LLOYDSMELloyds Metals & Energy Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,61 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹416,50 Mr | ₹89,11 Mr | ₹39,38 Mr | ₹20,26 Mr | ₹8,24 Mr | ₹7,20 Mr | ₹6,42 Mr | ₹5,91 Mr | ₹5,56 Mr | ₹5,03 Mr | ₹4,63 Mr | ₹4,30 Mr | ₹4,38 Mr | ₹4,57 Mr | ₹5,50 Mr | ₹5,10 Mr | ₹4,44 Mr | ₹4,59 Mr | ₹3,07 Mr | ₹3,07 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹21,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹273,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹142,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹207,16 Mr | ₹10,73 Mr | ₹1,62 Mr | ₹657,70 Mn | ₹771,80 Mn | ₹1,55 Mr | ₹1,24 Mr | ₹925,08 Mn | ₹295,05 Mn | ₹260,35 Mn | ₹121,90 Mn | ₹230,96 Mn | ₹214,10 Mn | ₹290,11 Mn | ₹336,39 Mn | ₹311,61 Mn | ₹594,74 Mn | ₹663,60 Mn | ₹1,37 Mr | ₹1,58 Mr |
| Net Borç† | ₹179,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹169,76 Mr | ₹66,48 Mr | ₹65,22 Mr | ₹33,53 Mr | ₹6,92 Mr | ₹2,51 Mr | ₹3,70 Mr | ₹4,73 Mr | ₹4,11 Mr | ₹3,69 Mr | ₹3,55 Mr | ₹6,39 Mr | ₹5,68 Mr | ₹7,59 Mr | ₹9,84 Mr | ₹6,90 Mr | ₹5,68 Mr | ₹6,81 Mr | ₹3,30 Mr | ₹2,96 Mr |
| Brüt Kâr | ₹70,75 Mr | ₹21,78 Mr | ₹20,96 Mr | ₹16,14 Mr | ₹2,13 Mr | ₹83,19 Mn | ₹236,10 Mn | ₹274,81 Mn | ₹245,39 Mn | ₹181,35 Mn | -₹49,04 Mn | -₹241,30 Mn | -₹434,16 Mn | ₹4,52 Mn | -₹166,43 Mn | ₹116,04 Mn | ₹221,32 Mn | ₹749,27 Mn | ₹310,48 Mn | ₹37,83 Mn |
| FAVÖK | ₹62,79 Mr | ₹19,48 Mr | ₹17,98 Mr | ₹8,15 Mr | ₹945,40 Mn | ₹112,21 Mn | ₹214,66 Mn | ₹162,97 Mn | ₹164,47 Mn | ₹148,01 Mn | ₹133,02 Mn | -₹262,77 Mn | -₹252,07 Mn | ₹331,41 Mn | ₹42,31 Mn | ₹223,55 Mn | ₹343,41 Mn | ₹515,77 Mn | ₹345,50 Mn | ₹13,81 Mn |
| Net Kâr | ₹36,81 Mr | ₹14,55 Mr | ₹12,43 Mr | -₹2,89 Mr | ₹973,70 Mn | ₹1,27 Mn | ₹318,26 Mn | ₹206,33 Mn | ₹170,34 Mn | ₹55,72 Mn | ₹7,21 Mn | -₹208,18 Mn | -₹424,46 Mn | ₹19,16 Mn | ₹37,32 Mn | ₹186,15 Mn | ₹178,89 Mn | ₹284,69 Mn | ₹225,05 Mn | -₹299,58 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 66,88 | 26,21 | 24,43 | -6,53 | 2,74 | 0,01 | 1,42 | 0,92 | 0,77 | 0,25 | 0,03 | -0,94 | -1,91 | 0,09 | 0,17 | 0,84 | 0,81 | 1,28 | 1,01 | -1,44 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹74,14 Mr | -₹23,81 Mr | ₹26,70 Mn | -₹9,29 Mr | -₹1,35 Mr | -₹753,08 Mn | -₹96,46 Mn | -₹653,80 Mn | -₹400,82 Mn | -₹717,43 Mn | ₹27,18 Mn | ₹62,04 Mn | ₹68,06 Mn | ₹19,18 Mn | ₹98,32 Mn | ₹21,00 Mn | ₹48,64 Mn | ₹204,70 Mn | ₹10,04 Mn | ₹158,65 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹99,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 49,7% | 12,0% | 4,1% | 3,2% | 9,4% | 21,5% | 19,3% | 15,7% | 5,3% | 5,2% | 2,6% | 5,4% | 4,9% | 6,3% | 6,1% | 6,1% | 13,4% | 14,5% | 44,4% | 51,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,41 | 0,75 | 1,66 | 1,66 | 0,84 | 0,35 | 0,58 | 0,80 | 0,74 | 0,73 | 0,77 | 1,49 | 1,30 | 1,66 | 1,79 | 1,35 | 1,28 | 1,48 | 1,07 | 0,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,19 | 0,47 | 0,46 | 0,24 | 0,05 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 41,7% | 32,8% | 32,1% | 48,1% | 30,8% | 3,3% | 6,4% | 5,8% | 6,0% | 4,9% | -1,4% | -3,8% | -7,6% | 0,1% | -1,7% | 1,7% | 3,9% | 11,0% | 9,4% | 1,3% |
| FAVÖK Marjı | 37,0% | 29,3% | 27,6% | 24,3% | 13,7% | 4,5% | 5,8% | 3,4% | 4,0% | 4,0% | 3,7% | -4,1% | -4,4% | 4,4% | 0,4% | 3,2% | 6,0% | 7,6% | 10,5% | 0,5% |
| Net Kâr Marjı | 21,7% | 21,9% | 19,1% | -8,6% | 14,1% | 0,1% | 8,6% | 4,4% | 4,1% | 1,5% | 0,2% | -3,3% | -7,5% | 0,3% | 0,4% | 2,7% | 3,2% | 4,2% | 6,8% | -10,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -43,7% | -35,8% | 0,0% | -27,7% | -19,6% | -30,0% | -2,6% | -13,8% | -9,7% | -19,4% | 0,8% | 1,0% | 1,2% | 0,3% | 1,0% | 0,3% | 0,9% | 3,0% | 0,3% | 5,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1166,70 | +%0,67 | |
| Bharti Airtel Limited | 1806,50 | +%1,56 | |
| HDFC Bank Limited | 714,00 | +%1,29 | |
| ICICI Bank Limited | 1360,20 | +%1,51 | |
| State Bank of India | 957,00 | +%1,70 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2269,30 | +%6,79 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,75 | +%2,66 |