MEDICAMEQMedicamen Biotech Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $46,30 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,72 Mr | ₹2,97 Mr | ₹2,95 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,26 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,18 Mr | ₹734,01 Mn | ₹600,18 Mn | ₹686,63 Mn | ₹645,79 Mn | ₹652,34 Mn | ₹689,07 Mn | ₹700,18 Mn | ₹576,83 Mn | ₹458,11 Mn | ₹517,72 Mn | ₹464,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹11,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹964,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹491,97 Mn | ₹337,74 Mn | ₹311,12 Mn | ₹257,09 Mn | ₹257,96 Mn | ₹188,19 Mn | ₹114,71 Mn | ₹117,55 Mn | ₹144,97 Mn | ₹176,01 Mn | ₹204,55 Mn | ₹207,15 Mn | ₹154,07 Mn | ₹168,98 Mn | ₹136,92 Mn | ₹98,11 Mn | ₹127,05 Mn | ₹87,73 Mn | ₹134,71 Mn | ₹123,42 Mn |
| Net Borç† | ₹179,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,98 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,11 Mr | ₹824,50 Mn | ₹672,76 Mn | ₹777,94 Mn | ₹732,49 Mn | ₹639,98 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,02 Mr | ₹863,35 Mn | ₹769,13 Mn | ₹600,31 Mn |
| Brüt Kâr | ₹339,15 Mn | ₹225,81 Mn | ₹326,11 Mn | ₹274,45 Mn | ₹277,14 Mn | ₹219,92 Mn | ₹229,77 Mn | ₹210,72 Mn | ₹216,06 Mn | ₹172,91 Mn | ₹107,77 Mn | ₹110,25 Mn | ₹113,11 Mn | ₹51,94 Mn | ₹104,29 Mn | ₹224,80 Mn | ₹235,91 Mn | ₹139,90 Mn | ₹109,52 Mn | ₹90,10 Mn |
| FAVÖK | ₹210,19 Mn | ₹147,40 Mn | ₹247,88 Mn | ₹255,21 Mn | ₹244,78 Mn | ₹200,16 Mn | ₹199,24 Mn | ₹176,78 Mn | ₹167,96 Mn | ₹115,90 Mn | ₹55,36 Mn | ₹50,41 Mn | ₹52,28 Mn | -₹14,25 Mn | ₹20,36 Mn | ₹59,82 Mn | ₹75,39 Mn | ₹44,65 Mn | ₹37,24 Mn | ₹25,87 Mn |
| Net Kâr | ₹96,41 Mn | ₹71,08 Mn | ₹109,31 Mn | ₹148,44 Mn | ₹148,97 Mn | ₹121,29 Mn | ₹132,91 Mn | ₹120,26 Mn | ₹101,13 Mn | ₹51,60 Mn | ₹4,81 Mn | ₹4,41 Mn | ₹941.821 | -₹49,28 Mn | -₹8,25 Mn | ₹27,77 Mn | ₹39,76 Mn | ₹13,77 Mn | ₹15,10 Mn | ₹15,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 7,11 | 5,59 | 8,63 | 11,92 | 12,19 | 9,93 | 10,88 | 10,28 | 9,03 | 4,95 | 0,48 | 0,49 | 0,11 | -5,88 | -1,04 | 3,59 | 5,15 | 1,78 | 1,96 | 1,95 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹397,08 Mn | -₹129,96 Mn | -₹167,04 Mn | -₹150,96 Mn | -₹57,64 Mn | -₹61,05 Mn | -₹250,58 Mn | -₹113,94 Mn | -₹158,52 Mn | -₹16,86 Mn | ₹25,69 Mn | -₹59,70 Mn | ₹14,00 Mn | -₹52,24 Mn | -₹68,74 Mn | ₹57,66 Mn | -₹35,85 Mn | ₹49,18 Mn | -₹9,28 Mn | -₹47,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹47,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,2% | 11,4% | 10,6% | 9,2% | 11,4% | 9,7% | 6,3% | 8,6% | 12,3% | 24,0% | 34,1% | 30,2% | 23,9% | 25,9% | 19,9% | 14,0% | 22,0% | 19,2% | 26,0% | 26,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,55 | 0,61 | 0,51 | 0,51 | 0,58 | 0,69 | 0,90 | 0,95 | 1,12 | 1,12 | 1,13 | 1,13 | 0,98 | 1,46 | 1,76 | 1,76 | 1,88 | 1,49 | 1,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,72 | 0,59 | 0,65 | 0,51 | 0,42 | 0,41 | 0,46 | 0,44 | 0,40 | 0,30 | 0,24 | 0,28 | 0,27 | 0,23 | 0,36 | 0,45 | 0,37 | 0,31 | 0,28 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,1% | 13,9% | 18,2% | 19,5% | 24,0% | 19,5% | 18,3% | 17,2% | 19,4% | 21,0% | 16,0% | 14,2% | 15,4% | 8,1% | 10,4% | 18,3% | 23,2% | 16,2% | 14,2% | 15,0% |
| FAVÖK Marjı | 10,6% | 9,1% | 13,8% | 18,1% | 21,2% | 17,8% | 15,9% | 14,4% | 15,1% | 14,1% | 8,2% | 6,5% | 7,1% | -2,2% | 2,0% | 4,9% | 7,4% | 5,2% | 4,8% | 4,3% |
| Net Kâr Marjı | 4,9% | 4,4% | 6,1% | 10,5% | 12,9% | 10,8% | 10,6% | 9,8% | 9,1% | 6,3% | 0,7% | 0,6% | 0,1% | -7,7% | -0,8% | 2,3% | 3,9% | 1,6% | 2,0% | 2,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -20,1% | -8,0% | -9,3% | -10,7% | -5,0% | -5,4% | -20,0% | -9,3% | -14,2% | -2,0% | 3,8% | -7,7% | 1,9% | -8,2% | -6,8% | 4,7% | -3,5% | 5,7% | -1,2% | -7,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |