MMFLMM Forgings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $313,68 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹24,96 Mr | ₹23,50 Mr | ₹19,69 Mr | ₹16,61 Mr | ₹14,14 Mr | ₹12,50 Mr | ₹11,34 Mr | ₹12,18 Mr | ₹8,38 Mr | ₹6,01 Mr | ₹5,55 Mr | ₹4,90 Mr | ₹3,85 Mr | ₹3,69 Mr | ₹3,46 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,42 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,20 Mr | ₹1,60 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹123,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹15,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹9,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹12,35 Mr | ₹11,85 Mr | ₹9,31 Mr | ₹7,56 Mr | ₹6,85 Mr | ₹6,15 Mr | ₹5,66 Mr | ₹6,88 Mr | ₹3,85 Mr | ₹2,06 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,04 Mr | ₹629,42 Mn |
| Net Borç† | ₹10,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹15,90 Mr | ₹15,25 Mr | ₹15,63 Mr | ₹14,62 Mr | ₹11,40 Mr | ₹7,52 Mr | ₹7,69 Mr | ₹9,34 Mr | ₹6,39 Mr | ₹4,78 Mr | ₹4,89 Mr | ₹4,90 Mr | ₹4,01 Mr | ₹3,50 Mr | ₹3,44 Mr | ₹2,66 Mr | ₹1,58 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,77 Mr |
| Brüt Kâr | ₹3,08 Mr | ₹3,42 Mr | ₹3,32 Mr | ₹3,07 Mr | ₹2,57 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,45 Mr | ₹954,18 Mn | ₹979,93 Mn | ₹1,03 Mr | ₹685,18 Mn | ₹581,71 Mn | ₹642,10 Mn | ₹570,25 Mn | ₹267,70 Mn | ₹425,34 Mn | ₹459,53 Mn | ₹404,98 Mn |
| FAVÖK | ₹2,80 Mr | ₹2,96 Mr | ₹2,93 Mr | ₹2,73 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,30 Mr | ₹927,52 Mn | ₹948,17 Mn | ₹977,41 Mn | ₹683,21 Mn | ₹469,10 Mn | ₹540,45 Mn | ₹479,64 Mn | ₹227,01 Mn | ₹316,88 Mn | ₹368,74 Mn | ₹334,61 Mn |
| Net Kâr | ₹986,66 Mn | ₹1,23 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,28 Mr | ₹909,95 Mn | ₹460,59 Mn | ₹419,22 Mn | ₹654,99 Mn | ₹605,96 Mn | ₹434,22 Mn | ₹500,88 Mn | ₹505,48 Mn | ₹293,19 Mn | ₹244,49 Mn | ₹267,54 Mn | ₹297,27 Mn | ₹104,17 Mn | ₹101,17 Mn | ₹144,26 Mn | ₹139,16 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 20,44 | 25,52 | 27,97 | 26,50 | 18,85 | 9,54 | 8,68 | 13,57 | 12,55 | 8,99 | 10,38 | 10,47 | 6,07 | 5,07 | 5,54 | 6,16 | 2,16 | 2,10 | 2,99 | 2,88 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹5,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹286,96 Mn | -₹2,62 Mr | -₹1,33 Mr | -₹617,67 Mn | ₹182,81 Mn | -₹299,38 Mn | ₹1,64 Mr | -₹3,05 Mr | -₹1,46 Mr | ₹278,36 Mn | ₹283,70 Mn | ₹332,95 Mn | -₹288,04 Mn | ₹206,55 Mn | -₹251,47 Mn | -₹307,22 Mn | ₹13,71 Mn | -₹77,10 Mn | -₹407,32 Mn | ₹17,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 49,5% | 50,4% | 47,3% | 45,5% | 48,4% | 49,2% | 49,9% | 56,5% | 45,9% | 34,3% | 38,4% | 38,9% | 39,3% | 39,5% | 44,6% | 44,5% | 47,2% | 49,6% | 47,1% | 39,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,65 | 0,79 | 0,88 | 0,81 | 0,60 | 0,68 | 0,77 | 0,76 | 0,80 | 0,88 | 1,00 | 1,04 | 0,95 | 0,99 | 0,91 | 0,65 | 0,92 | 0,87 | 1,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,63 | 1,56 | 1,60 | 1,50 | 1,17 | 0,77 | 0,79 | 0,96 | 0,65 | 0,49 | 0,50 | 0,50 | 0,41 | 0,36 | 0,35 | 0,27 | 0,16 | 0,21 | 0,20 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,4% | 22,4% | 21,2% | 21,0% | 22,5% | 16,5% | 16,8% | 20,9% | 22,7% | 19,9% | 20,0% | 21,0% | 17,1% | 16,6% | 18,7% | 21,4% | 16,9% | 20,6% | 24,1% | 22,9% |
| FAVÖK Marjı | 17,6% | 19,4% | 18,7% | 18,7% | 18,3% | 17,1% | 17,2% | 18,7% | 20,4% | 19,4% | 19,4% | 20,0% | 17,0% | 13,4% | 15,7% | 18,0% | 14,3% | 15,3% | 19,3% | 18,9% |
| Net Kâr Marjı | 6,2% | 8,1% | 8,6% | 8,8% | 8,0% | 6,1% | 5,5% | 7,0% | 9,5% | 9,1% | 10,2% | 10,3% | 7,3% | 7,0% | 7,8% | 11,2% | 6,6% | 4,9% | 7,6% | 7,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,8% | -17,2% | -8,5% | -4,2% | 1,6% | -4,0% | 21,3% | -32,6% | -22,9% | 5,8% | 5,8% | 6,8% | -7,2% | 5,9% | -7,3% | -11,6% | 0,9% | -3,7% | -21,3% | 1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |