ORCHPHARMAOrchid Pharma Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $518,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹19,11 Mr | ₹16,88 Mr | ₹16,65 Mr | ₹13,11 Mr | ₹11,93 Mr | ₹13,87 Mr | ₹16,57 Mr | ₹31,71 Mr | ₹31,25 Mr | ₹32,56 Mr | ₹38,62 Mr | ₹40,61 Mr | ₹47,06 Mr | ₹39,38 Mr | ₹40,71 Mr | ₹37,74 Mr | ₹42,34 Mr | ₹34,84 Mr | ₹28,91 Mr | ₹21,69 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹832,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹6,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹12,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,63 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,04 Mr | ₹4,00 Mr | ₹3,37 Mr | ₹5,21 Mr | ₹6,35 Mr | ₹32,30 Mr | ₹32,02 Mr | ₹31,06 Mr | ₹32,15 Mr | ₹32,11 Mr | ₹34,18 Mr | ₹20,05 Mr | ₹18,56 Mr | ₹16,44 Mr | ₹26,16 Mr | ₹19,71 Mr | ₹16,49 Mr | ₹10,45 Mr |
| Net Borç† | ₹2,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,11 Mr | ₹9,19 Mr | ₹8,19 Mr | ₹6,66 Mr | ₹5,60 Mr | ₹4,50 Mr | ₹4,84 Mr | ₹6,00 Mr | ₹6,83 Mr | ₹7,97 Mr | ₹8,59 Mr | ₹11,33 Mr | ₹12,60 Mr | ₹17,44 Mr | ₹16,80 Mr | ₹12,99 Mr | ₹12,60 Mr | ₹12,53 Mr | ₹9,64 Mr | ₹9,01 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,59 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,36 Mr | ₹706,90 Mn | ₹166,99 Mn | -₹180,39 Mn | -₹10,29 Mn | ₹247,80 Mn | ₹147,30 Mn | ₹786,60 Mn | ₹1,09 Mr | ₹1,18 Mr | ₹904,06 Mn | ₹3,20 Mr | ₹3,53 Mr | -₹21,07 Mn | ₹3,25 Mr | ₹4,33 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,50 Mr |
| FAVÖK | ₹411,28 Mn | ₹1,16 Mr | ₹1,11 Mr | ₹844,56 Mn | ₹545,79 Mn | ₹592,14 Mn | ₹478,24 Mn | ₹562,87 Mn | ₹438,08 Mn | ₹317,37 Mn | ₹1,57 Mr | ₹1,98 Mr | ₹427,90 Mn | ₹2,60 Mr | ₹2,42 Mr | -₹1,39 Mr | ₹1,68 Mr | ₹2,99 Mr | ₹2,67 Mr | ₹1,85 Mr |
| Net Kâr | ₹205,47 Mn | ₹996,57 Mn | ₹921,66 Mn | ₹463,18 Mn | -₹19,51 Mn | -₹1,17 Mr | -₹1,31 Mr | ₹694,08 Mn | -₹3,53 Mr | -₹4,95 Mr | -₹2,79 Mr | -₹933,73 Mn | -₹3,59 Mr | ₹174,78 Mn | ₹1,56 Mr | ₹3,39 Mr | -₹489,90 Mn | ₹1,75 Mr | ₹785,49 Mn | ₹573,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,05 | 19,65 | 19,06 | 11,35 | -0,48 | -28,55 | -14,75 | 7,80 | -39,65 | -55,69 | -32,07 | -12,76 | -50,91 | 2,45 | 18,32 | 38,21 | -7,14 | 17,91 | 10,75 | 9,43 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹2,74 Mr | -₹1,15 Mr | ₹568,24 Mn | -₹983,40 Mn | ₹465,48 Mn | -₹162,56 Mn | ₹1,00 Mr | ₹199,68 Mn | ₹107,19 Mn | ₹450,70 Mn | -₹542,31 Mn | -₹6,03 Mr | -₹13,01 Mr | ₹1,98 Mr | -₹2,22 Mr | -₹5,48 Mr | -₹6,37 Mr | -₹4,57 Mr | -₹5,07 Mr | -₹2,90 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,0% | 14,4% | 12,2% | 30,5% | 28,2% | 37,6% | 38,3% | 101,9% | 102,5% | 95,4% | 83,3% | 79,1% | 72,6% | 50,9% | 45,6% | 43,6% | 61,8% | 56,6% | 57,0% | 48,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,54 | 0,49 | 0,51 | 0,47 | 0,32 | 0,29 | 0,19 | 0,22 | 0,24 | 0,22 | 0,28 | 0,27 | 0,44 | 0,41 | 0,34 | 0,30 | 0,36 | 0,33 | 0,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,63 | 0,71 | 0,64 | 0,52 | 0,43 | 0,35 | 0,38 | 0,47 | 0,53 | 0,62 | 0,67 | 0,88 | 0,98 | 1,35 | 1,30 | 1,01 | 0,98 | 0,97 | 0,75 | 0,70 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,5% | 16,0% | 16,6% | 10,6% | 3,0% | -4,0% | -0,2% | 4,1% | 2,2% | 9,9% | 12,7% | 10,5% | 7,2% | 18,3% | 21,0% | -0,2% | 25,8% | 34,6% | 18,8% | 16,7% |
| FAVÖK Marjı | 5,1% | 12,6% | 13,5% | 12,7% | 9,8% | 13,2% | 9,9% | 9,4% | 6,4% | 4,0% | 18,2% | 17,5% | 3,4% | 14,9% | 14,4% | -10,7% | 13,4% | 23,8% | 27,7% | 20,5% |
| Net Kâr Marjı | 2,5% | 10,8% | 11,3% | 7,0% | -0,3% | -25,9% | -27,1% | 11,6% | -51,7% | -62,2% | -32,5% | -8,2% | -28,5% | 1,0% | 9,3% | 26,1% | -3,9% | 14,0% | 8,1% | 6,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -33,7% | -12,5% | 6,9% | -14,8% | 8,3% | -3,6% | 20,8% | 3,3% | 1,6% | 5,7% | -6,3% | -53,3% | -103,2% | 11,3% | -13,2% | -42,2% | -50,6% | -36,5% | -52,6% | -32,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |