NRAILNR Agarwal Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $110,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹20,58 Mr | ₹17,94 Mr | ₹15,70 Mr | ₹10,45 Mr | ₹10,30 Mr | ₹9,72 Mr | ₹9,04 Mr | ₹8,05 Mr | ₹7,03 Mr | ₹6,59 Mr | ₹6,67 Mr | ₹6,63 Mr | ₹5,60 Mr | ₹4,63 Mr | ₹4,38 Mr | ₹3,89 Mr | ₹2,66 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,24 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹35,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹12,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹8,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹8,21 Mr | ₹6,44 Mr | ₹5,79 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,95 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,97 Mr | ₹2,89 Mr | ₹3,00 Mr | ₹3,47 Mr | ₹3,65 Mr | ₹3,06 Mr | ₹2,21 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,75 Mr | ₹922,42 Mn | ₹832,31 Mn | ₹928,40 Mn | ₹851,09 Mn |
| Net Borç† | ₹7,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹21,39 Mr | ₹16,45 Mr | ₹12,87 Mr | ₹17,49 Mr | ₹16,05 Mr | ₹11,30 Mr | ₹13,95 Mr | ₹13,08 Mr | ₹12,08 Mr | ₹10,41 Mr | ₹8,83 Mr | ₹7,25 Mr | ₹5,41 Mr | ₹5,12 Mr | ₹4,93 Mr | ₹4,67 Mr | ₹3,76 Mr | ₹3,68 Mr | ₹2,87 Mr | ₹2,67 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,64 Mr | ₹974,97 Mn | ₹1,86 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,56 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,32 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,04 Mr | ₹716,55 Mn | ₹583,96 Mn | ₹612,36 Mn | ₹646,32 Mn | ₹742,17 Mn | ₹561,41 Mn | ₹541,17 Mn | ₹503,17 Mn | ₹231,24 Mn |
| FAVÖK | ₹1,72 Mr | ₹986,06 Mn | ₹1,85 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,20 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,35 Mr | ₹658,32 Mn | ₹303,38 Mn | ₹187,69 Mn | ₹212,94 Mn | ₹326,52 Mn | ₹488,45 Mn | ₹342,94 Mn | ₹243,83 Mn | ₹277,81 Mn | ₹296,13 Mn |
| Net Kâr | ₹436,99 Mn | ₹176,51 Mn | ₹1,25 Mr | ₹993,03 Mn | ₹610,22 Mn | ₹572,29 Mn | ₹1,17 Mr | ₹946,43 Mn | ₹902,44 Mn | ₹497,32 Mn | ₹178,26 Mn | -₹334,35 Mn | ₹4,52 Mn | ₹45,92 Mn | ₹140,95 Mn | ₹277,49 Mn | ₹215,88 Mn | ₹90,39 Mn | ₹92,25 Mn | ₹110,42 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 25,68 | 10,37 | 73,72 | 58,35 | 35,85 | 33,63 | 68,60 | 55,61 | 53,03 | 29,22 | 10,47 | -19,65 | 0,27 | 2,70 | 8,28 | 16,13 | 12,68 | 5,31 | 5,42 | 6,49 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹2,57 Mr | -₹181,20 Mn | -₹4,29 Mr | -₹714,98 Mn | ₹306,88 Mn | ₹396,18 Mn | ₹1,08 Mr | -₹88,21 Mn | ₹254,39 Mn | ₹130,06 Mn | -₹412,78 Mn | -₹327,38 Mn | -₹715,46 Mn | -₹109,90 Mn | -₹191,04 Mn | -₹841,06 Mn | ₹3,82 Mn | ₹74,60 Mn | -₹35,42 Mn | ₹81,09 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,9% | 35,9% | 36,9% | 15,7% | 17,0% | 20,1% | 25,5% | 36,9% | 41,2% | 45,5% | 52,0% | 55,1% | 54,6% | 47,7% | 48,5% | 45,1% | 34,7% | 34,1% | 37,7% | 38,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,04 | 0,92 | 0,82 | 1,67 | 1,56 | 1,16 | 1,54 | 1,62 | 1,72 | 1,58 | 1,32 | 1,09 | 0,97 | 1,11 | 1,12 | 1,20 | 1,42 | 1,51 | 1,17 | 1,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,62 | 2,02 | 1,58 | 2,14 | 1,97 | 1,39 | 1,71 | 1,60 | 1,48 | 1,28 | 1,08 | 0,89 | 0,66 | 0,63 | 0,60 | 0,57 | 0,46 | 0,45 | 0,35 | 0,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,7% | 5,9% | 14,4% | 11,2% | 11,1% | 13,8% | 20,2% | 18,6% | 19,2% | 19,0% | 11,7% | 9,9% | 10,8% | 12,0% | 13,1% | 15,9% | 14,9% | 14,7% | 17,5% | 8,6% |
| FAVÖK Marjı | 8,1% | 6,0% | 14,4% | 9,8% | 8,4% | 10,6% | 15,0% | 13,5% | 12,4% | 13,0% | 7,5% | 4,2% | 3,5% | 4,2% | 6,6% | 10,5% | 9,1% | 6,6% | 9,7% | 11,1% |
| Net Kâr Marjı | 2,0% | 1,1% | 9,7% | 5,7% | 3,8% | 5,1% | 8,4% | 7,2% | 7,5% | 4,8% | 2,0% | -4,6% | 0,1% | 0,9% | 2,9% | 5,9% | 5,7% | 2,5% | 3,2% | 4,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -12,0% | -1,1% | -33,3% | -4,1% | 1,9% | 3,5% | 7,7% | -0,7% | 2,1% | 1,2% | -4,7% | -4,5% | -13,2% | -2,1% | -3,9% | -18,0% | 0,1% | 2,0% | -1,2% | 3,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |