LYKALABSLyka Labs Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $31,17 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,75 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,90 Mr | ₹2,00 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,52 Mr | ₹2,40 Mr | ₹3,28 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,87 Mr | ₹3,18 Mr | ₹2,63 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,75 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹837,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹908,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹488,69 Mn | ₹392,54 Mn | ₹587,80 Mn | ₹751,02 Mn | ₹1,30 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,43 Mr | ₹964,24 Mn | ₹1,13 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,04 Mr | ₹546,25 Mn | ₹584,98 Mn | ₹639,50 Mn | ₹714,44 Mn |
| Net Borç† | ₹474,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,28 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,10 Mr | ₹916,90 Mn | ₹1,92 Mr | ₹848,48 Mn | ₹602,64 Mn | ₹677,22 Mn | ₹587,24 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,28 Mr | ₹871,57 Mn | ₹1,19 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,09 Mr | ₹897,78 Mn | ₹777,99 Mn | ₹458,87 Mn | ₹1,60 Mr |
| Brüt Kâr | ₹274,61 Mn | ₹340,90 Mn | ₹191,96 Mn | ₹152,84 Mn | ₹981,55 Mn | ₹192,31 Mn | -₹11,57 Mn | ₹28,82 Mn | -₹18,47 Mn | ₹232,82 Mn | ₹304,75 Mn | ₹125,16 Mn | ₹223,94 Mn | ₹161,40 Mn | ₹311,44 Mn | ₹138,48 Mn | ₹102,56 Mn | -₹97,01 Mn | -₹52,31 Mn | ₹358,96 Mn |
| FAVÖK | -₹39,62 Mn | ₹169,31 Mn | ₹142,99 Mn | ₹157,60 Mn | ₹961,77 Mn | ₹181,68 Mn | -₹130,43 Mn | -₹50,60 Mn | -₹54,48 Mn | ₹204,09 Mn | ₹176,60 Mn | ₹14,02 Mn | ₹132,58 Mn | ₹63,05 Mn | ₹186,85 Mn | ₹81,66 Mn | ₹73,60 Mn | -₹95,34 Mn | -₹51,89 Mn | ₹13,18 Mn |
| Net Kâr | -₹100,32 Mn | ₹80,12 Mn | -₹24,89 Mn | -₹132,12 Mn | ₹390,00 Mn | -₹116,63 Mn | -₹606,50 Mn | -₹55,50 Mn | -₹172,75 Mn | -₹56,58 Mn | ₹36,87 Mn | -₹13,13 Mn | -₹7,08 Mn | -₹4,86 Mn | ₹24,11 Mn | -₹22,74 Mn | ₹41,89 Mn | -₹112,98 Mn | -₹5,03 Mn | -₹17,27 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,81 | 2,25 | -0,75 | -4,59 | 13,59 | -4,07 | -21,29 | -1,97 | -6,69 | -2,57 | 1,65 | -0,66 | -0,67 | -0,23 | 1,07 | -1,34 | 2,46 | -8,10 | -0,55 | -3,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹3,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹75,25 Mn | -₹157,34 Mn | -₹146,32 Mn | -₹83,96 Mn | ₹500,88 Mn | ₹17,65 Mn | -₹142,89 Mn | ₹147,98 Mn | -₹18,72 Mn | -₹221.000 | -₹70,00 Mn | ₹531,35 Mn | -₹185,03 Mn | -₹344,49 Mn | -₹118,09 Mn | — | -₹360,71 Mn | -₹201,65 Mn | ₹186,45 Mn | -₹394,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹111,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,0% | 22,3% | 37,5% | 49,6% | 70,3% | 86,0% | 71,5% | 44,6% | 49,1% | 49,9% | 47,0% | 48,2% | 52,4% | 44,7% | 36,0% | 39,6% | 29,6% | 36,6% | 45,6% | 40,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,73 | 0,78 | 0,70 | 0,61 | 1,04 | 0,45 | 0,30 | 0,31 | 0,26 | 0,43 | 0,53 | 0,27 | 0,41 | 0,38 | 0,44 | 0,41 | 0,49 | 0,49 | 0,33 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,41 | 1,51 | 1,21 | 1,01 | 2,12 | 0,93 | 0,66 | 0,75 | 0,65 | 1,19 | 1,40 | 0,96 | 1,31 | 1,19 | 1,53 | 1,20 | 0,99 | 0,86 | 0,51 | 1,76 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,5% | 24,8% | 17,5% | 16,7% | 51,0% | 22,7% | -1,9% | 4,3% | -3,1% | 21,6% | 23,9% | 14,4% | 18,9% | 15,0% | 22,4% | 12,7% | 11,4% | -12,5% | -11,4% | 22,4% |
| FAVÖK Marjı | -3,1% | 12,3% | 13,0% | 17,2% | 50,0% | 21,4% | -21,6% | -7,5% | -9,3% | 18,9% | 13,8% | 1,6% | 11,2% | 5,8% | 13,4% | 7,5% | 8,2% | -12,3% | -11,3% | 0,8% |
| Net Kâr Marjı | -7,8% | 5,8% | -2,3% | -14,4% | 20,3% | -13,7% | -100,6% | -8,2% | -29,4% | -5,3% | 2,9% | -1,5% | -0,6% | -0,5% | 1,7% | -2,1% | 4,7% | -14,5% | -1,1% | -1,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,9% | -11,4% | -13,3% | -9,2% | 26,0% | 2,1% | -23,7% | 21,9% | -3,2% | -0,0% | -5,5% | 61,0% | -15,6% | -31,9% | -8,5% | — | -40,2% | -25,9% | 40,6% | -24,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |