NRBBEARINGNRB Bearings Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $526,66 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹13,67 Mr | ₹13,16 Mr | ₹12,50 Mr | ₹12,24 Mr | ₹10,86 Mr | ₹9,68 Mr | ₹10,04 Mr | ₹9,65 Mr | ₹8,04 Mr | ₹9,27 Mr | ₹9,05 Mr | ₹8,92 Mr | ₹8,06 Mr | ₹6,03 Mr | ₹6,36 Mr | ₹4,60 Mr | ₹3,59 Mr | ₹3,71 Mr | ₹3,70 Mr | ₹3,05 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹250,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹9,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,54 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,78 Mr | ₹3,29 Mr | ₹3,02 Mr | ₹2,53 Mr | ₹3,61 Mr | ₹2,80 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,75 Mr | ₹3,11 Mr | ₹3,27 Mr | ₹3,16 Mr | ₹2,72 Mr | ₹2,58 Mr | ₹1,14 Mr | ₹943,15 Mn | ₹1,42 Mr | ₹1,09 Mr | ₹912,47 Mn |
| Net Borç† | ₹782,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹13,31 Mr | ₹11,95 Mr | ₹10,90 Mr | ₹10,51 Mr | ₹9,34 Mr | ₹7,54 Mr | ₹7,73 Mr | ₹9,60 Mr | ₹8,65 Mr | ₹7,26 Mr | ₹6,65 Mr | ₹6,56 Mr | ₹5,93 Mr | ₹5,79 Mr | ₹5,50 Mr | ₹4,73 Mr | ₹3,53 Mr | ₹2,94 Mr | ₹3,29 Mr | ₹3,10 Mr |
| Brüt Kâr | ₹3,24 Mr | ₹2,92 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,30 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,44 Mr | ₹2,63 Mr | ₹2,64 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,22 Mr | ₹687,57 Mn | ₹593,99 Mn | ₹1,13 Mr | ₹1,14 Mr |
| FAVÖK | ₹2,33 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,00 Mr | ₹871,10 Mn | ₹1,83 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,16 Mr | ₹906,84 Mn | ₹910,91 Mn | ₹1,06 Mr | ₹1,02 Mr | ₹549,29 Mn | ₹416,43 Mn | ₹700,60 Mn | ₹781,28 Mn |
| Net Kâr | ₹1,43 Mr | ₹794,40 Mn | ₹2,39 Mr | ₹939,80 Mn | ₹732,70 Mn | ₹540,60 Mn | ₹320,70 Mn | ₹1,08 Mr | ₹907,30 Mn | ₹516,50 Mn | ₹419,98 Mn | ₹532,31 Mn | ₹329,84 Mn | ₹471,83 Mn | ₹499,00 Mn | ₹535,37 Mn | ₹217,16 Mn | ₹26,24 Mn | ₹337,83 Mn | ₹410,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 14,73 | 8,20 | 24,70 | 9,70 | 7,56 | 5,58 | 3,31 | 11,17 | 9,36 | 5,33 | 4,33 | 5,49 | 3,40 | 4,87 | 5,15 | 5,52 | 2,24 | 0,27 | 3,49 | 4,24 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,28 Mr | -₹54,60 Mn | ₹464,00 Mn | ₹28,70 Mn | -₹276,90 Mn | ₹994,10 Mn | ₹153,90 Mn | -₹388,20 Mn | ₹817,00 Mn | ₹407,70 Mn | ₹572,72 Mn | ₹295,57 Mn | -₹124,75 Mn | -₹780,29 Mn | -₹705,33 Mn | -₹16,42 Mn | ₹536,81 Mn | -₹78,87 Mn | -₹123,96 Mn | -₹44,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,3% | 14,2% | 14,3% | 26,9% | 27,9% | 26,2% | 35,9% | 29,0% | 26,9% | 29,7% | 34,3% | 36,7% | 39,2% | 45,2% | 40,5% | 24,8% | 26,2% | 38,3% | 29,5% | 29,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,97 | 0,91 | 0,87 | 0,86 | 0,86 | 0,78 | 0,77 | 1,00 | 1,08 | 0,78 | 0,73 | 0,74 | 0,74 | 0,96 | 0,86 | 1,03 | 0,98 | 0,79 | 0,89 | 1,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,35 | 1,22 | 1,11 | 1,07 | 0,95 | 0,77 | 0,79 | 0,98 | 0,88 | 0,74 | 0,68 | 0,67 | 0,60 | 0,59 | 0,56 | 0,48 | 0,36 | 0,30 | 0,33 | 0,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,3% | 24,5% | 23,3% | 24,1% | 24,7% | 21,6% | 18,7% | 27,4% | 30,5% | 25,2% | 21,9% | 23,7% | 20,2% | 21,3% | 29,6% | 25,8% | 19,5% | 20,2% | 34,4% | 36,8% |
| FAVÖK Marjı | 17,5% | 16,2% | 14,6% | 15,3% | 14,5% | 13,3% | 11,3% | 19,1% | 19,7% | 17,3% | 16,6% | 17,6% | 15,3% | 15,7% | 19,2% | 21,6% | 15,6% | 14,1% | 21,3% | 25,2% |
| Net Kâr Marjı | 10,7% | 6,6% | 22,0% | 8,9% | 7,8% | 7,2% | 4,2% | 11,3% | 10,5% | 7,1% | 6,3% | 8,1% | 5,6% | 8,1% | 9,1% | 11,3% | 6,2% | 0,9% | 10,3% | 13,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,6% | -0,5% | 4,3% | 0,3% | -3,0% | 13,2% | 2,0% | -4,0% | 9,4% | 5,6% | 8,6% | 4,5% | -2,1% | -13,5% | -12,8% | -0,3% | 15,2% | -2,7% | -3,8% | -1,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |