OMINFRALOm Infra Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $78,08 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹14,73 Mr | ₹14,34 Mr | ₹14,57 Mr | ₹15,40 Mr | ₹12,02 Mr | ₹11,76 Mr | ₹11,20 Mr | ₹10,96 Mr | ₹8,53 Mr | ₹8,48 Mr | ₹10,63 Mr | ₹8,94 Mr | ₹9,01 Mr | ₹6,68 Mr | ₹6,65 Mr | ₹6,28 Mr | ₹5,21 Mr | ₹5,49 Mr | ₹4,97 Mr | ₹3,77 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹223,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹6,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹7,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,03 Mr | ₹791,21 Mn | ₹1,17 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,96 Mr | ₹2,15 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,26 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,56 Mr | ₹2,47 Mr | ₹743,09 Mn | ₹1,25 Mr | ₹941,14 Mn | ₹459,74 Mn | ₹1,13 Mr | ₹772,41 Mn | ₹504,82 Mn |
| Net Borç† | ₹235,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,00 Mr | ₹7,13 Mr | ₹11,14 Mr | ₹7,99 Mr | ₹3,12 Mr | ₹2,34 Mr | ₹1,87 Mr | ₹2,13 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,33 Mr | ₹3,35 Mr | ₹4,17 Mr | ₹3,72 Mr | ₹2,09 Mr | ₹2,33 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,03 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,33 Mr |
| Brüt Kâr | ₹578,59 Mn | ₹563,80 Mn | ₹1,14 Mr | ₹769,02 Mn | ₹812,78 Mn | ₹756,68 Mn | ₹346,90 Mn | ₹549,38 Mn | ₹1,03 Mr | ₹675,27 Mn | ₹888,38 Mn | ₹835,66 Mn | ₹1,01 Mr | ₹801,20 Mn | ₹639,66 Mn | ₹648,57 Mn | ₹514,03 Mn | ₹511,25 Mn | ₹162,13 Mn | ₹464,97 Mn |
| FAVÖK | ₹291,38 Mn | ₹217,88 Mn | ₹796,19 Mn | ₹387,09 Mn | ₹551,79 Mn | ₹431,52 Mn | ₹187,83 Mn | ₹396,41 Mn | ₹754,19 Mn | ₹458,71 Mn | ₹686,89 Mn | ₹581,00 Mn | ₹677,76 Mn | ₹684,57 Mn | ₹541,96 Mn | ₹626,41 Mn | ₹477,40 Mn | ₹338,48 Mn | ₹208,51 Mn | ₹309,54 Mn |
| Net Kâr | ₹205,59 Mn | ₹359,02 Mn | ₹471,59 Mn | ₹128,73 Mn | ₹264,67 Mn | ₹88,68 Mn | ₹152,27 Mn | ₹158,49 Mn | ₹390,89 Mn | ₹130,65 Mn | ₹291,99 Mn | ₹281,50 Mn | ₹326,77 Mn | ₹320,38 Mn | ₹240,24 Mn | ₹286,35 Mn | ₹325,14 Mn | ₹248,23 Mn | ₹182,70 Mn | ₹236,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,13 | 3,73 | 4,90 | 1,34 | 2,75 | 0,92 | 1,58 | 1,65 | 4,06 | 1,36 | 3,03 | 2,92 | 3,39 | 3,33 | 2,49 | 2,97 | 3,38 | 2,58 | 1,89 | 3,85 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹206,74 Mn | -₹154,65 Mn | ₹765,06 Mn | -₹3,58 Mr | — | -₹88,17 Mn | -₹438,07 Mn | -₹267,30 Mn | ₹726,01 Mn | -₹605,39 Mn | ₹523,13 Mn | ₹381,15 Mn | ₹49,22 Mn | ₹799,91 Mn | -₹282,18 Mn | -₹1,01 Mr | -₹75,69 Mn | -₹126,46 Mn | -₹633,03 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹71,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,0% | 5,5% | 8,1% | 14,0% | 12,5% | 16,7% | 19,2% | 9,9% | 15,0% | 14,9% | 22,2% | 28,6% | 27,4% | 11,1% | 18,8% | 15,0% | 8,8% | 20,5% | 15,6% | 13,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,50 | 0,76 | 0,52 | 0,26 | 0,20 | 0,17 | 0,19 | 0,36 | 0,29 | 0,22 | 0,38 | 0,46 | 0,56 | 0,31 | 0,37 | 0,38 | 0,19 | 0,24 | 0,35 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,63 | 0,90 | 1,41 | 1,01 | 0,39 | 0,30 | 0,24 | 0,27 | 0,39 | 0,31 | 0,29 | 0,42 | 0,53 | 0,47 | 0,26 | 0,29 | 0,25 | 0,13 | 0,15 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,6% | 7,9% | 10,2% | 9,6% | 26,0% | 32,3% | 18,5% | 25,8% | 33,2% | 27,7% | 38,1% | 24,9% | 24,3% | 21,5% | 30,5% | 27,8% | 26,1% | 49,7% | 13,4% | 34,9% |
| FAVÖK Marjı | 5,8% | 3,1% | 7,1% | 4,8% | 17,7% | 18,4% | 10,0% | 18,6% | 24,3% | 18,8% | 29,4% | 17,3% | 16,3% | 18,4% | 25,9% | 26,8% | 24,3% | 32,9% | 17,2% | 23,2% |
| Net Kâr Marjı | 4,1% | 5,0% | 4,2% | 1,6% | 8,5% | 3,8% | 8,1% | 7,4% | 12,6% | 5,4% | 12,5% | 8,4% | 7,8% | 8,6% | 11,5% | 12,3% | 16,5% | 24,1% | 15,1% | 17,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,1% | -2,2% | 6,9% | -44,8% | — | -3,8% | -23,4% | -12,6% | 23,4% | -24,9% | 22,4% | 11,4% | 1,2% | 21,5% | -13,5% | -43,1% | -3,8% | -12,3% | -52,2% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |