NEULANDLABNeuland Laboratories Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,03 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹29,38 Mr | ₹21,83 Mr | ₹18,45 Mr | ₹15,80 Mr | ₹13,83 Mr | ₹13,34 Mr | ₹12,50 Mr | ₹12,00 Mr | ₹11,23 Mr | ₹9,16 Mr | ₹5,29 Mr | ₹5,19 Mr | ₹4,79 Mr | ₹4,44 Mr | ₹4,26 Mr | ₹4,26 Mr | ₹3,98 Mr | ₹3,89 Mr | ₹2,91 Mr | ₹1,99 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹769,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹10,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹18,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,01 Mr | ₹1,57 Mr | ₹953,90 Mn | ₹1,28 Mr | ₹2,41 Mr | ₹1,82 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,31 Mr | ₹3,19 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,90 Mr | ₹2,14 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,34 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,00 Mr | ₹1,34 Mr | ₹779,90 Mn |
| Net Borç† | -₹536,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹19,99 Mr | ₹14,54 Mr | ₹15,35 Mr | ₹11,76 Mr | ₹9,34 Mr | ₹9,24 Mr | ₹7,42 Mr | ₹6,46 Mr | ₹5,13 Mr | ₹5,67 Mr | ₹4,97 Mr | ₹4,58 Mr | ₹4,66 Mr | ₹4,61 Mr | ₹4,49 Mr | ₹3,94 Mr | ₹2,78 Mr | ₹3,07 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,02 Mr |
| Brüt Kâr | ₹6,33 Mr | ₹3,82 Mr | ₹4,99 Mr | ₹3,07 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,27 Mr | ₹665,05 Mn | ₹818,69 Mn | ₹1,34 Mr | ₹1,12 Mr | ₹915,62 Mn | ₹1,14 Mr | ₹877,55 Mn | ₹745,00 Mn | ₹652,88 Mn | ₹471,16 Mn | ₹312,48 Mn | ₹241,51 Mn | ₹464,47 Mn |
| FAVÖK | ₹5,61 Mr | ₹3,12 Mr | ₹4,46 Mr | ₹2,69 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,37 Mr | ₹838,06 Mn | ₹428,59 Mn | ₹367,04 Mn | ₹962,22 Mn | ₹784,48 Mn | ₹653,01 Mn | ₹733,16 Mn | ₹615,08 Mn | ₹521,54 Mn | ₹447,93 Mn | ₹261,91 Mn | ₹255,22 Mn | ₹207,34 Mn | ₹190,54 Mn |
| Net Kâr | ₹3,64 Mr | ₹2,60 Mr | ₹3,00 Mr | ₹1,64 Mr | ₹638,22 Mn | ₹806,31 Mn | ₹162,10 Mn | ₹164,42 Mn | ₹120,63 Mn | ₹468,65 Mn | ₹273,25 Mn | ₹159,47 Mn | ₹268,07 Mn | ₹138,63 Mn | ₹25,61 Mn | ₹52,89 Mn | -₹69,05 Mn | ₹119,23 Mn | ₹113,52 Mn | ₹90,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 283,71 | 202,74 | 233,89 | 127,45 | 49,74 | 62,85 | 12,64 | 13,06 | 13,58 | 52,75 | 30,75 | 18,66 | 33,48 | 17,31 | 4,53 | 8,05 | -10,60 | 18,21 | 17,38 | 13,83 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹792,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹588,87 Mn | ₹1,13 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,60 Mr | -₹489,67 Mn | ₹682,00 Mn | -₹102,18 Mn | -₹167,16 Mn | -₹1,44 Mr | -₹232,62 Mn | ₹95,48 Mn | -₹193,25 Mn | ₹65,21 Mn | -₹104,66 Mn | ₹166,14 Mn | ₹11,97 Mn | -₹284,07 Mn | -₹631,77 Mn | -₹523,03 Mn | -₹340,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,3% | 7,2% | 5,2% | 8,1% | 17,4% | 13,7% | 21,1% | 19,3% | 28,4% | 21,0% | 34,4% | 36,2% | 39,7% | 48,1% | 51,7% | 54,9% | 58,6% | 51,5% | 46,0% | 39,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,68 | 0,67 | 0,83 | 0,74 | 0,68 | 0,69 | 0,59 | 0,54 | 0,46 | 0,62 | 0,94 | 0,88 | 0,97 | 1,04 | 1,05 | 0,92 | 0,70 | 0,79 | 0,75 | 1,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,07 | 0,78 | 0,82 | 0,63 | 0,50 | 0,49 | 0,40 | 0,34 | 0,27 | 0,30 | 0,27 | 0,24 | 0,25 | 0,25 | 0,24 | 0,21 | 0,15 | 0,16 | 0,12 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,7% | 26,3% | 32,5% | 26,1% | 16,0% | 21,3% | 17,1% | 10,3% | 16,0% | 23,5% | 22,5% | 20,0% | 24,5% | 19,1% | 16,6% | 16,6% | 16,9% | 10,2% | 11,1% | 23,0% |
| FAVÖK Marjı | 28,1% | 21,5% | 29,1% | 22,9% | 13,8% | 14,9% | 11,3% | 6,6% | 7,2% | 17,0% | 15,8% | 14,3% | 15,7% | 13,4% | 11,6% | 11,4% | 9,4% | 8,3% | 9,5% | 9,4% |
| Net Kâr Marjı | 18,2% | 17,9% | 19,6% | 13,9% | 6,8% | 8,7% | 2,2% | 2,5% | 2,4% | 8,3% | 5,5% | 3,5% | 5,8% | 3,0% | 0,6% | 1,3% | -2,5% | 3,9% | 5,2% | 4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,9% | 7,8% | 7,3% | 13,6% | -5,2% | 7,4% | -1,4% | -2,6% | -28,0% | -4,1% | 1,9% | -4,2% | 1,4% | -2,3% | 3,7% | 0,3% | -10,2% | -20,6% | -24,0% | -16,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1166,70 | +%0,67 | |
| Bharti Airtel Limited | 1806,50 | +%1,56 | |
| HDFC Bank Limited | 714,00 | +%1,29 | |
| ICICI Bank Limited | 1360,20 | +%1,51 | |
| State Bank of India | 957,00 | +%1,70 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2269,30 | +%6,79 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,75 | +%2,66 |