LOVABLELovable Lingerie Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,98 Mr | ₹2,11 Mr | ₹2,11 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,90 Mr | ₹2,05 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,91 Mr | ₹2,63 Mr | ₹2,34 Mr | ₹2,28 Mr | ₹2,31 Mr | ₹2,12 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,57 Mr | ₹464,92 Mn | ₹475,57 Mn | ₹341,05 Mn | ₹250,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹8,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹173,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹27,34 Mn | ₹102,47 Mn | ₹100,58 Mn | ₹65,35 Mn | ₹21,61 Mn | ₹0,00 | ₹85,38 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹146,26 Mn | ₹67,50 Mn | ₹77,02 Mn | ₹114,98 Mn | ₹99,62 Mn | ₹34,68 Mn | ₹0,00 | ₹3,33 Mn | ₹118,95 Mn | ₹125,49 Mn | ₹62,83 Mn |
| Net Borç† | ₹18,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹421,72 Mn | ₹421,93 Mn | ₹637,60 Mn | ₹954,87 Mn | ₹972,20 Mn | ₹806,21 Mn | ₹1,42 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,33 Mr | ₹930,38 Mn | ₹869,53 Mn | ₹692,43 Mn | ₹600,63 Mn | ₹415,43 Mn |
| Brüt Kâr | ₹66,40 Mn | ₹3,90 Mn | ₹123,34 Mn | ₹345,63 Mn | ₹342,70 Mn | ₹258,73 Mn | ₹502,58 Mn | ₹618,03 Mn | ₹447,16 Mn | ₹590,08 Mn | ₹708,58 Mn | ₹641,41 Mn | ₹598,17 Mn | ₹673,07 Mn | ₹591,28 Mn | ₹307,25 Mn | ₹148,43 Mn | ₹81,16 Mn | ₹70,63 Mn | ₹53,07 Mn |
| FAVÖK | -₹22,52 Mn | -₹113,57 Mn | -₹2,37 Mn | -₹22,59 Mn | ₹47,86 Mn | -₹15,46 Mn | ₹66,96 Mn | ₹50,29 Mn | ₹13,67 Mn | ₹162,45 Mn | ₹306,34 Mn | ₹240,87 Mn | ₹265,52 Mn | ₹233,29 Mn | ₹231,50 Mn | ₹195,26 Mn | ₹161,50 Mn | ₹84,28 Mn | ₹72,28 Mn | ₹54,79 Mn |
| Net Kâr | ₹33,48 Mn | ₹17,86 Mn | ₹42,83 Mn | -₹718.000 | ₹57,12 Mn | ₹6,70 Mn | ₹31,41 Mn | ₹8,15 Mn | -₹23,80 Mn | ₹128,50 Mn | ₹231,75 Mn | ₹197,16 Mn | ₹211,59 Mn | ₹188,85 Mn | ₹216,52 Mn | ₹140,91 Mn | ₹105,55 Mn | ₹54,04 Mn | ₹41,59 Mn | ₹31,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,26 | 1,21 | 2,89 | -0,05 | 3,86 | 0,45 | 2,12 | 0,55 | -1,61 | 7,65 | 13,79 | 11,74 | 12,59 | 11,24 | 12,89 | 12,23 | 9,38 | 4,80 | 4,00 | 3,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹28,41 Mn | ₹54,01 Mn | -₹75,32 Mn | -₹47,79 Mn | ₹5,70 Mn | — | -₹7,97 Mn | ₹75,58 Mn | -₹30,68 Mn | -₹63,72 Mn | -₹14,52 Mn | -₹4,56 Mn | -₹9,91 Mn | -₹27,23 Mn | -₹104,72 Mn | -₹26,65 Mn | ₹78,84 Mn | ₹8,48 Mn | ₹20,95 Mn | -₹4,83 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹239.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,4% | 4,9% | 4,8% | 3,0% | 1,1% | 0,0% | 4,2% | 0,0% | 0,0% | 5,6% | 2,9% | 3,4% | 5,0% | 4,7% | 1,8% | 0,0% | 0,7% | 25,0% | 36,8% | 25,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,21 | 0,20 | 0,30 | 0,44 | 0,47 | 0,42 | 0,69 | 0,87 | 0,92 | 0,75 | 0,84 | 0,75 | 0,69 | 0,71 | 0,69 | 0,59 | 1,87 | 1,46 | 1,76 | 1,66 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,23 | 0,23 | 0,35 | 0,53 | 0,54 | 0,45 | 0,79 | 0,97 | 0,97 | 1,09 | 1,09 | 0,95 | 0,88 | 0,83 | 0,74 | 0,51 | 0,48 | 0,38 | 0,33 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,7% | 0,9% | 19,3% | 36,2% | 35,3% | 32,1% | 35,3% | 35,2% | 25,4% | 29,9% | 36,0% | 37,2% | 37,7% | 44,6% | 44,5% | 33,0% | 17,1% | 11,7% | 11,8% | 12,8% |
| FAVÖK Marjı | -5,3% | -26,9% | -0,4% | -2,4% | 4,9% | -1,9% | 4,7% | 2,9% | 0,8% | 8,2% | 15,6% | 14,0% | 16,7% | 15,5% | 17,4% | 21,0% | 18,6% | 12,2% | 12,0% | 13,2% |
| Net Kâr Marjı | 7,9% | 4,2% | 6,7% | -0,1% | 5,9% | 0,8% | 2,2% | 0,5% | -1,4% | 6,5% | 11,8% | 11,4% | 13,3% | 12,5% | 16,3% | 15,1% | 12,1% | 7,8% | 6,9% | 7,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,7% | 12,8% | -11,8% | -5,0% | 0,6% | — | -0,6% | 4,3% | -1,7% | -3,2% | -0,7% | -0,3% | -0,6% | -1,8% | -7,9% | -2,9% | 9,1% | 1,2% | 3,5% | -1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |