NDGLNaga Dhunseri Group Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $27,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹18,25 Mr | ₹18,20 Mr | ₹8,85 Mr | ₹7,22 Mr | ₹6,50 Mr | ₹4,97 Mr | ₹3,70 Mr | ₹4,11 Mr | ₹2,80 Mr | ₹2,37 Mr | ₹906,78 Mn | ₹686,42 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹439,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹13,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,58 Mr | ₹2,67 Mr | ₹46,08 Mn | ₹44,53 Mn | ₹44,23 Mn | ₹43,96 Mn | ₹42,39 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,45 Mn | ₹7,96 Mn |
| Net Borç† | ₹2,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | ₹4,65 Mr | ₹682,46 Mn | ₹81,24 Mn | ₹28,13 Mn | ₹46,55 Mn | ₹38,29 Mn | ₹19,80 Mn | ₹25,20 Mn | ₹798,06 Mn | ₹441,09 Mn | ₹181,43 Mn | ₹211,99 Mn |
| Brüt Kâr | ₹3,19 Mr | ₹556,72 Mn | ₹75,96 Mn | ₹25,89 Mn | ₹44,41 Mn | ₹36,00 Mn | ₹18,05 Mn | ₹23,46 Mn | ₹168,70 Mn | ₹145,24 Mn | ₹33,38 Mn | ₹119,08 Mn |
| FAVÖK | -₹181,06 Mn | ₹173,89 Mn | ₹272,12 Mn | ₹90,36 Mn | ₹46,66 Mn | ₹57,39 Mn | -₹8,92 Mn | ₹3,95 Mn | ₹155,32 Mn | ₹133,51 Mn | ₹26,30 Mn | ₹111,96 Mn |
| Net Kâr | -₹93,33 Mn | ₹344,94 Mn | ₹338,42 Mn | ₹704,20 Mn | ₹730,32 Mn | ₹571,45 Mn | -₹54,40 Mn | ₹90,19 Mn | ₹308,00 Mn | ₹862,35 Mn | -₹180,39 Mn | ₹88,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -93,33 | 344,94 | 338,42 | 704,20 | 730,32 | 571,45 | -54,40 | 90,19 | 308,00 | 862,35 | -180,39 | 88,54 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹342,83 Mn | -₹311,61 Mn | -₹36,31 Mn | ₹5,27 Mn | ₹48,11 Mn | -₹73,44 Mn | ₹19,25 Mn | ₹10,02 Mn | -₹102,84 Mn | ₹25,38 Mn | -₹56,76 Mn | -₹99,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹455,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,2% | 14,7% | 0,5% | 0,6% | 0,7% | 0,9% | 1,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 1,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,25 | 0,04 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,28 | 0,19 | 0,20 | 0,31 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,34 | 0,05 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,06 | 0,03 | 0,01 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 68,5% | 81,6% | 93,5% | 92,0% | 95,4% | 94,0% | 91,2% | 93,1% | 21,1% | 32,9% | 18,4% | 56,2% |
| FAVÖK Marjı | -3,9% | 25,5% | 335,0% | 321,2% | 100,2% | 149,9% | -45,1% | 15,7% | 19,5% | 30,3% | 14,5% | 52,8% |
| Net Kâr Marjı | -2,0% | 50,5% | 416,6% | 2.503,5% | 1.568,8% | 1.492,5% | -274,8% | 357,9% | 38,6% | 195,5% | -99,4% | 41,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,4% | -45,7% | -44,7% | 18,7% | 103,3% | -191,8% | 97,3% | 39,8% | -12,9% | 5,8% | -31,3% | -47,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |