NILAINFRANila Infrastructures Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $27,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,99 Mr | ₹8,75 Mr | ₹8,47 Mr | ₹8,23 Mr | ₹4,19 Mr | ₹3,64 Mr | ₹3,45 Mr | ₹3,16 Mr | ₹2,77 Mr | ₹2,41 Mr | ₹3,79 Mr | ₹3,52 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,12 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,17 Mr | ₹463,10 Mn | ₹534,03 Mn | ₹365,07 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹7,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹236,91 Mn | ₹261,12 Mn | ₹345,87 Mn | ₹657,79 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,03 Mr | ₹786,00 Mn | ₹1,59 Mr | ₹1,48 Mr | ₹908,03 Mn | ₹774,62 Mn | ₹265,35 Mn | ₹447,00 Mn | ₹265,52 Mn | ₹154,52 Mn | ₹460.296 | ₹778.980 |
| Net Borç† | ₹234,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,22 Mr | ₹2,46 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,14 Mr | ₹817,47 Mn | ₹954,96 Mn | ₹2,43 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,00 Mr | ₹975,01 Mn | ₹898,56 Mn | ₹833,82 Mn | ₹619,34 Mn | ₹442,80 Mn | ₹89,14 Mn | ₹65,32 Mn |
| Brüt Kâr | ₹386,19 Mn | ₹245,21 Mn | ₹126,41 Mn | ₹69,86 Mn | ₹78,89 Mn | ₹100,99 Mn | ₹349,12 Mn | ₹390,67 Mn | ₹355,20 Mn | ₹269,83 Mn | ₹284,88 Mn | ₹242,26 Mn | ₹281,25 Mn | ₹271,66 Mn | ₹243,28 Mn | ₹165,11 Mn | ₹134,74 Mn | ₹46,95 Mn | ₹22,88 Mn | ₹17,46 Mn |
| FAVÖK | ₹314,84 Mn | ₹210,35 Mn | ₹110,94 Mn | ₹21,71 Mn | ₹65,84 Mn | ₹92,91 Mn | ₹297,97 Mn | ₹342,00 Mn | ₹331,54 Mn | ₹249,68 Mn | ₹277,59 Mn | ₹234,03 Mn | ₹191,67 Mn | ₹201,68 Mn | ₹237,12 Mn | — | ₹130,31 Mn | ₹43,51 Mn | — | — |
| Net Kâr | ₹232,88 Mn | ₹204,99 Mn | ₹112,55 Mn | -₹4,50 Mn | -₹19,82 Mn | -₹6,50 Mn | ₹164,94 Mn | ₹200,13 Mn | ₹199,96 Mn | ₹148,71 Mn | ₹140,16 Mn | ₹119,69 Mn | ₹118,51 Mn | ₹128,30 Mn | ₹124,45 Mn | ₹134,92 Mn | ₹137,41 Mn | ₹27,66 Mn | ₹20,71 Mn | ₹14,55 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,59 | 0,52 | 0,29 | -0,01 | -0,05 | -0,02 | 0,42 | 0,51 | 0,51 | 0,38 | 0,36 | 0,38 | 0,40 | 0,43 | 0,42 | 0,46 | 0,47 | 0,23 | 0,17 | 0,12 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹172,58 Mn | ₹680,47 Mn | ₹696,28 Mn | ₹587,30 Mn | ₹571,81 Mn | ₹100,78 Mn | ₹204,96 Mn | -₹273,30 Mn | -₹31,57 Mn | ₹278,92 Mn | -₹127,50 Mn | -₹820,32 Mn | -₹73,25 Mn | -₹242,24 Mn | ₹23,57 Mn | -₹280,21 Mn | -₹44,49 Mn | -₹135,60 Mn | -₹34,85 Mn | ₹56,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹13,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,6% | 3,0% | 4,1% | 8,0% | 25,8% | 39,8% | 34,5% | 38,5% | 37,2% | 32,6% | 41,9% | 42,1% | 39,5% | 36,5% | 15,9% | 29,8% | 22,6% | 33,4% | 0,1% | 0,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,28 | 0,22 | 0,14 | 0,20 | 0,26 | 0,70 | 0,67 | 0,72 | 0,80 | 0,48 | 0,35 | 0,44 | 0,46 | 0,54 | 0,56 | 0,53 | 0,96 | 0,17 | 0,18 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,72 | 1,31 | 0,98 | 0,61 | 0,44 | 0,51 | 1,30 | 1,13 | 1,06 | 1,02 | 0,98 | 0,66 | 0,53 | 0,52 | 0,48 | 0,45 | 0,33 | 0,24 | 0,05 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,0% | 10,0% | 6,9% | 6,1% | 9,7% | 10,6% | 14,4% | 18,5% | 17,8% | 14,1% | 15,6% | 19,5% | 28,1% | 27,9% | 27,1% | 19,8% | 21,8% | 10,6% | 25,7% | 26,7% |
| FAVÖK Marjı | 9,8% | 8,6% | 6,0% | 1,9% | 8,1% | 9,7% | 12,3% | 16,2% | 16,7% | 13,0% | 15,2% | 18,8% | 19,1% | 20,7% | 26,4% | — | 21,0% | 9,8% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 7,2% | 8,3% | 6,1% | -0,4% | -2,4% | -0,7% | 6,8% | 9,5% | 10,0% | 7,8% | 7,7% | 9,6% | 11,8% | 13,2% | 13,8% | 16,2% | 22,2% | 6,2% | 23,2% | 22,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,4% | 27,7% | 38,0% | 51,6% | 69,9% | 10,6% | 8,4% | -12,9% | -1,6% | 14,6% | -7,0% | -65,9% | -7,3% | -24,8% | 2,6% | -33,6% | -7,2% | -30,6% | -39,1% | 86,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |