MEDICAPQMedi-Caps Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,15 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,15 Mr | ₹952,11 Mn | ₹1,07 Mr | ₹1,01 Mr | ₹973,77 Mn | ₹930,26 Mn | ₹989,27 Mn | ₹1,02 Mr | ₹1,02 Mr | ₹979,74 Mn | ₹663,29 Mn | ₹625,72 Mn | ₹595,19 Mn | ₹573,11 Mn | ₹434,66 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹5,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹38,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹634.606 | ₹1,22 Mn | ₹1,75 Mn | ₹910.641 | ₹805.831 | ₹105,09 Mn | ₹88,69 Mn | ₹62,71 Mn | ₹3,13 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹109.052 |
| Net Borç† | -₹303,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹124,27 Mn | ₹254,34 Mn | ₹272,79 Mn | ₹493,71 Mn | ₹683,11 Mn | ₹574,16 Mn | ₹430,52 Mn | ₹517,83 Mn | ₹496,75 Mn | ₹440,38 Mn | ₹429,71 Mn | ₹361,11 Mn | ₹374,89 Mn | ₹300,17 Mn | ₹259,76 Mn | ₹260,82 Mn | ₹205,31 Mn | ₹206,24 Mn | ₹180,66 Mn | ₹183,91 Mn |
| Brüt Kâr | -₹32,32 Mn | ₹49,87 Mn | ₹84,59 Mn | ₹159,59 Mn | ₹261,67 Mn | ₹175,49 Mn | -₹13,38 Mn | ₹85,50 Mn | ₹61,16 Mn | ₹53,37 Mn | ₹50,97 Mn | ₹20,21 Mn | ₹56,39 Mn | ₹56,52 Mn | ₹56,79 Mn | ₹74,58 Mn | ₹52,14 Mn | ₹69,98 Mn | ₹55,51 Mn | ₹40,24 Mn |
| FAVÖK | -₹94,01 Mn | -₹18,46 Mn | -₹602.000 | ₹53,52 Mn | ₹86,62 Mn | ₹109,78 Mn | -₹67,57 Mn | ₹47,67 Mn | ₹21,63 Mn | ₹16,25 Mn | ₹26,30 Mn | -₹811.860 | ₹37,01 Mn | ₹38,63 Mn | ₹40,41 Mn | ₹50,62 Mn | ₹36,27 Mn | ₹43,80 Mn | ₹37,15 Mn | ₹41,12 Mn |
| Net Kâr | -₹30,38 Mn | -₹5,71 Mn | -₹22,41 Mn | ₹17,56 Mn | ₹100,81 Mn | ₹111,29 Mn | -₹58,52 Mn | ₹53,87 Mn | ₹11,48 Mn | ₹13,68 Mn | ₹8,64 Mn | -₹20,60 Mn | -₹12,97 Mn | -₹7,13 Mn | ₹15,26 Mn | ₹27,06 Mn | ₹36,25 Mn | ₹35,83 Mn | ₹140,53 Mn | ₹82,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,44 | -0,46 | -1,80 | 1,41 | 8,08 | 8,92 | -4,69 | 4,32 | 0,92 | 1,10 | 0,69 | -1,65 | -1,04 | -0,57 | 1,22 | 2,17 | 2,91 | 2,87 | 11,27 | 6,59 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹77,97 Mn | ₹47,50 Mn | ₹65,97 Mn | -₹72,41 Mn | ₹42,27 Mn | ₹130,62 Mn | ₹33,76 Mn | ₹53,76 Mn | ₹35,12 Mn | ₹33,00 Mn | ₹24,28 Mn | ₹65,51 Mn | -₹14,80 Mn | -₹153,23 Mn | ₹13,01 Mn | ₹21,95 Mn | ₹42,13 Mn | ₹38,84 Mn | ₹127,99 Mn | ₹83,78 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹8,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 0,1% | 0,1% | 10,6% | 8,7% | 6,1% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,20 | 0,21 | 0,39 | 0,52 | 0,50 | 0,45 | 0,49 | 0,49 | 0,45 | 0,46 | 0,37 | 0,37 | 0,29 | 0,27 | 0,39 | 0,33 | 0,35 | 0,32 | 0,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,11 | 0,23 | 0,24 | 0,44 | 0,61 | 0,51 | 0,39 | 0,46 | 0,45 | 0,39 | 0,39 | 0,32 | 0,34 | 0,27 | 0,23 | 0,23 | 0,18 | 0,18 | 0,16 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -26,0% | 19,6% | 31,0% | 32,3% | 38,3% | 30,6% | -3,1% | 16,5% | 12,3% | 12,1% | 11,9% | 5,6% | 15,0% | 18,8% | 21,9% | 28,6% | 25,4% | 33,9% | 30,7% | 21,9% |
| FAVÖK Marjı | -75,7% | -7,3% | -0,2% | 10,8% | 12,7% | 19,1% | -15,7% | 9,2% | 4,4% | 3,7% | 6,1% | -0,2% | 9,9% | 12,9% | 15,6% | 19,4% | 17,7% | 21,2% | 20,6% | 22,4% |
| Net Kâr Marjı | -24,4% | -2,2% | -8,2% | 3,6% | 14,8% | 19,4% | -13,6% | 10,4% | 2,3% | 3,1% | 2,0% | -5,7% | -3,5% | -2,4% | 5,9% | 10,4% | 17,7% | 17,4% | 77,8% | 44,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -62,7% | 18,7% | 24,2% | -14,7% | 6,2% | 22,7% | 7,8% | 10,4% | 7,1% | 7,5% | 5,7% | 18,1% | -3,9% | -51,0% | 5,0% | 8,4% | 20,5% | 18,8% | 70,8% | 45,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |