NCLINDNCL Industries Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $81,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹15,75 Mr | ₹16,36 Mr | ₹15,40 Mr | ₹15,06 Mr | ₹14,71 Mr | ₹12,99 Mr | ₹11,54 Mr | ₹10,97 Mr | ₹9,65 Mr | ₹7,87 Mr | ₹6,23 Mr | ₹5,90 Mr | ₹6,07 Mr | ₹6,24 Mr | ₹6,59 Mr | ₹6,31 Mr | ₹6,15 Mr | ₹5,39 Mr | ₹3,75 Mr | ₹2,74 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹101,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹6,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹9,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,39 Mr | ₹2,52 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,92 Mr | ₹3,73 Mr | ₹3,01 Mr | ₹3,20 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,78 Mr | ₹3,48 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,79 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,56 Mr | ₹3,64 Mr | ₹3,86 Mr | ₹3,26 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,43 Mr |
| Net Borç† | ₹2,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹14,22 Mr | ₹13,62 Mr | ₹16,43 Mr | ₹16,10 Mr | ₹16,33 Mr | ₹13,84 Mr | ₹9,38 Mr | ₹9,80 Mr | ₹8,80 Mr | ₹7,65 Mr | ₹6,61 Mr | ₹5,34 Mr | ₹4,09 Mr | ₹4,21 Mr | ₹4,92 Mr | ₹3,62 Mr | ₹2,33 Mr | ₹3,04 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,48 Mr |
| Brüt Kâr | ₹4,97 Mr | ₹4,26 Mr | ₹5,64 Mr | ₹5,94 Mr | ₹7,24 Mr | ₹6,66 Mr | ₹3,85 Mr | ₹3,42 Mr | ₹3,30 Mr | ₹2,95 Mr | ₹2,52 Mr | ₹1,60 Mr | ₹818,31 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,33 Mr | ₹827,22 Mn | ₹602,69 Mn | ₹572,99 Mn | ₹376,81 Mn |
| FAVÖK | ₹1,94 Mr | ₹1,24 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,51 Mr | ₹2,10 Mr | ₹2,85 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,22 Mr | ₹704,83 Mn | ₹289,94 Mn | ₹531,49 Mn | ₹1,20 Mr | ₹957,25 Mn | ₹663,03 Mn | ₹725,23 Mn | ₹679,64 Mn | ₹435,87 Mn |
| Net Kâr | ₹953,91 Mn | ₹251,97 Mn | ₹932,19 Mn | ₹442,87 Mn | ₹943,50 Mn | ₹1,45 Mr | ₹508,42 Mn | ₹468,63 Mn | ₹491,08 Mn | ₹546,73 Mn | ₹530,79 Mn | ₹89,00 Mn | -₹408,02 Mn | -₹115,45 Mn | ₹442,55 Mn | ₹234,13 Mn | ₹117,08 Mn | ₹298,51 Mn | ₹295,69 Mn | ₹276,47 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 21,09 | 5,57 | 20,61 | 9,79 | 20,86 | 32,16 | 11,24 | 10,36 | 10,86 | 14,88 | 14,45 | 2,42 | -11,68 | -3,30 | 12,67 | 6,70 | 3,35 | 8,54 | 9,32 | 9,21 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹159,71 Mn | -₹498,43 Mn | ₹992,74 Mn | ₹788,27 Mn | -₹924,71 Mn | ₹747,01 Mn | -₹31,53 Mn | -₹328,49 Mn | -₹961,53 Mn | -₹1,72 Mr | ₹822,20 Mn | ₹551,70 Mn | -₹89,14 Mn | ₹308,76 Mn | ₹468,76 Mn | ₹246,82 Mn | -₹622,71 Mn | -₹1,47 Mr | -₹223,22 Mn | -₹379,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,2% | 15,4% | 14,2% | 19,4% | 25,4% | 23,2% | 27,8% | 26,8% | 28,8% | 44,3% | 32,4% | 30,4% | 35,7% | 36,3% | 38,8% | 57,7% | 62,8% | 60,5% | 55,4% | 52,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,90 | 0,83 | 1,07 | 1,07 | 1,11 | 1,07 | 0,81 | 0,89 | 0,91 | 0,97 | 1,06 | 0,91 | 0,67 | 0,67 | 0,75 | 0,57 | 0,38 | 0,56 | 0,51 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,51 | 1,45 | 1,75 | 1,71 | 1,74 | 1,47 | 1,00 | 1,04 | 0,94 | 0,81 | 0,70 | 0,57 | 0,43 | 0,45 | 0,52 | 0,38 | 0,25 | 0,32 | 0,20 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 34,9% | 31,3% | 34,3% | 36,9% | 44,3% | 48,1% | 41,1% | 34,9% | 37,5% | 38,6% | 38,2% | 30,0% | 20,0% | 25,7% | 36,7% | 36,6% | 35,5% | 19,8% | 29,7% | 25,4% |
| FAVÖK Marjı | 13,6% | 9,1% | 12,9% | 9,4% | 12,9% | 20,6% | 15,2% | 14,2% | 15,4% | 15,4% | 18,4% | 13,2% | 7,1% | 12,6% | 24,5% | 26,4% | 28,5% | 23,9% | 35,3% | 29,4% |
| Net Kâr Marjı | 6,7% | 1,8% | 5,7% | 2,8% | 5,8% | 10,5% | 5,4% | 4,8% | 5,6% | 7,1% | 8,0% | 1,7% | -10,0% | -2,7% | 9,0% | 6,5% | 5,0% | 9,8% | 15,3% | 18,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,1% | -3,7% | 6,0% | 4,9% | -5,7% | 5,4% | -0,3% | -3,4% | -10,9% | -22,5% | 12,4% | 10,3% | -2,2% | 7,3% | 9,5% | 6,8% | -26,8% | -48,2% | -11,6% | -25,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |