MICELMIC Electronics Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $83,08 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,54 Mr | ₹3,14 Mr | ₹1,41 Mr | ₹732,94 Mn | ₹750,75 Mn | ₹649,52 Mn | ₹1,61 Mr | ₹1,78 Mr | ₹2,00 Mr | ₹3,42 Mr | ₹4,86 Mr | ₹5,93 Mr | ₹5,76 Mr | ₹6,00 Mr | ₹6,24 Mr | ₹5,56 Mr | ₹4,83 Mr | ₹3,89 Mr | ₹2,76 Mr | ₹760,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹44,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹441,91 Mn | ₹479,09 Mn | ₹116,54 Mn | ₹105,60 Mn | ₹78,84 Mn | ₹328,50 Mn | ₹1,16 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,30 Mr | ₹817,38 Mn | ₹758,73 Mn | ₹261,03 Mn | ₹93,48 Mn | ₹187,55 Mn |
| Net Borç† | ₹332,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,91 Mr | ₹947,64 Mn | ₹545,75 Mn | ₹58,92 Mn | ₹449,47 Mn | ₹10,90 Mn | ₹18,58 Mn | ₹47,45 Mn | ₹1,54 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,03 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,95 Mr | ₹3,56 Mr | ₹2,71 Mr | ₹1,02 Mr |
| Brüt Kâr | ₹314,05 Mn | ₹229,65 Mn | ₹155,36 Mn | ₹12,24 Mn | ₹85,57 Mn | -₹71,85 Mn | -₹89,01 Mn | -₹95,46 Mn | ₹19,31 Mn | ₹302,03 Mn | ₹411,48 Mn | ₹68,77 Mn | ₹34,18 Mn | ₹318,32 Mn | ₹1,09 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,13 Mr | ₹553,99 Mn | ₹207,07 Mn |
| FAVÖK | ₹254,50 Mn | ₹181,83 Mn | ₹123,04 Mn | ₹8,70 Mn | ₹67,37 Mn | -₹16,42 Mn | -₹137,06 Mn | -₹187,28 Mn | -₹1,00 Mr | ₹26,31 Mn | ₹440,56 Mn | ₹82,98 Mn | ₹41,51 Mn | ₹250,30 Mn | ₹606,97 Mn | ₹755,69 Mn | ₹748,75 Mn | ₹912,08 Mn | ₹443,88 Mn | ₹200,29 Mn |
| Net Kâr | -₹126,34 Mn | ₹98,31 Mn | ₹618,39 Mn | ₹1,46 Mn | ₹29,63 Mn | -₹54,16 Mn | -₹239,51 Mn | -₹274,90 Mn | -₹1,91 Mr | -₹349,02 Mn | -₹1,11 Mr | ₹18,03 Mn | -₹418,43 Mn | -₹507,61 Mn | ₹338,64 Mn | ₹544,88 Mn | ₹624,25 Mn | ₹700,91 Mn | ₹338,08 Mn | ₹154,76 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,52 | 0,41 | 2,79 | 0,01 | 0,13 | -0,98 | -4,35 | -4,99 | -34,76 | -7,96 | -30,84 | 0,40 | -16,32 | -13,26 | 11,56 | 18,60 | 21,12 | 23,72 | 13,44 | 6,15 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹4,04 Mn | -₹730,18 Mn | — | -₹92,46 Mn | -₹496,50 Mn | — | ₹6,56 Mn | ₹4,16 Mn | ₹280,34 Mn | -₹235,16 Mn | -₹223,10 Mn | -₹316,92 Mn | -₹9,18 Mn | -₹243,86 Mn | -₹525,83 Mn | -₹109,79 Mn | -₹386,67 Mn | -₹826,48 Mn | -₹251,46 Mn | -₹188,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹30,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,5% | 15,3% | 8,3% | 14,4% | 10,5% | 50,6% | 72,3% | 65,8% | 58,5% | 30,3% | 32,3% | 27,2% | 27,5% | 23,6% | 20,9% | 14,7% | 15,7% | 6,7% | 3,4% | 24,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,30 | 0,39 | 0,08 | 0,60 | 0,02 | 0,01 | 0,03 | 0,77 | 0,64 | 0,43 | 0,25 | 0,21 | 0,17 | 0,37 | 0,50 | 0,61 | 0,92 | 0,98 | 1,34 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,88 | 0,44 | 0,25 | 0,03 | 0,21 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,71 | 1,00 | 0,95 | 0,68 | 0,56 | 0,48 | 1,08 | 1,28 | 1,36 | 1,64 | 1,25 | 0,47 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,5% | 24,2% | 28,5% | 20,8% | 19,0% | -659,3% | -478,9% | -201,2% | 1,2% | 13,9% | 19,9% | 4,7% | 2,8% | 30,8% | 46,7% | 39,6% | 35,5% | 31,7% | 20,4% | 20,3% |
| FAVÖK Marjı | 13,4% | 19,2% | 22,5% | 14,8% | 15,0% | -150,7% | -737,5% | -394,7% | -64,9% | 1,2% | 21,3% | 5,6% | 3,4% | 24,3% | 26,0% | 27,1% | 25,4% | 25,6% | 16,4% | 19,7% |
| Net Kâr Marjı | -6,6% | 10,4% | 113,3% | 2,5% | 6,6% | -497,1% | -1.288,8% | -579,3% | -123,9% | -16,1% | -53,6% | 1,2% | -34,6% | -49,2% | 14,5% | 19,6% | 21,2% | 19,7% | 12,5% | 15,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,2% | -77,1% | — | -156,9% | -110,5% | — | 35,3% | 8,8% | 18,1% | -10,8% | -10,8% | -21,4% | -0,8% | -23,6% | -22,5% | -3,9% | -13,1% | -23,2% | -9,3% | -18,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |