MOLDTECHMold-Tek Technologies Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $57,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,72 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,29 Mr | ₹904,32 Mn | ₹763,05 Mn | ₹678,90 Mn | ₹615,79 Mn | ₹515,93 Mn | ₹502,56 Mn | ₹450,06 Mn | ₹395,28 Mn | ₹341,07 Mn | ₹349,31 Mn | ₹369,39 Mn | ₹338,28 Mn | ₹407,37 Mn | ₹434,08 Mn | ₹299,53 Mn | ₹706,76 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹254,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹438,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹51,29 Mn | ₹66,65 Mn | ₹102,30 Mn | ₹73,30 Mn | ₹62,09 Mn | ₹42,93 Mn | ₹52,61 Mn | ₹25,53 Mn | ₹22,91 Mn | ₹45,72 Mn | ₹83,12 Mn | ₹66,93 Mn | ₹63,79 Mn | ₹80,66 Mn | ₹103,20 Mn | ₹106,70 Mn | ₹143,74 Mn | ₹175,82 Mn | ₹94,63 Mn | ₹304,72 Mn |
| Net Borç† | -₹203,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,82 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,47 Mr | ₹983,53 Mn | ₹829,20 Mn | ₹953,34 Mn | ₹842,66 Mn | ₹701,68 Mn | ₹626,43 Mn | ₹529,20 Mn | ₹469,90 Mn | ₹402,43 Mn | ₹351,65 Mn | ₹298,21 Mn | ₹259,44 Mn | ₹187,95 Mn | ₹218,05 Mn | ₹227,36 Mn | ₹861,06 Mn |
| Brüt Kâr | ₹422,93 Mn | ₹336,68 Mn | ₹524,53 Mn | ₹560,03 Mn | ₹256,91 Mn | ₹192,51 Mn | ₹196,19 Mn | ₹203,41 Mn | ₹128,23 Mn | ₹137,88 Mn | ₹134,84 Mn | ₹139,47 Mn | ₹111,01 Mn | ₹81,69 Mn | ₹68,82 Mn | ₹90,05 Mn | ₹59,40 Mn | ₹53,97 Mn | ₹87,43 Mn | ₹71,60 Mn |
| FAVÖK | ₹211,81 Mn | ₹214,08 Mn | ₹425,21 Mn | ₹447,40 Mn | ₹204,64 Mn | ₹148,93 Mn | ₹150,15 Mn | ₹140,59 Mn | ₹79,22 Mn | ₹78,40 Mn | ₹70,93 Mn | ₹102,59 Mn | ₹83,58 Mn | ₹72,47 Mn | ₹70,12 Mn | ₹75,33 Mn | ₹46,25 Mn | ₹62,81 Mn | ₹89,73 Mn | ₹50,90 Mn |
| Net Kâr | ₹100,92 Mn | ₹121,68 Mn | ₹278,49 Mn | ₹292,68 Mn | ₹132,99 Mn | ₹100,04 Mn | ₹107,48 Mn | ₹119,20 Mn | ₹55,33 Mn | ₹61,72 Mn | ₹57,74 Mn | ₹59,87 Mn | ₹20,80 Mn | ₹12,03 Mn | ₹11,03 Mn | ₹26,24 Mn | ₹3,62 Mn | ₹27,15 Mn | ₹18,63 Mn | ₹83,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,51 | 4,22 | 9,72 | 10,15 | 4,71 | 3,57 | 3,84 | 4,31 | 2,02 | 2,27 | 2,05 | 2,25 | 0,88 | 0,51 | 0,48 | 0,87 | 0,19 | 1,51 | 3,71 | 5,45 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹144,44 Mn | ₹202,18 Mn | ₹283,92 Mn | ₹225,16 Mn | ₹121,98 Mn | ₹158,25 Mn | ₹139,50 Mn | ₹7,91 Mn | ₹22,11 Mn | ₹37,40 Mn | -₹27,29 Mn | ₹38,57 Mn | ₹31,58 Mn | ₹21,20 Mn | -₹20,11 Mn | ₹40,34 Mn | -₹53,99 Mn | -₹114,14 Mn | ₹31,38 Mn | -₹130,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹8,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,0% | 4,8% | 7,0% | 5,7% | 6,9% | 5,6% | 7,7% | 4,1% | 4,4% | 9,1% | 18,5% | 16,9% | 18,7% | 23,1% | 27,9% | 31,5% | 35,3% | 40,5% | 31,6% | 43,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,06 | 1,06 | 1,10 | 1,14 | 1,09 | 1,09 | 1,40 | 1,37 | 1,36 | 1,25 | 1,18 | 1,19 | 1,18 | 1,01 | 0,81 | 0,77 | 0,46 | 0,50 | 0,76 | 1,22 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,42 | 1,14 | 1,25 | 1,15 | 0,77 | 0,65 | 0,74 | 0,66 | 0,55 | 0,49 | 0,41 | 0,37 | 0,31 | 0,27 | 0,23 | 0,20 | 0,15 | 0,17 | 0,18 | 0,67 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,3% | 23,1% | 32,6% | 38,1% | 26,1% | 23,2% | 20,6% | 24,1% | 18,3% | 22,0% | 25,5% | 29,7% | 27,6% | 23,2% | 23,1% | 34,7% | 31,6% | 24,7% | 38,5% | 8,3% |
| FAVÖK Marjı | 11,7% | 14,7% | 26,5% | 30,5% | 20,8% | 18,0% | 15,8% | 16,7% | 11,3% | 12,5% | 13,4% | 21,8% | 20,8% | 20,6% | 23,5% | 29,0% | 24,6% | 28,8% | 39,5% | 5,9% |
| Net Kâr Marjı | 5,6% | 8,3% | 17,3% | 19,9% | 13,5% | 12,1% | 11,3% | 14,1% | 7,9% | 9,9% | 10,9% | 12,7% | 5,2% | 3,4% | 3,7% | 10,1% | 1,9% | 12,4% | 8,2% | 9,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,0% | 13,9% | 17,7% | 15,3% | 12,4% | 19,1% | 14,6% | 0,9% | 3,2% | 6,0% | -5,2% | 8,2% | 7,8% | 6,0% | -6,7% | 15,6% | -28,7% | -52,3% | 13,8% | -15,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |