NTCINDNTC Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $19,78 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,20 Mr | ₹3,29 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,03 Mr | ₹841,41 Mn | ₹830,43 Mn | ₹817,20 Mn | ₹828,27 Mn | ₹804,33 Mn | ₹820,96 Mn | ₹554,10 Mn | ₹605,02 Mn | ₹549,45 Mn | ₹424,69 Mn | ₹400,86 Mn | ₹2,76 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,24 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹12,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹766,60 Mn | ₹770,84 Mn | ₹463,34 Mn | ₹65,95 Mn | ₹57,86 Mn | ₹44,83 Mn | ₹70,04 Mn | ₹118,96 Mn | ₹173,42 Mn | ₹242,69 Mn | ₹294,90 Mn | ₹298,94 Mn | ₹79,11 Mn | ₹108,66 Mn | ₹140,14 Mn | ₹60,01 Mn | ₹42,90 Mn | ₹721,93 Mn | ₹436,63 Mn | ₹178,84 Mn |
| Net Borç† | ₹741,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,13 Mr | ₹600,83 Mn | ₹454,21 Mn | ₹494,21 Mn | ₹312,00 Mn | ₹287,82 Mn | ₹212,72 Mn | ₹217,32 Mn | ₹238,28 Mn | ₹227,16 Mn | ₹78,60 Mn | ₹185,19 Mn | ₹132,38 Mn | ₹387,62 Mn | ₹343,01 Mn | ₹105,68 Mn | ₹33,26 Mn | ₹316,35 Mn | ₹425,88 Mn | ₹245,43 Mn |
| Brüt Kâr | ₹305,10 Mn | ₹248,67 Mn | ₹184,55 Mn | ₹134,13 Mn | ₹114,72 Mn | ₹131,81 Mn | ₹87,53 Mn | ₹77,57 Mn | ₹78,54 Mn | ₹78,22 Mn | -₹29,51 Mn | ₹6,13 Mn | -₹17,11 Mn | ₹29,80 Mn | -₹12,42 Mn | -₹25,85 Mn | -₹29,70 Mn | ₹235,70 Mn | ₹429,46 Mn | ₹54,55 Mn |
| FAVÖK | ₹217,04 Mn | ₹141,25 Mn | ₹85,89 Mn | ₹84,02 Mn | ₹81,47 Mn | ₹103,50 Mn | ₹12,88 Mn | ₹49,63 Mn | ₹61,64 Mn | ₹64,74 Mn | -₹46,16 Mn | -₹32,12 Mn | -₹63,67 Mn | -₹25,40 Mn | -₹38,03 Mn | -₹37,47 Mn | -₹32,04 Mn | ₹3,30 Mn | ₹101,49 Mn | ₹61,27 Mn |
| Net Kâr | ₹195,63 Mn | ₹113,69 Mn | ₹50,60 Mn | ₹63,24 Mn | ₹90,12 Mn | ₹80,37 Mn | ₹44,12 Mn | ₹86,18 Mn | ₹36,85 Mn | ₹38,19 Mn | ₹17,24 Mn | ₹23,26 Mn | ₹12,49 Mn | ₹17,03 Mn | ₹2,78 Mn | ₹1,14 Mn | -₹2,10 Mn | ₹16,24 Mn | ₹108,21 Mn | ₹81,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 13,47 | 8,79 | 4,24 | 5,30 | 7,51 | 7,47 | 4,10 | 8,02 | 3,43 | 3,55 | 1,60 | 2,16 | 1,16 | 1,58 | 0,26 | 0,11 | -0,20 | 1,51 | 10,07 | 8,85 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹177,37 Mn | ₹111,65 Mn | -₹898,05 Mn | ₹34,74 Mn | ₹57,49 Mn | ₹19,52 Mn | — | — | ₹42,10 Mn | ₹54,96 Mn | -₹2,58 Mn | -₹212,40 Mn | ₹26,55 Mn | ₹32,66 Mn | -₹4,51 Mn | ₹21,27 Mn | ₹8,52 Mn | -₹196,44 Mn | -₹460,70 Mn | -₹355,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹16,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,0% | 23,5% | 27,4% | 5,8% | 5,5% | 4,3% | 8,3% | 14,3% | 21,2% | 29,3% | 36,7% | 36,4% | 14,3% | 18,0% | 25,5% | 14,1% | 10,7% | 26,2% | 22,9% | 14,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,18 | 0,27 | 0,43 | 0,30 | 0,28 | 0,25 | 0,26 | 0,29 | 0,27 | 0,10 | 0,23 | 0,24 | 0,64 | 0,62 | 0,25 | 0,08 | 0,11 | 0,22 | 0,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,54 | 0,29 | 0,22 | 0,24 | 0,15 | 0,14 | 0,10 | 0,10 | 0,11 | 0,11 | 0,04 | 0,09 | 0,06 | 0,18 | 0,16 | 0,05 | 0,02 | 0,15 | 0,20 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,1% | 41,4% | 40,6% | 27,1% | 36,8% | 45,8% | 41,1% | 35,7% | 33,0% | 34,4% | -37,5% | 3,3% | -12,9% | 7,7% | -3,6% | -24,5% | -89,3% | 74,5% | 100,8% | 22,2% |
| FAVÖK Marjı | 19,3% | 23,5% | 18,9% | 17,0% | 26,1% | 36,0% | 6,1% | 22,8% | 25,9% | 28,5% | -58,7% | -17,3% | -48,1% | -6,6% | -11,1% | -35,5% | -96,3% | 1,0% | 23,8% | 25,0% |
| Net Kâr Marjı | 17,4% | 18,9% | 11,1% | 12,8% | 28,9% | 27,9% | 20,7% | 39,7% | 15,5% | 16,8% | 21,9% | 12,6% | 9,4% | 4,4% | 0,8% | 1,1% | -6,3% | 5,1% | 25,4% | 33,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,7% | 18,6% | -197,7% | 7,0% | 18,4% | 6,8% | — | — | 17,7% | 24,2% | -3,3% | -114,7% | 20,1% | 8,4% | -1,3% | 20,1% | 25,6% | -62,1% | -108,2% | -144,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |