MAHEPCMahindra EPC Irrigation Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $29,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,54 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,66 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,00 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,14 Mr | ₹621,31 Mn | ₹601,22 Mn | ₹459,38 Mn | ₹438,78 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹13,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹453,10 Mn | ₹254,00 Mn | ₹159,00 Mn | ₹151,50 Mn | ₹251,91 Mn | ₹264.000 | ₹131,09 Mn | ₹34,21 Mn | ₹36,74 Mn | ₹2,68 Mn | ₹4,42 Mn | ₹36,08 Mn | ₹163,39 Mn | ₹137,27 Mn | ₹277,39 Mn | ₹356,84 Mn | ₹345,58 Mn | ₹316,72 Mn | ₹291,63 Mn | ₹238,71 Mn |
| Net Borç† | ₹439,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,12 Mr | ₹2,73 Mr | ₹2,62 Mr | ₹2,10 Mr | ₹2,12 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,60 Mr | ₹2,05 Mr | ₹2,01 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,25 Mr | ₹866,91 Mn | ₹752,11 Mn | ₹623,06 Mn | ₹433,52 Mn | ₹126,85 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,16 Mr | ₹947,50 Mn | ₹709,40 Mn | ₹384,50 Mn | ₹315,95 Mn | ₹767,31 Mn | ₹1,04 Mr | ₹810,53 Mn | ₹571,08 Mn | ₹532,10 Mn | ₹527,17 Mn | ₹296,82 Mn | ₹311,98 Mn | ₹328,72 Mn | ₹274,95 Mn | ₹179,04 Mn | ₹176,59 Mn | ₹113,85 Mn | ₹55,03 Mn | -₹61,26 Mn |
| FAVÖK | ₹216,40 Mn | ₹140,50 Mn | ₹60,40 Mn | -₹127,70 Mn | -₹47,37 Mn | ₹270,57 Mn | ₹370,80 Mn | ₹205,05 Mn | ₹124,16 Mn | ₹128,06 Mn | ₹113,02 Mn | ₹2,01 Mn | ₹74,87 Mn | ₹74,90 Mn | ₹96,97 Mn | ₹85,04 Mn | ₹65,33 Mn | ₹9,57 Mn | -₹28,01 Mn | -₹56,32 Mn |
| Net Kâr | ₹126,90 Mn | ₹72,10 Mn | ₹16,70 Mn | -₹123,10 Mn | -₹79,07 Mn | ₹189,62 Mn | ₹230,40 Mn | ₹112,94 Mn | ₹49,39 Mn | ₹99,05 Mn | ₹87,45 Mn | ₹17,95 Mn | ₹77,10 Mn | ₹53,42 Mn | ₹66,61 Mn | ₹14,37 Mn | ₹9,52 Mn | -₹15,13 Mn | -₹56,37 Mn | ₹199,31 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,54 | 2,58 | 0,60 | -4,41 | -2,83 | 6,78 | 8,26 | 4,05 | 1,78 | 3,56 | 3,15 | 0,65 | 2,79 | 2,01 | 2,77 | 0,94 | 0,69 | -1,14 | -4,26 | 24,47 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹120.440 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹215,60 Mn | -₹82,10 Mn | -₹52,60 Mn | ₹147,60 Mn | -₹259,67 Mn | ₹95,36 Mn | ₹39,76 Mn | ₹19,24 Mn | -₹160,89 Mn | -₹72,34 Mn | -₹30,27 Mn | ₹182,19 Mn | -₹166,59 Mn | -₹38,56 Mn | -₹174,49 Mn | -₹61,21 Mn | -₹35,88 Mn | -₹58,99 Mn | -₹151,37 Mn | -₹88,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹21,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,8% | 8,7% | 6,1% | 5,9% | 8,9% | 0,0% | 4,9% | 1,5% | 1,8% | 0,1% | 0,3% | 2,3% | 9,7% | 9,4% | 24,0% | 31,4% | 55,6% | 52,7% | 63,5% | 54,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 0,93 | 1,01 | 0,82 | 0,75 | 0,95 | 1,07 | 1,16 | 1,02 | 1,08 | 1,17 | 1,04 | 1,02 | 1,11 | 1,08 | 0,76 | 1,21 | 1,04 | 0,94 | 0,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,69 | 1,47 | 1,42 | 1,14 | 1,15 | 1,37 | 1,53 | 1,41 | 1,11 | 1,09 | 1,10 | 0,89 | 0,93 | 0,87 | 0,67 | 0,47 | 0,41 | 0,34 | 0,23 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 37,2% | 34,7% | 27,0% | 18,3% | 14,9% | 30,2% | 36,8% | 31,2% | 27,9% | 26,5% | 26,0% | 18,0% | 18,2% | 20,4% | 22,0% | 20,7% | 23,5% | 18,3% | 12,7% | -48,3% |
| FAVÖK Marjı | 6,9% | 5,2% | 2,3% | -6,1% | -2,2% | 10,6% | 13,1% | 7,9% | 6,1% | 6,4% | 5,6% | 0,1% | 4,4% | 4,6% | 7,8% | 9,8% | 8,7% | 1,5% | -6,5% | -44,4% |
| Net Kâr Marjı | 4,1% | 2,6% | 0,6% | -5,9% | -3,7% | 7,5% | 8,1% | 4,3% | 2,4% | 4,9% | 4,3% | 1,1% | 4,5% | 3,3% | 5,3% | 1,7% | 1,3% | -2,4% | -13,0% | 157,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,9% | -3,0% | -2,0% | 7,0% | -12,3% | 3,8% | 1,4% | 0,7% | -7,9% | -3,6% | -1,5% | 11,0% | -9,7% | -2,4% | -14,0% | -7,1% | -4,8% | -9,5% | -34,9% | -69,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |