LOYALTEXLoyal Textile Mills Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,42 Mr | ₹8,77 Mr | ₹11,51 Mr | ₹13,10 Mr | ₹13,00 Mr | ₹10,00 Mr | ₹9,78 Mr | ₹10,15 Mr | ₹9,86 Mr | ₹9,60 Mr | ₹8,83 Mr | ₹9,43 Mr | ₹9,46 Mr | ₹9,12 Mr | ₹9,44 Mr | ₹9,22 Mr | ₹5,22 Mr | ₹5,62 Mr | ₹5,77 Mr | ₹4,78 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹103,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,16 Mr | ₹4,13 Mr | ₹6,22 Mr | ₹6,62 Mr | ₹6,16 Mr | ₹3,80 Mr | ₹4,01 Mr | ₹4,86 Mr | ₹5,20 Mr | ₹5,60 Mr | ₹5,13 Mr | ₹5,64 Mr | ₹5,83 Mr | ₹6,01 Mr | ₹6,64 Mr | ₹6,32 Mr | ₹3,58 Mr | ₹3,92 Mr | ₹3,76 Mr | ₹3,02 Mr |
| Net Borç† | ₹2,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,07 Mr | ₹6,02 Mr | ₹9,20 Mr | ₹13,78 Mr | ₹17,16 Mr | ₹11,22 Mr | ₹11,04 Mr | ₹13,07 Mr | ₹11,59 Mr | ₹11,36 Mr | ₹11,58 Mr | ₹13,20 Mr | ₹15,32 Mr | ₹12,08 Mr | ₹8,72 Mr | ₹9,39 Mr | ₹4,44 Mr | ₹4,23 Mr | ₹3,92 Mr | ₹3,59 Mr |
| Brüt Kâr | ₹147.000 | -₹184,51 Mn | -₹485,03 Mn | ₹529,38 Mn | ₹2,27 Mr | ₹1,44 Mr | ₹989,20 Mn | ₹1,34 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,65 Mr | ₹951,40 Mn | ₹1,27 Mr | ₹1,17 Mr | ₹530,40 Mn | ₹1,16 Mr | ₹418,75 Mn | ₹538,49 Mn | ₹608,69 Mn | ₹719,62 Mn |
| FAVÖK | -₹665,67 Mn | -₹724,66 Mn | -₹354,25 Mn | ₹404,55 Mn | ₹2,02 Mr | ₹1,08 Mr | ₹856,80 Mn | ₹1,15 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,61 Mr | ₹808,90 Mn | ₹1,02 Mr | ₹973,85 Mn | ₹583,60 Mn | ₹962,35 Mn | ₹496,92 Mn | ₹301,31 Mn | ₹429,24 Mn | ₹449,83 Mn |
| Net Kâr | -₹723,95 Mn | -₹512,43 Mn | -₹394,97 Mn | ₹28,44 Mn | ₹970,51 Mn | ₹328,40 Mn | ₹87,80 Mn | ₹282,00 Mn | ₹253,30 Mn | ₹250,90 Mn | ₹269,00 Mn | ₹158,30 Mn | ₹197,00 Mn | ₹50,40 Mn | -₹19,40 Mn | ₹313,67 Mn | ₹19,67 Mn | -₹141,32 Mn | ₹47,35 Mn | ₹128,53 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -134,28 | -106,39 | -82,00 | 5,91 | 201,50 | 68,18 | 18,23 | 58,55 | 52,59 | 52,09 | 55,86 | 32,87 | 40,91 | 10,46 | -4,03 | 65,12 | 4,18 | -30,04 | 10,07 | 27,32 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹575,50 Mn | ₹1,02 Mr | ₹350,23 Mn | -₹404,36 Mn | -₹2,86 Mr | ₹702,70 Mn | ₹396,50 Mn | ₹620,50 Mn | ₹474,90 Mn | ₹66,30 Mn | ₹489,80 Mn | ₹405,10 Mn | ₹361,90 Mn | ₹143,90 Mn | -₹155,20 Mn | -₹2,46 Mr | ₹331,94 Mn | -₹175,99 Mn | -₹751,34 Mn | -₹547,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹46,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,8% | 47,1% | 54,1% | 50,6% | 47,4% | 38,0% | 41,0% | 47,9% | 52,8% | 58,3% | 58,1% | 59,8% | 61,6% | 65,9% | 70,3% | 68,5% | 68,5% | 69,8% | 65,0% | 63,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,75 | 0,69 | 0,80 | 1,05 | 1,32 | 1,12 | 1,13 | 1,29 | 1,17 | 1,18 | 1,31 | 1,40 | 1,62 | 1,32 | 0,92 | 1,02 | 0,85 | 0,75 | 0,68 | 0,75 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,00 | 2,95 | 4,51 | 6,76 | 8,42 | 5,50 | 5,42 | 6,41 | 5,68 | 5,57 | 5,68 | 6,47 | 7,51 | 5,93 | 4,28 | 4,61 | 2,18 | 2,08 | 1,92 | 1,76 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 0,0% | -3,1% | -5,3% | 3,8% | 13,2% | 12,8% | 9,0% | 10,3% | 9,7% | 11,0% | 14,2% | 7,2% | 8,3% | 9,6% | 6,1% | 12,3% | 9,4% | 12,7% | 15,5% | 20,0% |
| FAVÖK Marjı | -16,3% | -12,0% | -3,8% | 2,9% | 11,8% | 9,7% | 7,8% | 8,8% | 9,4% | 11,5% | 13,9% | 6,1% | 6,7% | 8,1% | 6,7% | 10,2% | 11,2% | 7,1% | 10,9% | 12,5% |
| Net Kâr Marjı | -17,8% | -8,5% | -4,3% | 0,2% | 5,7% | 2,9% | 0,8% | 2,2% | 2,2% | 2,2% | 2,3% | 1,2% | 1,3% | 0,4% | -0,2% | 3,3% | 0,4% | -3,3% | 1,2% | 3,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,1% | 17,0% | 3,8% | -2,9% | -16,7% | 6,3% | 3,6% | 4,7% | 4,1% | 0,6% | 4,2% | 3,1% | 2,4% | 1,2% | -1,8% | -26,2% | 7,5% | -4,2% | -19,2% | -15,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |