MMWLMedia Matrix Worldwide Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $149,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,39 Mr | ₹3,62 Mr | ₹4,90 Mr | ₹2,95 Mr | ₹3,39 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,02 Mr | ₹3,00 Mr | ₹4,85 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,14 Mr | ₹136,39 Mn | ₹182,71 Mn | ₹281,36 Mn | ₹1,06 Mr | ₹233,37 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹17,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹931,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,08 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,00 Mr | ₹741,30 Mn | ₹177,14 Mn | ₹25,35 Mn | ₹199,53 Mn | ₹1,00 Mr | ₹594,59 Mn | ₹596,95 Mn | ₹530,27 Mn | ₹420,25 Mn | ₹1,14 Mr | ₹715,34 Mn | ₹20,50 Mn | ₹57,99 Mn | ₹68,02 Mn | ₹807,80 Mn | ₹660.370 |
| Net Borç† | ₹1,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹12,57 Mr | ₹18,87 Mr | ₹14,15 Mr | ₹9,47 Mr | ₹5,82 Mr | ₹11,11 Mr | ₹9,81 Mr | ₹14,25 Mr | ₹6,48 Mr | ₹2,64 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,35 Mr | ₹2,37 Mr | ₹87,51 Mn | ₹89,01 Mn | ₹139,34 Mn | ₹184,93 Mn | ₹193,19 Mn | ₹218,86 Mn |
| Brüt Kâr | ₹585,26 Mn | ₹613,54 Mn | ₹506,93 Mn | ₹560,76 Mn | ₹205,38 Mn | ₹297,47 Mn | ₹337,04 Mn | ₹208,57 Mn | ₹178,73 Mn | ₹597,92 Mn | ₹261,35 Mn | ₹136,51 Mn | ₹39,32 Mn | ₹27,73 Mn | -₹4,61 Mn | -₹8,47 Mn | ₹1,70 Mn | ₹9,76 Mn | -₹11,90 Mn | ₹2,31 Mn |
| FAVÖK | ₹211,16 Mn | ₹193,21 Mn | ₹164,76 Mn | ₹282,19 Mn | ₹44,26 Mn | ₹120,54 Mn | ₹272,02 Mn | ₹76,56 Mn | -₹18,90 Mn | ₹236,39 Mn | -₹65,98 Mn | -₹126,59 Mn | -₹322,21 Mn | -₹354,29 Mn | -₹44,21 Mn | -₹6,75 Mn | ₹3,34 Mn | ₹8,49 Mn | ₹4,46 Mn | ₹21,38 Mn |
| Net Kâr | ₹58,55 Mn | ₹34,97 Mn | ₹50,11 Mn | ₹13,59 Mn | ₹12,15 Mn | ₹20,62 Mn | ₹48,16 Mn | ₹1,01 Mr | -₹349,49 Mn | ₹101,11 Mn | -₹252,64 Mn | -₹336,73 Mn | -₹476,80 Mn | -₹337,85 Mn | -₹31,95 Mn | ₹132.777 | ₹878.547 | -₹1,59 Mn | -₹19,60 Mn | ₹1,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,03 | 0,04 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,04 | 0,89 | -0,31 | 0,09 | -0,22 | -0,30 | -0,47 | -0,94 | -0,10 | 0,00 | 0,00 | -0,01 | -0,06 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | -₹343,73 Mn | ₹212,09 Mn | -₹621,64 Mn | -₹1,65 Mr | -₹1,21 Mr | ₹928,85 Mn | -₹274,25 Mn | ₹465,98 Mn | ₹16,06 Mn | -₹112,50 Mn | -₹177,47 Mn | -₹749,72 Mn | -₹472,38 Mn | -₹683,61 Mn | ₹23,42 Mn | -₹719,01 Mn | — | — | -₹13,33 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 45,1% | 46,2% | 23,5% | 33,9% | 21,9% | 6,3% | 1,3% | 6,6% | 20,7% | 37,0% | 48,8% | 39,9% | 25,2% | 78,5% | 62,6% | 15,0% | 31,7% | 24,2% | 76,2% | 0,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 5,26 | 5,21 | 2,89 | 3,21 | 1,71 | 3,93 | 4,86 | 4,74 | 1,34 | 1,64 | 1,12 | 1,20 | 0,81 | 1,63 | 0,08 | 0,65 | 0,76 | 0,66 | 0,18 | 0,94 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 13,49 | 20,25 | 15,19 | 10,16 | 6,24 | 11,92 | 10,53 | 15,29 | 6,95 | 2,83 | 1,48 | 1,71 | 1,44 | 2,54 | 0,09 | 0,10 | 0,15 | 0,20 | 0,21 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,7% | 3,3% | 3,6% | 5,9% | 3,5% | 2,7% | 3,4% | 1,5% | 2,8% | 22,7% | 19,0% | 8,6% | 2,9% | 1,2% | -5,3% | -9,5% | 1,2% | 5,3% | -6,2% | 1,1% |
| FAVÖK Marjı | 1,7% | 1,0% | 1,2% | 3,0% | 0,8% | 1,1% | 2,8% | 0,5% | -0,3% | 9,0% | -4,8% | -8,0% | -23,9% | -15,0% | -50,5% | -7,6% | 2,4% | 4,6% | 2,3% | 9,8% |
| Net Kâr Marjı | 0,5% | 0,2% | 0,4% | 0,1% | 0,2% | 0,2% | 0,5% | 7,1% | -5,4% | 3,8% | -18,4% | -21,2% | -35,4% | -14,3% | -36,5% | 0,1% | 0,6% | -0,9% | -10,1% | 0,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | -1,8% | 1,5% | -6,6% | -28,4% | -10,9% | 9,5% | -1,9% | 7,2% | 0,6% | -8,2% | -11,2% | -55,7% | -19,9% | -781,2% | 26,3% | -516,0% | — | — | -6,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,10 | +%2,85 | |
| Bharti Airtel Limited | 1862,10 | +%3,76 | |
| HDFC Bank Limited | 723,30 | +%1,77 | |
| ICICI Bank Limited | 1367,80 | +%2,18 | |
| State Bank of India | 956,40 | +%0,16 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2363,80 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,40 | +%0,67 |