NECLIFENectar Lifesciences Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $22,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹6,22 Mr | ₹20,47 Mr | ₹21,91 Mr | ₹21,89 Mr | ₹23,91 Mr | ₹24,71 Mr | ₹26,33 Mr | ₹27,05 Mr | ₹27,24 Mr | ₹25,81 Mr | ₹25,56 Mr | ₹25,10 Mr | ₹23,94 Mr | ₹22,74 Mr | ₹21,21 Mr | ₹18,13 Mr | ₹14,80 Mr | ₹12,86 Mr | ₹9,49 Mr | ₹7,77 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹393,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹5,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹5,82 Mr | ₹6,36 Mr | ₹7,54 Mr | ₹8,60 Mr | ₹9,03 Mr | ₹7,79 Mr | ₹9,03 Mr | ₹9,55 Mr | ₹8,78 Mr | ₹9,62 Mr | ₹9,25 Mr | ₹8,58 Mr | ₹8,79 Mr | ₹10,43 Mr | ₹7,96 Mr | ₹6,01 Mr | ₹7,04 Mr | ₹4,85 Mr | ₹4,22 Mr |
| Net Borç† | -₹1,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹12,85 Mn | ₹0,00 | ₹16,86 Mr | ₹15,25 Mr | ₹16,69 Mr | ₹15,44 Mr | ₹23,67 Mr | ₹27,83 Mr | ₹18,77 Mr | ₹16,44 Mr | ₹16,76 Mr | ₹16,43 Mr | ₹16,33 Mr | ₹16,21 Mr | ₹13,02 Mr | ₹10,53 Mr | ₹8,43 Mr | ₹7,28 Mr | ₹7,34 Mr | ₹4,32 Mr |
| Brüt Kâr | ₹370.000 | -₹6,18 Mn | ₹1,56 Mr | ₹589,05 Mn | ₹1,70 Mr | ₹1,28 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,72 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,21 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,60 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,07 Mr | ₹692,83 Mn |
| FAVÖK | -₹68,38 Mn | -₹1,88 Mn | ₹1,54 Mr | ₹550,21 Mn | ₹1,59 Mr | ₹1,11 Mr | ₹2,22 Mr | ₹2,67 Mr | ₹2,38 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,66 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,90 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,24 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,27 Mr | ₹808,27 Mn |
| Net Kâr | -₹2,93 Mr | -₹1,14 Mr | ₹49,95 Mn | -₹241,83 Mn | ₹250,46 Mn | -₹732,64 Mn | ₹317,89 Mn | ₹476,00 Mn | ₹522,72 Mn | ₹553,38 Mn | ₹542,40 Mn | ₹662,64 Mn | ₹620,86 Mn | ₹857,42 Mn | ₹732,16 Mn | ₹1,03 Mr | ₹922,89 Mn | ₹529,74 Mn | ₹747,39 Mn | ₹451,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -13,40 | -5,07 | 0,22 | -1,08 | 1,12 | -3,27 | 1,42 | 2,12 | 2,33 | 2,47 | 2,42 | 2,95 | 2,77 | 3,82 | 3,27 | 4,60 | 4,29 | 2,53 | 3,59 | 2,22 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹45,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹3,90 Mr | ₹525,54 Mn | ₹1,21 Mr | ₹258,30 Mn | -₹68,92 Mn | -₹1,19 Mr | ₹1,07 Mr | ₹589,31 Mn | -₹779,76 Mn | ₹347,58 Mn | -₹268,91 Mn | -₹418,16 Mn | ₹269,37 Mn | ₹1,41 Mr | -₹1,84 Mr | -₹2,29 Mr | -₹2,89 Mr | -₹1,05 Mr | ₹159,67 Mn | -₹1,68 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹122,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 28,4% | 29,0% | 34,4% | 36,0% | 36,6% | 29,6% | 33,4% | 35,1% | 34,0% | 37,6% | 36,8% | 35,9% | 38,7% | 49,2% | 43,9% | 40,6% | 54,8% | 51,1% | 54,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,77 | 0,70 | 0,70 | 0,62 | 0,90 | 1,03 | 0,69 | 0,64 | 0,66 | 0,65 | 0,68 | 0,71 | 0,61 | 0,58 | 0,57 | 0,57 | 0,77 | 0,56 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 2,89 | 2,62 | 2,87 | 2,65 | 4,06 | 4,78 | 3,22 | 2,82 | 2,88 | 2,82 | 2,81 | 2,78 | 2,24 | 1,81 | 1,45 | 1,25 | 1,26 | 0,74 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,9% | — | 9,3% | 3,9% | 10,2% | 8,3% | 9,7% | 9,8% | 12,2% | 13,4% | 14,1% | 15,0% | 15,0% | 16,1% | 15,7% | 19,9% | 22,2% | 20,0% | 14,6% | 16,0% |
| FAVÖK Marjı | -532,1% | — | 9,2% | 3,6% | 9,5% | 7,2% | 9,4% | 9,6% | 12,7% | 13,8% | 14,3% | 16,2% | 17,6% | 17,9% | 17,6% | 21,3% | 23,3% | 19,4% | 17,3% | 18,7% |
| Net Kâr Marjı | -22.793,1% | — | 0,3% | -1,6% | 1,5% | -4,7% | 1,3% | 1,7% | 2,8% | 3,4% | 3,2% | 4,0% | 3,8% | 5,3% | 5,6% | 9,8% | 10,9% | 7,3% | 10,2% | 10,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -30.356,7% | — | 7,1% | 1,7% | -0,4% | -7,7% | 4,5% | 2,1% | -4,2% | 2,1% | -1,6% | -2,5% | 1,6% | 8,7% | -14,1% | -21,8% | -34,2% | -14,4% | 2,2% | -38,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |