ONGCOil & Natural Gas Corp. Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $30,23 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹7,92 T | ₹7,59 T | ₹7,42 T | ₹6,18 T | ₹5,85 T | ₹5,43 T | ₹5,10 T | ₹4,93 T | ₹4,60 T | ₹4,45 T | ₹3,87 T | ₹3,59 T | ₹3,54 T | ₹2,92 T | ₹2,65 T | ₹2,27 T | ₹2,07 T | ₹1,88 T | ₹1,47 T | ₹1,51 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹17,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,81 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,10 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,74 T | ₹1,88 T | ₹1,91 T | ₹1,50 T | ₹1,30 T | ₹1,41 T | ₹1,37 T | ₹1,08 T | ₹1,07 T | ₹805,56 Mr | ₹459,58 Mr | ₹539,44 Mr | ₹491,13 Mr | ₹204,68 Mr | ₹157,10 Mr | ₹60,17 Mr | ₹62,67 Mr | ₹65,63 Mr | ₹9,52 Mr | ₹16,12 Mr |
| Net Borç† | ₹1,39 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹6,08 T | ₹6,12 T | ₹6,01 T | ₹6,32 T | ₹4,91 T | ₹3,04 T | ₹3,96 T | ₹4,20 T | ₹3,22 T | ₹2,81 T | ₹1,24 T | ₹1,60 T | ₹1,73 T | ₹1,61 T | ₹1,46 T | ₹1,17 T | ₹1,01 T | ₹1,04 T | ₹964,88 Mr | ₹816,61 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,32 T | ₹1,14 T | ₹1,26 T | ₹1,12 T | ₹1,01 T | ₹598,13 Mr | ₹716,33 Mr | ₹965,29 Mr | ₹673,71 Mr | ₹591,52 Mr | ₹476,09 Mr | ₹552,57 Mr | ₹614,38 Mr | ₹641,67 Mr | ₹616,88 Mr | ₹429,84 Mr | ₹375,11 Mr | ₹437,80 Mr | ₹341,76 Mr | ₹314,43 Mr |
| FAVÖK | ₹1,21 T | ₹1,01 T | ₹1,10 T | ₹821,04 Mr | ₹877,71 Mr | ₹588,31 Mr | ₹688,81 Mr | ₹861,24 Mr | ₹647,23 Mr | ₹573,45 Mr | ₹469,19 Mr | ₹527,41 Mr | ₹571,40 Mr | ₹549,68 Mr | ₹597,42 Mr | ₹506,39 Mr | ₹444,31 Mr | ₹285,67 Mr | ₹406,74 Mr | ₹358,94 Mr |
| Net Kâr | ₹414,24 Mr | ₹362,26 Mr | ₹491,44 Mr | ₹367,09 Mr | ₹455,22 Mr | ₹163,04 Mr | ₹108,04 Mr | ₹305,46 Mr | ₹221,06 Mr | ₹244,19 Mr | ₹128,75 Mr | ₹183,34 Mr | ₹265,07 Mr | ₹242,20 Mr | ₹281,44 Mr | ₹224,56 Mr | ₹194,04 Mr | ₹197,95 Mr | ₹198,72 Mr | ₹177,70 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 32,93 | 28,80 | 39,06 | 29,18 | 36,19 | 12,96 | 8,59 | 23,85 | 17,23 | 19,03 | 10,03 | 14,29 | 20,65 | 18,87 | 21,93 | 17,50 | 15,12 | 15,43 | 15,49 | 13,85 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹6,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹715,83 Mr | ₹480,17 Mr | ₹583,47 Mr | ₹472,48 Mr | ₹469,71 Mr | ₹177,10 Mr | ₹316,56 Mr | ₹398,57 Mr | ₹325,32 Mr | ₹278,01 Mr | ₹326,91 Mr | ₹176,36 Mr | ₹411,23 Mr | ₹299,75 Mr | ₹304,05 Mr | ₹164,32 Mr | ₹191,25 Mr | ₹106,95 Mr | ₹143,60 Mr | ₹156,50 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹539,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,0% | 24,8% | 25,8% | 24,2% | 22,1% | 25,9% | 26,9% | 21,8% | 23,2% | 18,1% | 11,9% | 15,0% | 13,9% | 7,0% | 5,9% | 2,6% | 3,0% | 3,5% | 0,6% | 1,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,77 | 0,81 | 0,81 | 1,02 | 0,84 | 0,56 | 0,78 | 0,85 | 0,70 | 0,63 | 0,32 | 0,45 | 0,49 | 0,55 | 0,55 | 0,52 | 0,49 | 0,55 | 0,66 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,48 | 1,49 | 1,47 | 1,54 | 1,20 | 0,74 | 0,97 | 1,03 | 0,79 | 0,69 | 0,30 | 0,39 | 0,42 | 0,39 | 0,36 | 0,29 | 0,25 | 0,25 | 0,24 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,7% | 18,6% | 21,0% | 17,7% | 20,7% | 19,7% | 18,1% | 23,0% | 20,9% | 21,0% | 38,5% | 34,6% | 35,4% | 39,8% | 42,2% | 36,6% | 37,0% | 42,2% | 35,4% | 38,5% |
| FAVÖK Marjı | 19,9% | 16,6% | 18,3% | 13,0% | 17,9% | 19,4% | 17,4% | 20,5% | 20,1% | 20,4% | 37,9% | 33,0% | 33,0% | 34,1% | 40,9% | 43,1% | 43,8% | 27,5% | 42,2% | 44,0% |
| Net Kâr Marjı | 6,8% | 5,9% | 8,2% | 5,8% | 9,3% | 5,4% | 2,7% | 7,3% | 6,9% | 8,7% | 10,4% | 11,5% | 15,3% | 15,0% | 19,3% | 19,1% | 19,1% | 19,1% | 20,6% | 21,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,8% | 7,8% | 9,7% | 7,5% | 9,6% | 5,8% | 8,0% | 9,5% | 10,1% | 9,9% | 26,4% | 11,0% | 23,7% | 18,6% | 20,8% | 14,0% | 18,9% | 10,3% | 14,9% | 19,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1167,80 | +%0,77 | |
| Bharti Airtel Limited | 1797,20 | +%1,04 | |
| HDFC Bank Limited | 714,95 | +%1,43 | |
| ICICI Bank Limited | 1361,60 | +%1,61 | |
| State Bank of India | 953,35 | +%1,31 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2262,00 | +%6,45 | |
| Bajaj Finance Limited | 981,50 | +%2,53 |