4,99 Mr | -₹2,60 Mr | -₹393,80 Mn | ₹68,12 Mn | -₹1,91 Mr | ₹37,87 Mn | ₹238.000 | -₹84,10 Mn | -₹108,36 Mn | -₹249,27 Mn | -₹108,56 Mn | -₹4,13 Mr | -₹120,53 Mn | -₹470,98 Mn | ₹6,19 Mr | ₹1,50 Mr | -₹5,14 Mr | ₹304,18 Mn | ₹744,35 Mn | ₹284,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹811,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,1% | 14,0% | 5,2% | 5,4% | 2,7% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 17,8% | 26,8% | 33,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,24 | 0,35 | 0,40 | 0,29 | 0,06 | 0,00 | 0,00 | 0,04 | 0,61 | 0,10 | 0,28 | 0,60 | 0,00 | 0,08 | 0,70 | 0,61 | 0,32 | 0,27 | 0,31 | 0,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,32 | 0,27 | 0,18 | 0,07 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,04 | 0,01 | 0,02 | 0,05 | 0,00 | 0,01 | 0,18 | 0,13 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,4% | 17,8% | 19,3% | 28,4% | 39,2% | -120,8% | -248,2% | 2,6% | -0,1% | -1,5% | -0,3% | 0,5% | — | 2,1% | 2,5% | 2,8% | 1,9% | -1,2% | -0,3% | 0,0% |
| FAVÖK Marjı | 6,7% | 8,0% | 9,1% | 13,7% | 9,7% | -170,8% | -311,6% | -17,1% | -0,3% | -4,2% | -1,4% | 0,3% | — | 0,8% | 2,4% | -0,6% | 0,0% | -1,2% | -0,3% | 0,0% |
| Net Kâr Marjı | 16,1% | 3,8% | 12,3% | 12,8% | 315,8% | 150,6% | -92,6% | -301,6% | -1,5% | -2,7% | -1,9% | 0,1% | — | 1,8% | 0,1% | -0,5% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -28,4% | -17,5% | -4,1% | 1,8% | -400,3% | 470,5% | 4,2% | -57,7% | -4,5% | -52,6% | -8,2% | -140,7% | — | -58,4% | 62,4% | 21,5% | -145,9% | 9,9% | 28,7% | 36,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1166,70 | +%0,67 | |
| Bharti Airtel Limited | 1806,50 | +%1,56 | |
| HDFC Bank Limited | 714,00 | +%1,29 | |
| ICICI Bank Limited | 1360,20 | +%1,51 | |
| State Bank of India | 957,00 | +%1,70 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2269,30 | +%6,79 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,75 | +%2,66 |