LUMAXTECHLumax Auto Technologies Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,48 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹40,34 Mr | ₹32,94 Mr | ₹26,39 Mr | ₹21,95 Mr | ₹11,48 Mr | ₹9,98 Mr | ₹8,68 Mr | ₹9,30 Mr | ₹8,64 Mr | ₹6,30 Mr | ₹5,37 Mr | ₹4,84 Mr | ₹4,75 Mr | ₹4,34 Mr | ₹3,48 Mr | ₹2,98 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,28 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹821,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹25,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹14,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹12,29 Mr | ₹9,02 Mr | ₹8,10 Mr | ₹6,64 Mr | ₹1,65 Mr | ₹984,01 Mn | ₹1,24 Mr | ₹697,36 Mn | ₹107,78 Mn | ₹352,21 Mn | ₹377,21 Mn | ₹431,20 Mn | ₹524,04 Mn | ₹274,12 Mn | ₹23,74 Mn | ₹33,88 Mn | ₹70,34 Mn | ₹225,72 Mn | ₹256,83 Mn | ₹214,84 Mn |
| Net Borç† | ₹8,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹48,70 Mr | ₹36,36 Mr | ₹28,21 Mr | ₹18,47 Mr | ₹15,21 Mr | ₹11,08 Mr | ₹11,41 Mr | ₹11,87 Mr | ₹11,11 Mr | ₹9,65 Mr | ₹8,82 Mr | ₹8,35 Mr | ₹7,60 Mr | ₹7,51 Mr | ₹7,39 Mr | ₹6,25 Mr | ₹4,16 Mr | ₹2,93 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,16 Mr |
| Brüt Kâr | ₹7,54 Mr | ₹5,14 Mr | ₹3,94 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,04 Mr | ₹765,46 Mn | ₹862,02 Mn | ₹726,88 Mn | ₹676,19 Mn | ₹704,03 Mn | ₹712,24 Mn | ₹449,08 Mn | ₹181,71 Mn | ₹195,32 Mn | ₹107,65 Mn |
| FAVÖK | ₹6,69 Mr | ₹4,69 Mr | ₹3,71 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,00 Mr | ₹939,70 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,03 Mr | ₹736,64 Mn | ₹683,86 Mn | ₹671,22 Mn | ₹607,70 Mn | ₹538,09 Mn | ₹540,90 Mn | ₹589,70 Mn | ₹362,84 Mn | ₹226,04 Mn | ₹236,45 Mn | ₹128,73 Mn |
| Net Kâr | ₹2,79 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,30 Mr | ₹928,75 Mn | ₹694,09 Mn | ₹471,30 Mn | ₹580,39 Mn | ₹658,88 Mn | ₹487,44 Mn | ₹344,98 Mn | ₹317,66 Mn | ₹449,79 Mn | ₹302,13 Mn | ₹410,66 Mn | ₹507,27 Mn | ₹455,14 Mn | ₹229,27 Mn | ₹113,96 Mn | ₹119,06 Mn | ₹61,37 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 40,91 | 26,08 | 19,10 | 13,63 | 10,18 | 6,91 | 8,52 | 9,67 | 7,15 | 5,06 | 4,66 | 6,60 | 4,43 | 6,03 | 7,44 | 7,05 | 3,94 | 1,96 | 2,05 | 1,32 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹69,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,20 Mr | ₹436,33 Mn | ₹1,02 Mr | ₹471,27 Mn | ₹298,59 Mn | ₹507,92 Mn | ₹378,20 Mn | -₹360,37 Mn | ₹458,50 Mn | ₹195,09 Mn | ₹139,53 Mn | ₹25,78 Mn | -₹330,23 Mn | -₹329,28 Mn | ₹70,76 Mn | ₹255,21 Mn | ₹325,96 Mn | -₹61,39 Mn | -₹17,85 Mn | -₹363,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,5% | 27,4% | 30,7% | 30,3% | 14,4% | 9,9% | 14,2% | 7,5% | 1,2% | 5,6% | 7,0% | 8,9% | 11,0% | 6,3% | 0,7% | 1,1% | 3,5% | 14,1% | 16,5% | 16,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,21 | 1,10 | 1,07 | 0,84 | 1,32 | 1,11 | 1,31 | 1,28 | 1,29 | 1,53 | 1,64 | 1,73 | 1,60 | 1,73 | 2,12 | 2,10 | 2,10 | 1,83 | 1,87 | 1,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,30 | 2,46 | 1,91 | 1,25 | 1,03 | 0,75 | 0,77 | 0,80 | 0,75 | 0,65 | 0,60 | 0,57 | 0,52 | 0,51 | 0,50 | 0,42 | 0,28 | 0,20 | 0,20 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,5% | 14,1% | 14,0% | 13,1% | 13,8% | 10,7% | 10,4% | 12,3% | 11,8% | 10,7% | 8,7% | 10,3% | 9,6% | 9,0% | 9,5% | 11,4% | 10,8% | 6,2% | 6,7% | 5,0% |
| FAVÖK Marjı | 13,7% | 12,9% | 13,1% | 11,0% | 9,8% | 9,1% | 8,2% | 9,5% | 9,3% | 7,6% | 7,8% | 8,0% | 8,0% | 7,2% | 7,3% | 9,4% | 8,7% | 7,7% | 8,1% | 5,9% |
| Net Kâr Marjı | 5,7% | 4,9% | 4,6% | 5,0% | 4,6% | 4,3% | 5,1% | 5,6% | 4,4% | 3,6% | 3,6% | 5,4% | 4,0% | 5,5% | 6,9% | 7,3% | 5,5% | 3,9% | 4,1% | 2,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,5% | 1,2% | 3,6% | 2,6% | 2,0% | 4,6% | 3,3% | -3,0% | 4,1% | 2,0% | 1,6% | 0,3% | -4,3% | -4,4% | 1,0% | 4,1% | 7,8% | -2,1% | -0,6% | -16,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |