NDLVENTURENDL Ventures Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $43,07 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹651,54 Mn | ₹663,98 Mn | ₹689,19 Mn | ₹805,49 Mn | ₹825,78 Mn | ₹18,79 Mr | ₹19,64 Mr | ₹24,92 Mr | ₹33,11 Mr | ₹21,86 Mr | ₹25,72 Mr | ₹21,76 Mr | ₹20,18 Mr | ₹20,31 Mr | ₹12,48 Mr | ₹10,97 Mr | ₹9,30 Mr | ₹9,07 Mr | ₹8,17 Mr | ₹7,29 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹55,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹58,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹592,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹11,36 Mr | ₹10,88 Mr | ₹12,04 Mr | ₹14,53 Mr | ₹12,32 Mr | ₹13,24 Mr | ₹10,54 Mr | ₹8,58 Mr | ₹8,10 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,24 Mr | ₹206,15 Mn | ₹219,99 Mn | ₹751,10 Mn | ₹300,05 Mn |
| Net Borç† | -₹55,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹693,02 Mn | ₹9,63 Mr | ₹9,99 Mr | ₹6,63 Mr | ₹8,40 Mr | ₹7,77 Mr | ₹6,01 Mr | ₹6,39 Mr | ₹7,67 Mr | ₹5,97 Mr | ₹4,54 Mr | ₹3,94 Mr | ₹3,44 Mr | ₹3,23 Mr | ₹2,43 Mr | ₹3,45 Mr |
| Brüt Kâr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹441,27 Mn | ₹1,18 Mr | ₹1,79 Mr | -₹1,34 Mr | ₹583,42 Mn | ₹1,40 Mr | ₹637,26 Mn | ₹1,62 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,10 Mr |
| FAVÖK | -₹36,65 Mn | — | — | -₹19,47 Mn | ₹1,92 Mr | ₹2,01 Mr | ₹2,08 Mr | -₹877,36 Mn | ₹781,10 Mn | ₹817,31 Mn | ₹517,50 Mn | ₹136,06 Mn | ₹1,38 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,13 Mr | ₹895,17 Mn | ₹550,76 Mn | ₹728,77 Mn | ₹786,70 Mn | ₹335,05 Mn |
| Net Kâr | ₹9,10 Mn | ₹5,91 Mn | ₹16,16 Mn | ₹2,74 Mn | -₹889,93 Mn | -₹291,50 Mn | -₹1,68 Mr | -₹2,66 Mr | -₹1,73 Mr | -₹566,08 Mn | -₹812,07 Mn | ₹182,55 Mn | ₹2,01 Mn | ₹802,22 Mn | ₹1,00 Mr | ₹865,72 Mn | ₹605,78 Mn | ₹467,96 Mn | ₹551,33 Mn | ₹8,08 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 0,27 | 0,18 | 0,48 | 0,08 | -30,98 | -10,73 | -72,52 | -114,57 | -74,51 | -24,38 | -34,97 | 7,86 | 0,09 | 34,54 | 43,25 | 37,28 | 26,08 | 20,15 | 23,74 | 232,65 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹12,11 Mn | -₹9,15 Mn | -₹54,76 Mn | ₹748,72 Mn | -₹2,20 Mr | -₹696,55 Mn | -₹3,30 Mr | -₹3,78 Mr | -₹3,74 Mr | -₹1,01 Mr | -₹142,51 Mn | -₹1,98 Mr | -₹990,26 Mn | -₹5,80 Mr | -₹698,25 Mn | -₹809,66 Mn | ₹54,06 Mn | -₹754,38 Mn | -₹464,25 Mn | -₹1,25 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 60,5% | 55,4% | 48,3% | 43,9% | 56,4% | 51,5% | 48,5% | 42,5% | 39,9% | 11,0% | 11,3% | 2,2% | 2,4% | 9,2% | 4,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,84 | 0,51 | 0,51 | 0,27 | 0,25 | 0,36 | 0,23 | 0,29 | 0,38 | 0,29 | 0,36 | 0,36 | 0,37 | 0,36 | 0,30 | 0,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1,17 | 16,25 | 16,85 | 11,19 | 14,16 | 13,11 | 10,13 | 10,77 | 12,93 | 10,06 | 7,65 | 6,65 | 5,80 | 5,45 | 4,10 | 5,82 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | 63,7% | 12,3% | 17,9% | -20,2% | 6,9% | 18,0% | 10,6% | 25,3% | 37,0% | 35,0% | 38,2% | 35,0% | 30,8% | 42,0% | 43,9% | 31,8% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | 277,2% | 20,9% | 20,9% | -13,2% | 9,3% | 10,5% | 8,6% | 2,1% | 18,0% | 20,7% | 25,0% | 22,7% | 16,0% | 22,6% | 32,4% | 9,7% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | -128,4% | -3,0% | -16,9% | -40,1% | -20,6% | -7,3% | -13,5% | 2,9% | 0,0% | 13,4% | 22,1% | 21,9% | 17,6% | 14,5% | 22,7% | 234,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | -317,8% | -7,2% | -33,1% | -56,9% | -44,5% | -12,9% | -2,4% | -31,0% | -12,9% | -97,2% | -15,4% | -20,5% | 1,6% | -23,4% | -19,1% | -36,3% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1174,60 | +%0,68 | |
| Bharti Airtel Limited | 1794,60 | -%0,66 | |
| HDFC Bank Limited | 710,70 | -%0,46 | |
| ICICI Bank Limited | 1338,60 | -%1,59 | |
| State Bank of India | 954,90 | -%0,22 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2304,90 | +%1,57 | |
| Bajaj Finance Limited | 957,00 | -%2,62 |