MALUPAPERMalu Paper Mills Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,69 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,94 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,38 Mr | ₹847,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹258,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,56 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,04 Mr | ₹932,66 Mn | ₹868,51 Mn | ₹880,43 Mn | ₹1,00 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,04 Mr | ₹996,99 Mn | ₹910,56 Mn | ₹841,10 Mn | ₹775,91 Mn | ₹387,21 Mn |
| Net Borç† | ₹1,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,33 Mr | ₹2,77 Mr | ₹2,75 Mr | ₹2,34 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,70 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,74 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,21 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,49 Mr | ₹579,64 Mn | ₹563,35 Mn |
| Brüt Kâr | ₹125,23 Mn | ₹20,48 Mn | ₹207,27 Mn | ₹32,57 Mn | ₹55,04 Mn | ₹116,16 Mn | ₹190,43 Mn | ₹293,59 Mn | ₹236,99 Mn | ₹297,68 Mn | ₹221,12 Mn | ₹235,53 Mn | ₹222,69 Mn | ₹20,54 Mn | -₹67,01 Mn | ₹105,30 Mn | ₹64,71 Mn | ₹232,65 Mn | ₹137,56 Mn | ₹64,93 Mn |
| FAVÖK | -₹73,66 Mn | -₹5,23 Mn | ₹172,41 Mn | -₹4,46 Mn | ₹44,57 Mn | ₹65,90 Mn | ₹137,97 Mn | ₹232,53 Mn | ₹171,10 Mn | ₹288,53 Mn | ₹209,20 Mn | ₹226,62 Mn | ₹234,67 Mn | ₹36,56 Mn | -₹78,17 Mn | ₹111,13 Mn | ₹65,60 Mn | ₹160,50 Mn | ₹76,21 Mn | ₹74,29 Mn |
| Net Kâr | -₹195,31 Mn | -₹121,32 Mn | ₹8,95 Mn | -₹104,54 Mn | -₹62,62 Mn | -₹57,71 Mn | ₹6,60 Mn | ₹74,21 Mn | ₹14,60 Mn | ₹28,90 Mn | ₹19,53 Mn | ₹18,73 Mn | ₹13,98 Mn | -₹124,21 Mn | -₹202,10 Mn | -₹29,81 Mn | -₹77,29 Mn | -₹53,36 Mn | ₹25,33 Mn | ₹35,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -11,45 | -7,11 | 0,52 | -6,13 | -3,67 | -3,38 | 0,39 | 4,35 | 0,86 | 1,69 | 1,14 | 1,10 | 0,82 | -7,28 | -11,85 | -1,75 | -4,53 | -3,13 | 1,48 | 2,09 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹99,64 Mn | -₹99,02 Mn | -₹92,31 Mn | -₹191,35 Mn | -₹101,25 Mn | -₹57,73 Mn | ₹32,00 Mn | ₹54,82 Mn | ₹56,50 Mn | ₹56,88 Mn | ₹32,99 Mn | ₹7,66 Mn | -₹20,57 Mn | -₹33,42 Mn | -₹192,76 Mn | -₹83,70 Mn | -₹76,11 Mn | -₹48,25 Mn | -₹390,16 Mn | -₹452,09 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹59,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 80,6% | 78,2% | 72,6% | 75,0% | 61,4% | 56,6% | 54,8% | 55,2% | 56,9% | 64,6% | 62,2% | 63,2% | 64,5% | 64,2% | 62,2% | 57,5% | 52,2% | 54,4% | 56,2% | 45,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,72 | 1,49 | 1,52 | 1,43 | 1,26 | 1,03 | 1,42 | 1,72 | 1,59 | 1,47 | 1,27 | 1,27 | 1,24 | 1,02 | 0,98 | 0,97 | 0,70 | 0,97 | 0,42 | 0,66 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -12,90 | -10,75 | -10,65 | -9,08 | -8,24 | -6,58 | -8,73 | -10,63 | -10,89 | -9,66 | -8,55 | -8,67 | -8,24 | -6,80 | -6,35 | -6,54 | -4,73 | -5,79 | -2,25 | -2,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,8% | 0,7% | 7,5% | 1,4% | 2,6% | 6,8% | 8,5% | 10,7% | 8,4% | 11,9% | 10,0% | 10,5% | 10,5% | 1,2% | -4,1% | 6,2% | 5,3% | 15,6% | 23,7% | 11,5% |
| FAVÖK Marjı | -2,2% | -0,2% | 6,3% | -0,2% | 2,1% | 3,9% | 6,1% | 8,5% | 6,1% | 11,6% | 9,5% | 10,1% | 11,0% | 2,1% | -4,8% | 6,6% | 5,4% | 10,7% | 13,1% | 13,2% |
| Net Kâr Marjı | -5,9% | -4,4% | 0,3% | -4,5% | -2,9% | -3,4% | 0,3% | 2,7% | 0,5% | 1,2% | 0,9% | 0,8% | 0,7% | -7,1% | -12,3% | -1,8% | -6,3% | -3,6% | 4,4% | 6,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,0% | -3,6% | -3,4% | -8,2% | -4,8% | -3,4% | 1,4% | 2,0% | 2,0% | 2,3% | 1,5% | 0,3% | -1,0% | -1,9% | -11,8% | -5,0% | -6,2% | -3,2% | -67,3% | -80,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |