MUNJALAUMunjal Auto Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $107,55 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹14,58 Mr | ₹12,54 Mr | ₹12,18 Mr | ₹12,76 Mr | ₹9,83 Mr | ₹8,63 Mr | ₹8,17 Mr | ₹5,80 Mr | ₹4,97 Mr | ₹4,44 Mr | ₹4,18 Mr | ₹4,21 Mr | ₹4,02 Mr | ₹3,25 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,48 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,02 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹228,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹9,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,23 Mr | ₹3,50 Mr | ₹2,76 Mr | ₹2,82 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,64 Mr | ₹487,81 Mn | ₹287,65 Mn | ₹441,33 Mn | ₹693,29 Mn | ₹815,30 Mn | ₹820,70 Mn | ₹655,79 Mn | ₹666,06 Mn | ₹618,24 Mn | ₹371,41 Mn | ₹23,94 Mn | ₹125,80 Mn | ₹162,65 Mn |
| Net Borç† | ₹2,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹22,56 Mr | ₹20,66 Mr | ₹18,82 Mr | ₹19,84 Mr | ₹19,16 Mr | ₹21,23 Mr | ₹12,36 Mr | ₹12,14 Mr | ₹10,33 Mr | ₹8,50 Mr | ₹8,76 Mr | ₹8,81 Mr | ₹8,10 Mr | ₹7,13 Mr | ₹6,76 Mr | ₹5,18 Mr | ₹2,89 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,43 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,67 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,16 Mr | ₹901,55 Mn | ₹1,28 Mr | ₹848,83 Mn | ₹717,90 Mn | ₹434,97 Mn | ₹705,16 Mn | ₹676,50 Mn | ₹572,74 Mn | ₹582,59 Mn | ₹495,38 Mn | ₹335,02 Mn | ₹281,38 Mn | ₹275,75 Mn | ₹428,87 Mn |
| FAVÖK | ₹1,05 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,22 Mr | ₹919,40 Mn | ₹836,48 Mn | ₹841,91 Mn | ₹459,98 Mn | ₹720,09 Mn | ₹733,40 Mn | ₹620,68 Mn | ₹459,99 Mn | ₹614,63 Mn | ₹575,16 Mn | ₹492,74 Mn | ₹624,58 Mn | ₹436,43 Mn | ₹272,56 Mn | ₹198,38 Mn | ₹197,05 Mn | ₹314,34 Mn |
| Net Kâr | ₹402,01 Mn | ₹363,91 Mn | ₹384,90 Mn | ₹561,35 Mn | ₹267,94 Mn | ₹206,28 Mn | ₹41,22 Mn | ₹359,67 Mn | ₹415,90 Mn | ₹345,54 Mn | ₹200,76 Mn | ₹380,31 Mn | ₹476,58 Mn | ₹394,90 Mn | ₹443,19 Mn | ₹248,67 Mn | ₹157,54 Mn | ₹110,69 Mn | ₹100,68 Mn | ₹187,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,02 | 3,64 | 3,85 | 5,61 | 2,68 | 2,06 | 0,41 | 3,60 | 4,16 | 3,46 | 2,01 | 3,81 | 4,77 | 3,95 | 4,43 | 2,49 | 1,58 | 1,11 | 1,01 | 1,88 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹396,21 Mn | -₹542,34 Mn | ₹739,42 Mn | -₹213,13 Mn | ₹1,04 Mr | ₹280,13 Mn | -₹546,83 Mn | -₹269,63 Mn | ₹530,47 Mn | ₹458,80 Mn | ₹260,41 Mn | -₹317,19 Mn | -₹212,39 Mn | ₹268,19 Mn | ₹184,63 Mn | -₹151,37 Mn | -₹268,94 Mn | ₹101,21 Mn | ₹255,57 Mn | ₹56,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹733,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,0% | 27,9% | 22,7% | 22,1% | 11,8% | 17,0% | 20,0% | 8,4% | 5,8% | 9,9% | 16,6% | 19,4% | 20,4% | 20,2% | 21,5% | 25,0% | 22,1% | 2,1% | 11,7% | 15,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,55 | 1,65 | 1,55 | 1,56 | 1,95 | 2,46 | 1,51 | 2,09 | 2,08 | 1,91 | 2,10 | 2,09 | 2,02 | 2,19 | 2,18 | 2,09 | 1,72 | 2,07 | 2,00 | 2,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,83 | 4,43 | 4,03 | 4,25 | 4,11 | 4,55 | 2,65 | 2,60 | 2,21 | 1,82 | 1,88 | 1,89 | 1,74 | 1,53 | 1,45 | 1,11 | 0,62 | 0,50 | 0,46 | 0,52 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,4% | 8,5% | 8,6% | 5,9% | 7,1% | 5,5% | 7,3% | 10,6% | 8,2% | 8,4% | 5,0% | 8,0% | 8,4% | 8,0% | 8,6% | 9,6% | 11,6% | 12,1% | 12,8% | 17,6% |
| FAVÖK Marjı | 4,7% | 6,2% | 6,5% | 4,6% | 4,4% | 4,0% | 3,7% | 5,9% | 7,1% | 7,3% | 5,2% | 7,0% | 7,1% | 6,9% | 9,2% | 8,4% | 9,4% | 8,5% | 9,2% | 12,9% |
| Net Kâr Marjı | 1,8% | 1,8% | 2,0% | 2,8% | 1,4% | 1,0% | 0,3% | 3,0% | 4,0% | 4,1% | 2,3% | 4,3% | 5,9% | 5,5% | 6,6% | 4,8% | 5,5% | 4,7% | 4,7% | 7,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,8% | -2,6% | 3,9% | -1,1% | 5,4% | 1,3% | -4,4% | -2,2% | 5,1% | 5,4% | 3,0% | -3,6% | -2,6% | 3,8% | 2,7% | -2,9% | -9,3% | 4,3% | 11,9% | 2,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |