OPTIEMUSOptiemus Infracom Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $544,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹18,38 Mr | ₹15,51 Mr | ₹13,48 Mr | ₹9,11 Mr | ₹5,66 Mr | ₹4,93 Mr | ₹5,75 Mr | ₹8,55 Mr | ₹10,06 Mr | ₹10,55 Mr | ₹6,75 Mr | ₹9,25 Mr | ₹8,99 Mr | ₹6,72 Mr | ₹5,56 Mr | ₹3,79 Mr | ₹3,00 Mr | ₹39,02 Mn | ₹39,93 Mn | ₹41,63 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹320,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹10,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹8,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,73 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,18 Mr | ₹431,99 Mn | ₹1,02 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,63 Mr | ₹3,97 Mr | ₹3,37 Mr | ₹2,55 Mr | ₹3,35 Mr | ₹4,01 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,31 Mr | ₹982,22 Mn | ₹420,40 Mn | ₹240.000 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹3,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹17,69 Mr | ₹18,90 Mr | ₹15,28 Mr | ₹11,74 Mr | ₹4,72 Mr | ₹1,81 Mr | ₹3,37 Mr | ₹11,96 Mr | ₹7,22 Mr | ₹15,49 Mr | ₹19,22 Mr | ₹25,57 Mr | ₹40,81 Mr | ₹28,28 Mr | ₹18,52 Mr | ₹12,08 Mr | ₹8,51 Mr | ₹381.882 | ₹356.440 | ₹1,91 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,19 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,30 Mr | ₹735,85 Mn | ₹64,73 Mn | ₹15,70 Mn | -₹57,70 Mn | ₹300.000 | ₹831,30 Mn | ₹543,50 Mn | ₹778,20 Mn | ₹1,56 Mr | ₹1,17 Mr | ₹908,50 Mn | ₹246,53 Mn | ₹518,02 Mn | ₹140,95 Mn | ₹185.167 | -₹438.229 | — |
| FAVÖK | ₹1,08 Mr | ₹1,20 Mr | ₹791,33 Mn | ₹497,11 Mn | ₹80,42 Mn | -₹587,20 Mn | -₹662,90 Mn | -₹125,50 Mn | ₹639,40 Mn | ₹484,20 Mn | ₹801,30 Mn | ₹962,90 Mn | ₹957,70 Mn | ₹754,60 Mn | ₹58,39 Mn | ₹395,90 Mn | ₹133,69 Mn | -₹162.910 | -₹1,03 Mn | ₹281.890 |
| Net Kâr | ₹660,14 Mn | ₹633,30 Mn | ₹567,60 Mn | ₹418,68 Mn | -₹9,22 Mn | -₹13,00 Mn | -₹911,60 Mn | -₹594,00 Mn | ₹138,60 Mn | ₹67,40 Mn | ₹129,40 Mn | ₹274,50 Mn | ₹486,70 Mn | ₹305,60 Mn | ₹280,82 Mn | ₹155,87 Mn | ₹81,40 Mn | -₹277.876 | -₹1,17 Mn | ₹105.033 |
| Hisse Başı Kâr | 7,37 | 7,32 | 6,61 | 4,88 | -0,11 | -0,15 | -10,49 | -6,92 | 1,62 | 0,79 | 1,51 | 3,20 | 5,67 | 3,56 | 3,27 | 2,08 | 1,14 | -0,07 | -0,31 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹7,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹3,42 Mr | -₹1,22 Mr | -₹289,04 Mn | -₹895,80 Mn | -₹678,50 Mn | -₹660,30 Mn | ₹191,00 Mn | ₹359,60 Mn | -₹539,20 Mn | ₹288,70 Mn | ₹844,90 Mn | ₹670,70 Mn | -₹1,01 Mr | ₹56,70 Mn | -₹802,38 Mn | -₹803,28 Mn | -₹801,91 Mn | -₹215.000 | — | -₹169.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,3% | 12,7% | 12,2% | 12,9% | 7,6% | 20,8% | 41,5% | 30,8% | 39,5% | 31,9% | 37,9% | 36,3% | 44,5% | 35,3% | 41,5% | 25,9% | 14,0% | 0,6% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,96 | 1,22 | 1,13 | 1,29 | 0,83 | 0,37 | 0,59 | 1,40 | 0,72 | 1,47 | 2,85 | 2,77 | 4,54 | 4,21 | 3,33 | 3,19 | 2,84 | 0,01 | 0,01 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,15 | 2,30 | 1,86 | 1,43 | 0,57 | 0,22 | 0,41 | 1,45 | 0,88 | 1,88 | 2,34 | 3,11 | 4,97 | 3,44 | 2,25 | 1,47 | 1,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,7% | 7,1% | 8,5% | 6,3% | 1,4% | 0,9% | -1,7% | 0,0% | 11,5% | 3,5% | 4,0% | 6,1% | 2,9% | 3,2% | 1,3% | 4,3% | 1,7% | 48,5% | -122,9% | — |
| FAVÖK Marjı | 6,1% | 6,3% | 5,2% | 4,2% | 1,7% | -32,4% | -19,7% | -1,0% | 8,9% | 3,1% | 4,2% | 3,8% | 2,3% | 2,7% | 0,3% | 3,3% | 1,6% | -42,7% | -289,0% | 14,8% |
| Net Kâr Marjı | 3,7% | 3,4% | 3,7% | 3,6% | -0,2% | -0,7% | -27,0% | -5,0% | 1,9% | 0,4% | 0,7% | 1,1% | 1,2% | 1,1% | 1,5% | 1,3% | 1,0% | -72,8% | -327,9% | 5,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -19,3% | -6,5% | -1,9% | -7,6% | -14,4% | -36,4% | 5,7% | 3,0% | -7,5% | 1,9% | 4,4% | 2,6% | -2,5% | 0,2% | -4,3% | -6,7% | -9,4% | -56,3% | — | -8,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1166,70 | +%0,67 | |
| Bharti Airtel Limited | 1806,50 | +%1,56 | |
| HDFC Bank Limited | 714,00 | +%1,29 | |
| ICICI Bank Limited | 1360,20 | +%1,51 | |
| State Bank of India | 957,00 | +%1,70 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2269,30 | +%6,79 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,75 | +%2,66 |