MONARCHMonarch Networth Capital Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $300,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹15,72 Mr | ₹12,36 Mr | ₹8,08 Mr | ₹6,08 Mr | ₹6,47 Mr | ₹4,10 Mr | ₹4,65 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,20 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,11 Mr | ₹675,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹6,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹9,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹372,07 Mn | ₹222,99 Mn | ₹1,13 Mr | ₹28,47 Mn | ₹170,24 Mn | ₹35,60 Mn | ₹115,96 Mn | ₹264,16 Mn | ₹160,37 Mn | ₹183,50 Mn | ₹87,70 Mn | ₹260,25 Mn | ₹303,82 Mn | ₹136,64 Mn | ₹136,78 Mn | ₹144,44 Mn | ₹228,37 Mn | ₹223,26 Mn | ₹8,50 Mn | ₹9,74 Mn |
| Net Borç† | -₹6,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,36 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,59 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,45 Mr | ₹998,24 Mn | ₹700,29 Mn | ₹763,98 Mn | ₹942,49 Mn | ₹726,03 Mn | ₹530,59 Mn | ₹596,61 Mn | ₹417,35 Mn | ₹257,47 Mn | ₹345,54 Mn | ₹421,59 Mn | ₹546,07 Mn | ₹473,45 Mn | ₹520,10 Mn | ₹336,96 Mn |
| Brüt Kâr | ₹2,97 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,26 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,17 Mr | ₹799,52 Mn | ₹488,96 Mn | ₹536,89 Mn | ₹666,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹2,59 Mr | ₹2,15 Mr | ₹1,78 Mr | ₹621,94 Mn | ₹750,04 Mn | ₹420,83 Mn | ₹78,51 Mn | ₹153,38 Mn | ₹281,59 Mn | ₹171,07 Mn | ₹34,26 Mn | ₹92,90 Mn | ₹18,06 Mn | -₹18,25 Mn | -₹23,52 Mn | -₹54,42 Mn | -₹84,00 Mn | -₹45,51 Mn | ₹8,08 Mn | ₹16,42 Mn |
| Net Kâr | ₹1,81 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,23 Mr | ₹429,72 Mn | ₹540,50 Mn | ₹243,44 Mn | ₹22,49 Mn | ₹130,54 Mn | ₹188,82 Mn | ₹124,31 Mn | ₹4,98 Mn | ₹36,67 Mn | -₹23,41 Mn | -₹33,87 Mn | -₹20,80 Mn | -₹73,09 Mn | -₹117,89 Mn | -₹144,58 Mn | -₹8,91 Mn | ₹1,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 22,81 | 19,89 | 18,18 | 6,34 | 7,94 | 3,92 | 0,36 | 2,10 | 3,04 | 2,05 | 0,08 | 0,61 | -1,04 | -1,51 | -0,93 | -3,26 | -5,25 | -6,44 | -0,50 | 0,12 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,01 Mr | ₹1,93 Mr | ₹331,22 Mn | -₹410,32 Mn | ₹1,92 Mr | -₹482,63 Mn | ₹2,60 Mr | -₹35,18 Mn | ₹232,50 Mn | ₹523,56 Mn | ₹18,52 Mn | ₹81,06 Mn | -₹166,24 Mn | -₹8,64 Mn | -₹142,32 Mn | ₹38,14 Mn | -₹31,84 Mn | -₹268,48 Mn | -₹41,56 Mn | ₹40,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹83,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,4% | 1,8% | 14,0% | 0,5% | 2,6% | 0,9% | 2,5% | 11,5% | 7,9% | 8,3% | 5,7% | 17,0% | 20,3% | 10,3% | 9,0% | 10,0% | 17,2% | 17,9% | 0,8% | 1,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,21 | 0,23 | 0,32 | 0,24 | 0,22 | 0,24 | 0,15 | 0,33 | 0,47 | 0,33 | 0,35 | 0,39 | 0,28 | 0,19 | 0,23 | 0,29 | 0,41 | 0,38 | 0,47 | 0,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,35 | 0,29 | 0,27 | 0,15 | 0,15 | 0,10 | 0,07 | 0,08 | 0,10 | 0,07 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 88,5% | 84,3% | 87,1% | 79,8% | 80,5% | 80,1% | 69,8% | 70,3% | 70,7% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 77,2% | 76,4% | 68,7% | 42,3% | 51,7% | 42,2% | 11,2% | 20,1% | 29,9% | 23,6% | 6,5% | 15,6% | 4,3% | -7,1% | -6,8% | -12,9% | -15,4% | -9,6% | 1,6% | 4,9% |
| Net Kâr Marjı | 54,0% | 53,1% | 47,5% | 29,2% | 37,3% | 24,4% | 3,2% | 17,1% | 20,0% | 17,1% | 0,9% | 6,1% | -5,6% | -13,2% | -6,0% | -17,3% | -21,6% | -30,5% | -1,7% | 0,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 30,0% | 68,6% | 12,8% | -27,9% | 132,8% | -48,3% | 371,1% | -4,6% | 24,7% | 72,1% | 3,5% | 13,6% | -39,8% | -3,4% | -41,2% | 9,0% | -5,8% | -56,7% | -8,0% | 11,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |