MLKFOODMilkfood Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $21,28 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,96 Mr | ₹3,75 Mr | ₹3,71 Mr | ₹3,29 Mr | ₹3,04 Mr | ₹3,11 Mr | ₹3,03 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,77 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,41 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,42 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,10 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,22 Mr | ₹725,60 Mn | ₹735,50 Mn | ₹758,20 Mn | ₹588,90 Mn | ₹705,50 Mn | ₹846,20 Mn | ₹942,80 Mn | ₹831,80 Mn | ₹810,60 Mn | ₹862,80 Mn | ₹844,28 Mn | ₹968,01 Mn | ₹910,11 Mn | ₹681,36 Mn | ₹660,97 Mn | ₹636,39 Mn |
| Net Borç† | ₹1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,13 Mr | ₹4,48 Mr | ₹4,37 Mr | ₹4,67 Mr | ₹3,16 Mr | ₹3,68 Mr | ₹5,51 Mr | ₹5,31 Mr | ₹4,91 Mr | ₹3,89 Mr | ₹3,73 Mr | ₹3,69 Mr | ₹4,25 Mr | ₹3,33 Mr | ₹3,04 Mr | ₹3,07 Mr | ₹3,09 Mr | ₹2,34 Mr | ₹3,23 Mr | ₹3,11 Mr |
| Brüt Kâr | ₹142,70 Mn | ₹323,50 Mn | ₹317,40 Mn | ₹347,80 Mn | ₹200,30 Mn | ₹235,60 Mn | ₹320,40 Mn | ₹332,40 Mn | ₹298,80 Mn | ₹276,10 Mn | ₹251,30 Mn | ₹189,20 Mn | ₹215,20 Mn | ₹222,10 Mn | ₹200,61 Mn | ₹137,52 Mn | ₹118,44 Mn | ₹113,86 Mn | ₹119,43 Mn | ₹242,19 Mn |
| FAVÖK | ₹65,00 Mn | ₹237,60 Mn | ₹197,90 Mn | ₹239,00 Mn | ₹131,90 Mn | ₹200,60 Mn | ₹248,20 Mn | ₹280,00 Mn | ₹263,20 Mn | ₹211,80 Mn | ₹212,50 Mn | ₹143,82 Mn | ₹145,22 Mn | ₹140,00 Mn | ₹171,85 Mn | ₹102,18 Mn | ₹82,07 Mn | ₹32,04 Mn | ₹115,94 Mn | ₹125,83 Mn |
| Net Kâr | ₹442,90 Mn | ₹45,20 Mn | ₹71,20 Mn | ₹97,50 Mn | ₹34,90 Mn | ₹24,40 Mn | ₹83,90 Mn | ₹102,30 Mn | ₹81,60 Mn | -₹10,00 Mn | ₹9,30 Mn | ₹9,90 Mn | ₹11,80 Mn | ₹6,70 Mn | ₹5,81 Mn | -₹51,68 Mn | -₹36,91 Mn | -₹48,23 Mn | -₹9,26 Mn | ₹47,84 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 17,30 | 1,85 | 3,57 | 4,75 | 1,79 | 1,25 | 4,29 | 5,23 | 4,17 | -0,51 | 0,48 | 0,51 | 0,60 | 0,35 | 0,30 | -2,65 | -1,89 | -2,47 | -0,48 | 2,45 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,23 Mr | ₹41,60 Mn | ₹38,20 Mn | -₹473,70 Mn | ₹10,70 Mn | -₹27,20 Mn | -₹102,30 Mn | ₹155,90 Mn | ₹119,70 Mn | ₹55,10 Mn | ₹117,70 Mn | -₹107,30 Mn | -₹25,20 Mn | -₹88,20 Mn | -₹62,70 Mn | -₹275,31 Mn | -₹200,26 Mn | -₹36,54 Mn | -₹41,77 Mn | -₹275,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹43,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,9% | 31,5% | 31,2% | 37,0% | 23,8% | 23,6% | 25,1% | 20,8% | 27,2% | 30,5% | 46,3% | 34,6% | 35,2% | 40,4% | 40,6% | 56,9% | 49,7% | 45,1% | 43,9% | 44,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,04 | 1,19 | 1,18 | 1,42 | 1,04 | 1,18 | 1,82 | 1,88 | 1,89 | 1,40 | 1,83 | 1,54 | 1,84 | 1,56 | 1,46 | 1,80 | 1,69 | 1,55 | 2,15 | 2,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,84 | 2,00 | 1,95 | 2,08 | 1,41 | 1,64 | 2,46 | 2,37 | 2,19 | 1,73 | 1,66 | 1,65 | 1,90 | 1,48 | 1,36 | 1,37 | 1,38 | 1,04 | 1,44 | 1,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,5% | 7,2% | 7,3% | 7,4% | 6,3% | 6,4% | 5,8% | 6,3% | 6,1% | 7,1% | 6,7% | 5,1% | 5,1% | 6,7% | 6,6% | 4,5% | 3,8% | 4,9% | 3,7% | 7,8% |
| FAVÖK Marjı | 1,6% | 5,3% | 4,5% | 5,1% | 4,2% | 5,5% | 4,5% | 5,3% | 5,4% | 5,4% | 5,7% | 3,9% | 3,4% | 4,2% | 5,6% | 3,3% | 2,7% | 1,4% | 3,6% | 4,0% |
| Net Kâr Marjı | 10,7% | 1,0% | 1,6% | 2,1% | 1,1% | 0,7% | 1,5% | 1,9% | 1,7% | -0,3% | 0,2% | 0,3% | 0,3% | 0,2% | 0,2% | -1,7% | -1,2% | -2,1% | -0,3% | 1,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -29,8% | 0,9% | 0,9% | -10,1% | 0,3% | -0,7% | -1,9% | 2,9% | 2,4% | 1,4% | 3,2% | -2,9% | -0,6% | -2,6% | -2,1% | -9,0% | -6,5% | -1,6% | -1,3% | -8,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |