OALOriental Aromatics Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $178,22 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹11,94 Mr | ₹11,45 Mr | ₹9,95 Mr | ₹9,86 Mr | ₹8,65 Mr | ₹7,45 Mr | ₹6,08 Mr | ₹6,73 Mr | ₹5,73 Mr | ₹4,90 Mr | ₹3,57 Mr | ₹3,18 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,14 Mr | ₹896,05 Mn | ₹800,85 Mn | ₹735,09 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹135,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹6,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,03 Mr | ₹3,53 Mr | ₹2,06 Mr | ₹2,31 Mr | ₹1,40 Mr | ₹787,02 Mn | ₹521,40 Mn | ₹1,83 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,01 Mr | ₹421,78 Mn | ₹187,76 Mn | ₹153,55 Mn | ₹123,51 Mn | ₹50,98 Mn |
| Net Borç† | ₹3,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹10,25 Mr | ₹9,24 Mr | ₹8,33 Mr | ₹8,47 Mr | ₹8,68 Mr | ₹7,08 Mr | ₹7,59 Mr | ₹7,54 Mr | ₹5,04 Mr | ₹4,57 Mr | ₹3,51 Mr | ₹3,55 Mr | ₹3,08 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,17 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,15 Mr |
| Brüt Kâr | ₹960,72 Mn | ₹1,30 Mr | ₹759,27 Mn | ₹881,48 Mn | ₹1,25 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,41 Mr | ₹849,04 Mn | ₹733,69 Mn | ₹564,83 Mn | ₹460,92 Mn | ₹495,15 Mn | ₹388,94 Mn | ₹161,44 Mn | ₹186,02 Mn | ₹240,59 Mn | ₹172,94 Mn | ₹70,17 Mn | ₹78,58 Mn |
| FAVÖK | ₹638,39 Mn | ₹903,55 Mn | ₹450,76 Mn | ₹543,49 Mn | ₹966,65 Mn | ₹1,59 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,17 Mr | ₹642,33 Mn | ₹578,14 Mn | ₹507,08 Mn | ₹426,67 Mn | ₹468,20 Mn | ₹317,89 Mn | ₹109,00 Mn | ₹140,42 Mn | ₹189,72 Mn | ₹125,01 Mn | ₹24,83 Mn | ₹31,76 Mn |
| Net Kâr | ₹33,10 Mn | ₹343,28 Mn | ₹91,04 Mn | ₹197,43 Mn | ₹533,02 Mn | ₹1,02 Mr | ₹861,89 Mn | ₹571,43 Mn | ₹249,82 Mn | ₹278,86 Mn | ₹226,86 Mn | ₹192,56 Mn | ₹201,08 Mn | ₹239,38 Mn | ₹21,23 Mn | ₹76,51 Mn | ₹102,42 Mn | ₹36,98 Mn | ₹4,91 Mn | ₹16,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,98 | 10,20 | 2,71 | 5,87 | 15,84 | 30,29 | 25,61 | 16,98 | 7,42 | 8,29 | 11,05 | 9,38 | 9,79 | 11,66 | 1,04 | 3,73 | 4,99 | 1,80 | 0,24 | 0,82 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹102,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹441,80 Mn | -₹1,45 Mr | ₹214,55 Mn | -₹778,32 Mn | -₹642,84 Mn | -₹196,59 Mn | ₹1,61 Mr | -₹494,58 Mn | -₹223,70 Mn | ₹181,67 Mn | ₹158,76 Mn | ₹19,08 Mn | ₹155,44 Mn | -₹951,25 Mn | -₹17,95 Mn | -₹233,49 Mn | -₹15,69 Mn | -₹78,75 Mn | -₹42,95 Mn | ₹37,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹117,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,7% | 30,8% | 20,7% | 23,4% | 16,1% | 10,6% | 8,6% | 27,2% | 23,0% | 21,4% | 29,8% | 37,6% | 39,9% | 47,7% | 50,4% | 27,8% | 16,4% | 17,1% | 15,4% | 6,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,86 | 0,81 | 0,84 | 0,86 | 1,00 | 0,95 | 1,25 | 1,12 | 0,88 | 0,93 | 0,98 | 1,12 | 1,04 | 0,80 | 1,01 | 1,43 | 1,44 | 1,50 | 1,30 | 1,56 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,54 | 1,39 | 1,25 | 1,27 | 1,31 | 1,07 | 1,14 | 1,13 | 0,76 | 0,69 | 0,53 | 0,53 | 0,46 | 0,32 | 0,30 | 0,33 | 0,25 | 0,20 | 0,16 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,4% | 14,0% | 9,1% | 10,4% | 14,4% | 25,1% | 20,4% | 18,7% | 16,8% | 16,1% | 16,1% | 13,0% | 16,1% | 18,0% | 8,0% | 8,6% | 14,6% | 12,8% | 6,7% | 6,8% |
| FAVÖK Marjı | 6,2% | 9,8% | 5,4% | 6,4% | 11,1% | 22,4% | 16,7% | 15,5% | 12,7% | 12,7% | 14,5% | 12,0% | 15,2% | 14,7% | 5,4% | 6,5% | 11,5% | 9,3% | 2,4% | 2,8% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | 3,7% | 1,1% | 2,3% | 6,1% | 14,4% | 11,4% | 7,6% | 5,0% | 6,1% | 6,5% | 5,4% | 6,5% | 11,1% | 1,1% | 3,5% | 6,2% | 2,7% | 0,5% | 1,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,3% | -15,7% | 2,6% | -9,2% | -7,4% | -2,8% | 21,2% | -6,6% | -4,4% | 4,0% | 4,5% | 0,5% | 5,0% | -44,1% | -0,9% | -10,8% | -1,0% | -5,8% | -4,1% | 3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,50 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1866,30 | +%4,00 | |
| HDFC Bank Limited | 723,00 | +%1,73 | |
| ICICI Bank Limited | 1366,10 | +%2,05 | |
| State Bank of India | 955,05 | +%0,02 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2361,90 | +%2,47 | |
| Bajaj Finance Limited | 964,00 | +%0,73 |