MADHAVMadhav Marbles & Granites Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,37 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,43 Mr | — | ₹1,48 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹14,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹191,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹79,55 Mn | ₹117,15 Mn | ₹150,72 Mn | ₹96,08 Mn | ₹82,88 Mn | ₹113,61 Mn | ₹225,64 Mn | ₹190,90 Mn | ₹201,31 Mn | ₹40,00 Mn | ₹50,24 Mn | ₹100,16 Mn | ₹0,00 | ₹1.985 | ₹22,68 Mn | ₹58,40 Mn | ₹211,97 Mn | ₹344,11 Mn | — | ₹386,30 Mn |
| Net Borç† | ₹64,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹305,46 Mn | ₹310,24 Mn | ₹395,84 Mn | ₹472,25 Mn | ₹533,64 Mn | ₹620,18 Mn | ₹603,05 Mn | ₹771,38 Mn | ₹696,53 Mn | ₹793,41 Mn | ₹788,78 Mn | ₹909,77 Mn | ₹741,02 Mn | ₹634,06 Mn | ₹626,54 Mn | ₹651,64 Mn | ₹636,02 Mn | ₹581,65 Mn | ₹829,57 Mn | ₹887,55 Mn |
| Brüt Kâr | ₹12,31 Mn | ₹21,36 Mn | ₹12,46 Mn | ₹22,60 Mn | ₹52,45 Mn | ₹73,42 Mn | ₹47,17 Mn | ₹106,60 Mn | ₹70,99 Mn | ₹113,92 Mn | ₹119,92 Mn | ₹159,81 Mn | ₹121,64 Mn | ₹109,61 Mn | ₹116,81 Mn | ₹71,61 Mn | ₹100,57 Mn | ₹108,57 Mn | ₹80,20 Mn | ₹228,89 Mn |
| FAVÖK | -₹16,37 Mn | -₹676.320 | -₹9,25 Mn | ₹5,84 Mn | ₹22,22 Mn | ₹34,02 Mn | ₹30,43 Mn | ₹73,21 Mn | ₹4,32 Mn | ₹68,54 Mn | ₹73,25 Mn | ₹119,20 Mn | ₹104,75 Mn | ₹85,13 Mn | ₹67,96 Mn | ₹54,79 Mn | ₹85,47 Mn | ₹80,94 Mn | ₹122,05 Mn | ₹200,74 Mn |
| Net Kâr | ₹3,89 Mn | -₹6,80 Mn | -₹14,49 Mn | -₹20,20 Mn | -₹23,61 Mn | ₹9,18 Mn | ₹20,74 Mn | ₹46,12 Mn | ₹17,99 Mn | ₹52,09 Mn | ₹75,83 Mn | ₹78,54 Mn | ₹60,37 Mn | ₹31,30 Mn | ₹46,10 Mn | ₹10,43 Mn | ₹32,29 Mn | ₹16,29 Mn | ₹37,29 Mn | ₹132,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,44 | -0,76 | -1,62 | -2,26 | -2,64 | 1,03 | 2,32 | 5,15 | 2,01 | 5,82 | 8,48 | 8,78 | 6,75 | 3,50 | 5,15 | 1,16 | 3,61 | 1,82 | 4,17 | 14,75 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹48,00 Mn | ₹19,29 Mn | -₹50,33 Mn | ₹196,52 Mn | ₹210,41 Mn | — | -₹164,85 Mn | -₹21,38 Mn | -₹262,03 Mn | ₹36,43 Mn | ₹108,80 Mn | -₹12,13 Mn | ₹111,54 Mn | ₹28,38 Mn | ₹23,85 Mn | ₹169,18 Mn | ₹79,76 Mn | ₹98,05 Mn | — | -₹245,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹5,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,8% | 8,4% | 10,6% | 6,8% | 5,7% | 7,4% | 13,4% | 11,6% | 12,1% | 2,7% | 3,5% | 7,2% | 0,0% | 0,0% | 1,9% | 4,7% | 15,9% | 24,1% | — | 26,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,22 | 0,28 | 0,33 | 0,37 | 0,41 | 0,36 | 0,47 | 0,42 | 0,54 | 0,55 | 0,65 | 0,60 | 0,53 | 0,53 | 0,52 | 0,48 | 0,41 | — | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,26 | 0,26 | 0,34 | 0,40 | 0,45 | 0,53 | 0,51 | 0,65 | 0,59 | 0,67 | 0,67 | 0,77 | 0,63 | 0,54 | 0,53 | 0,55 | 0,54 | 0,49 | 0,70 | 0,75 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,0% | 6,9% | 3,1% | 4,8% | 9,8% | 11,8% | 7,8% | 13,8% | 10,2% | 14,4% | 15,2% | 17,6% | 16,4% | 17,3% | 18,6% | 11,0% | 15,8% | 18,7% | 9,7% | 25,8% |
| FAVÖK Marjı | -5,4% | -0,2% | -2,3% | 1,2% | 4,2% | 5,5% | 5,0% | 9,5% | 0,6% | 8,6% | 9,3% | 13,1% | 14,1% | 13,4% | 10,8% | 8,4% | 13,4% | 13,9% | 14,7% | 22,6% |
| Net Kâr Marjı | 1,3% | -2,2% | -3,7% | -4,3% | -4,4% | 1,5% | 3,4% | 6,0% | 2,6% | 6,6% | 9,6% | 8,6% | 8,1% | 4,9% | 7,4% | 1,6% | 5,1% | 2,8% | 4,5% | 14,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,7% | 6,2% | -12,7% | 41,6% | 39,4% | — | -27,3% | -2,8% | -37,6% | 4,6% | 13,8% | -1,3% | 15,1% | 4,5% | 3,8% | 26,0% | 12,5% | 16,9% | — | -27,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |