NUCLEUSNucleus Software Exports Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $186,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹12,66 Mr | ₹11,53 Mr | ₹11,14 Mr | ₹8,74 Mr | ₹7,37 Mr | ₹8,85 Mr | ₹7,66 Mr | ₹6,90 Mr | ₹6,49 Mr | ₹6,68 Mr | ₹5,83 Mr | ₹5,59 Mr | ₹5,15 Mr | ₹4,62 Mr | ₹4,09 Mr | ₹3,49 Mr | ₹3,56 Mr | ₹3,31 Mr | ₹2,92 Mr | ₹2,39 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹802,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹9,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹85,50 Mn | ₹20,00 Mn | ₹45,90 Mn | ₹62,60 Mn | ₹23,30 Mn | ₹63,00 Mn | ₹63,20 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹12,90 Mn | ₹0,00 | ₹12,05 Mn | ₹17,14 Mn | ₹0,00 | ₹5,36 Mn | ₹3,90 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹4,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,76 Mr | ₹8,32 Mr | ₹8,26 Mr | ₹6,34 Mr | ₹4,97 Mr | ₹5,14 Mr | ₹5,21 Mr | ₹4,84 Mr | ₹4,12 Mr | ₹3,72 Mr | ₹3,49 Mr | ₹3,53 Mr | ₹3,46 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,92 Mr | ₹3,28 Mr | ₹2,89 Mr | ₹2,21 Mr |
| Brüt Kâr | ₹2,09 Mr | ₹2,31 Mr | ₹2,77 Mr | ₹1,88 Mr | ₹612,10 Mn | ₹1,47 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,20 Mr | ₹991,73 Mn | ₹824,99 Mn | ₹456,97 Mn | ₹605,48 Mn | ₹331,35 Mn | ₹592,82 Mn | ₹725,24 Mn |
| FAVÖK | ₹1,29 Mr | ₹1,71 Mr | ₹2,23 Mr | ₹1,59 Mr | ₹390,60 Mn | ₹1,31 Mr | ₹956,70 Mn | ₹862,80 Mn | ₹598,30 Mn | ₹554,00 Mn | ₹320,73 Mn | ₹658,69 Mn | ₹718,88 Mn | ₹470,11 Mn | ₹354,91 Mn | ₹305,04 Mn | ₹536,14 Mn | ₹427,37 Mn | ₹685,38 Mn | ₹579,80 Mn |
| Net Kâr | ₹1,17 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,28 Mr | ₹409,10 Mn | ₹1,18 Mr | ₹889,90 Mn | ₹745,40 Mn | ₹625,50 Mn | ₹661,60 Mn | ₹324,65 Mn | ₹647,14 Mn | ₹643,39 Mn | ₹451,69 Mn | ₹353,40 Mn | ₹263,37 Mn | ₹384,01 Mn | ₹322,58 Mn | ₹617,39 Mn | ₹551,47 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 44,35 | 61,40 | 71,56 | 47,73 | 14,28 | 40,62 | 30,64 | 25,67 | 20,47 | 20,43 | 10,03 | 19,98 | 19,87 | 13,95 | 10,91 | 8,13 | 11,86 | 9,96 | 18,93 | 16,93 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹557,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹915,70 Mn | ₹1,39 Mr | ₹1,90 Mr | ₹547,00 Mn | ₹511,40 Mn | ₹1,23 Mr | ₹768,30 Mn | ₹589,50 Mn | ₹939,20 Mn | ₹1,23 Mr | ₹434,83 Mn | ₹449,15 Mn | ₹600,39 Mn | ₹818,20 Mn | ₹178,29 Mn | ₹360,97 Mn | ₹511,96 Mn | ₹185,16 Mn | ₹107,54 Mn | ₹135,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹283,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,7% | 0,2% | 0,4% | 0,7% | 0,3% | 0,7% | 0,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | 0,2% | 0,4% | 0,0% | 0,2% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,72 | 0,74 | 0,73 | 0,67 | 0,58 | 0,68 | 0,70 | 0,63 | 0,56 | 0,60 | 0,63 | 0,67 | 0,64 | 0,69 | 0,77 | 0,82 | 0,99 | 0,99 | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,97 | 0,92 | 0,91 | 0,70 | 0,55 | 0,57 | 0,57 | 0,53 | 0,45 | 0,41 | 0,38 | 0,39 | 0,38 | 0,32 | 0,31 | 0,30 | 0,32 | 0,36 | 0,32 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,9% | 27,8% | 33,5% | 29,6% | 12,3% | 28,7% | 30,3% | 29,6% | 31,0% | 29,7% | 28,9% | 33,5% | 34,6% | 33,8% | 29,2% | 16,9% | 20,8% | 10,1% | 20,5% | 32,8% |
| FAVÖK Marjı | 14,8% | 20,6% | 26,9% | 25,0% | 7,9% | 25,5% | 18,4% | 17,8% | 14,5% | 14,9% | 9,2% | 18,7% | 20,8% | 16,0% | 12,6% | 11,3% | 18,4% | 13,0% | 23,7% | 26,2% |
| Net Kâr Marjı | 13,3% | 19,6% | 23,2% | 20,1% | 8,2% | 23,0% | 17,1% | 15,4% | 15,2% | 17,8% | 9,3% | 18,3% | 18,6% | 15,4% | 12,5% | 9,8% | 13,2% | 9,8% | 21,4% | 24,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,5% | 16,7% | 23,0% | 8,6% | 10,3% | 23,9% | 14,8% | 12,2% | 22,8% | 33,1% | 12,5% | 12,7% | 17,3% | 27,9% | 6,3% | 13,4% | 17,5% | 5,6% | 3,7% | 6,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |