NDLNandan Denim Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $41,57 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹10,44 Mr | ₹12,94 Mr | ₹12,06 Mr | ₹12,84 Mr | ₹14,58 Mr | ₹12,04 Mr | ₹12,26 Mr | ₹12,72 Mr | ₹13,50 Mr | ₹12,95 Mr | ₹10,73 Mr | ₹8,95 Mr | ₹8,33 Mr | ₹7,04 Mr | ₹5,43 Mr | ₹5,06 Mr | ₹4,98 Mr | ₹4,46 Mr | ₹4,37 Mr | ₹3,04 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹35,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹6,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,18 Mr | ₹2,49 Mr | ₹3,30 Mr | ₹4,65 Mr | ₹5,58 Mr | ₹5,52 Mr | ₹5,22 Mr | ₹6,03 Mr | ₹6,40 Mr | ₹6,38 Mr | ₹5,30 Mr | ₹4,71 Mr | ₹4,52 Mr | ₹4,02 Mr | ₹2,85 Mr | ₹2,62 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,01 Mr |
| Net Borç† | ₹938,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹28,71 Mr | ₹35,46 Mr | ₹20,08 Mr | ₹20,20 Mr | ₹21,65 Mr | ₹10,88 Mr | ₹15,19 Mr | ₹14,51 Mr | ₹15,84 Mr | ₹12,14 Mr | ₹91,16 Mn | ₹10,73 Mr | ₹8,77 Mr | ₹6,86 Mr | ₹5,70 Mr | ₹5,01 Mr | ₹3,70 Mr | ₹3,15 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,17 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,76 Mr | ₹2,23 Mr | ₹2,26 Mr | ₹689,10 Mn | ₹1,52 Mr | ₹381,44 Mn | ₹511,80 Mn | ₹762,30 Mn | ₹1,27 Mr | ₹1,14 Mr | -₹9,96 Mr | ₹947,78 Mn | ₹832,23 Mn | ₹583,97 Mn | ₹565,26 Mn | ₹416,51 Mn | ₹390,77 Mn | ₹327,79 Mn | ₹365,41 Mn | ₹336,41 Mn |
| FAVÖK | ₹896,76 Mn | ₹1,28 Mr | ₹1,24 Mr | ₹832,98 Mn | ₹1,50 Mr | ₹822,10 Mn | ₹1,03 Mr | ₹1,46 Mr | ₹2,22 Mr | ₹1,83 Mr | -₹9,51 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,18 Mr | ₹859,86 Mn | ₹820,14 Mn | ₹603,47 Mn | ₹531,79 Mn | ₹536,81 Mn | ₹394,83 Mn | ₹345,12 Mn |
| Net Kâr | ₹331,28 Mn | ₹334,49 Mn | ₹449,41 Mn | ₹5,32 Mn | ₹676,91 Mn | -₹187,18 Mn | -₹5,84 Mn | ₹211,67 Mn | ₹463,53 Mn | ₹725,47 Mn | ₹633,22 Mn | ₹514,34 Mn | ₹393,10 Mn | ₹310,53 Mn | ₹187,93 Mn | ₹173,45 Mn | ₹115,76 Mn | -₹14,02 Mn | ₹64,16 Mn | ₹131,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,23 | 0,23 | 0,31 | 0,00 | 0,47 | -0,13 | -0,00 | 0,15 | 0,32 | 0,51 | 0,45 | 0,38 | 8,63 | 6,82 | 4,13 | 3,80 | 2,50 | -0,30 | 1,70 | 3,78 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,34 Mr | ₹571,15 Mn | ₹1,44 Mr | ₹723,59 Mn | ₹94,78 Mn | -₹303,78 Mn | ₹882,32 Mn | ₹338,36 Mn | -₹349,71 Mn | -₹1,49 Mr | -₹716,09 Mn | ₹181,80 Mn | -₹257,72 Mn | -₹1,11 Mr | -₹222,21 Mn | ₹309,14 Mn | -₹163,56 Mn | -₹170,42 Mn | -₹1,08 Mr | -₹1,25 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹53,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,3% | 19,2% | 27,3% | 36,2% | 38,3% | 45,9% | 42,5% | 47,4% | 47,4% | 49,2% | 49,4% | 52,6% | 54,2% | 57,0% | 52,5% | 51,9% | 53,7% | 60,1% | 62,0% | 65,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,75 | 2,74 | 1,66 | 1,57 | 1,48 | 0,90 | 1,24 | 1,14 | 1,17 | 0,94 | 0,01 | 1,20 | 1,05 | 0,97 | 1,05 | 0,99 | 0,74 | 0,71 | 0,65 | 0,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,41 | 5,45 | 3,08 | 3,10 | 3,33 | 1,67 | 2,33 | 2,23 | 2,43 | 1,86 | 0,01 | 1,65 | 1,35 | 1,05 | 0,88 | 0,77 | 0,57 | 0,48 | 0,43 | 0,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,1% | 6,3% | 11,2% | 3,4% | 7,0% | 3,5% | 3,4% | 5,3% | 8,0% | 9,4% | -10.922,7% | 8,8% | 9,5% | 8,5% | 9,9% | 8,3% | 10,6% | 10,4% | 12,9% | 15,5% |
| FAVÖK Marjı | 3,1% | 3,6% | 6,1% | 4,1% | 6,9% | 7,6% | 6,8% | 10,1% | 14,0% | 15,0% | -10.436,1% | 12,4% | 13,4% | 12,5% | 14,4% | 12,1% | 14,4% | 17,0% | 14,0% | 15,9% |
| Net Kâr Marjı | 1,2% | 0,9% | 2,2% | 0,0% | 3,1% | -1,7% | -0,0% | 1,5% | 2,9% | 6,0% | 694,6% | 4,8% | 4,5% | 4,5% | 3,3% | 3,5% | 3,1% | -0,4% | 2,3% | 6,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,7% | 1,6% | 7,2% | 3,6% | 0,4% | -2,8% | 5,8% | 2,3% | -2,2% | -12,3% | -785,5% | 1,7% | -2,9% | -16,2% | -3,9% | 6,2% | -4,4% | -5,4% | -38,0% | -57,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |