ORIENTCEROrient Ceratech Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $57,37 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,22 Mr | ₹4,24 Mr | ₹4,12 Mr | ₹3,33 Mr | ₹3,48 Mr | ₹3,49 Mr | ₹3,56 Mr | ₹3,72 Mr | ₹3,69 Mr | ₹3,39 Mr | ₹2,76 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,05 Mr | ₹2,11 Mr | ₹2,19 Mr | ₹3,36 Mr | ₹2,73 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,79 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹92,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹396,09 Mn | ₹715,16 Mn | ₹576,23 Mn | ₹146,65 Mn | ₹377,34 Mn | ₹307,21 Mn | ₹540,13 Mn | ₹761,61 Mn | ₹609,56 Mn | ₹529,90 Mn | ₹362,19 Mn | ₹287,06 Mn | ₹266,28 Mn | ₹322,27 Mn | ₹563,82 Mn | ₹923,21 Mn | ₹633,25 Mn | ₹589,97 Mn | ₹773,59 Mn | ₹600,49 Mn |
| Net Borç† | ₹303,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,00 Mr | ₹3,25 Mr | ₹3,13 Mr | ₹3,02 Mr | ₹2,67 Mr | ₹3,02 Mr | ₹3,46 Mr | ₹3,13 Mr | ₹3,24 Mr | ₹2,19 Mr | ₹2,86 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,67 Mr | ₹3,66 Mr | ₹3,22 Mr | ₹3,02 Mr | ₹2,30 Mr | ₹1,86 Mr |
| Brüt Kâr | ₹768,31 Mn | ₹633,35 Mn | ₹556,68 Mn | ₹471,90 Mn | ₹357,38 Mn | ₹599,55 Mn | ₹699,42 Mn | ₹630,02 Mn | ₹543,59 Mn | ₹387,89 Mn | ₹913,10 Mn | ₹274,32 Mn | ₹225,91 Mn | ₹336,54 Mn | ₹249,98 Mn | ₹913,76 Mn | ₹883,84 Mn | ₹858,27 Mn | ₹326,00 Mn | ₹378,28 Mn |
| FAVÖK | ₹431,21 Mn | ₹304,31 Mn | ₹353,16 Mn | ₹286,30 Mn | ₹207,72 Mn | ₹317,31 Mn | ₹433,10 Mn | ₹399,46 Mn | ₹318,36 Mn | ₹214,20 Mn | ₹489,13 Mn | ₹294,47 Mn | ₹255,40 Mn | ₹360,19 Mn | ₹304,10 Mn | ₹764,70 Mn | ₹790,29 Mn | ₹3,12 Mr | ₹389,88 Mn | ₹222,15 Mn |
| Net Kâr | ₹218,59 Mn | ₹99,26 Mn | ₹190,18 Mn | ₹142,14 Mn | ₹68,61 Mn | ₹113,70 Mn | ₹205,59 Mn | ₹161,75 Mn | ₹169,92 Mn | ₹70,11 Mn | ₹236,12 Mn | ₹123,09 Mn | ₹70,61 Mn | ₹159,48 Mn | ₹91,41 Mn | ₹467,42 Mn | ₹511,65 Mn | ₹318,44 Mn | ₹194,75 Mn | ₹254,97 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,83 | 0,83 | 1,59 | 1,19 | 0,57 | 0,95 | 1,72 | 1,33 | 1,40 | 0,59 | 1,97 | 1,03 | 0,59 | 1,33 | 0,76 | 3,91 | 4,28 | 2,66 | 1,63 | 2,13 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹11,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹352,13 Mn | -₹108,29 Mn | -₹449,10 Mn | ₹255,22 Mn | -₹90,15 Mn | ₹213,51 Mn | ₹244,54 Mn | -₹73,40 Mn | -₹106,10 Mn | -₹123,57 Mn | -₹32,14 Mn | -₹3,06 Mn | ₹103,97 Mn | ₹247,09 Mn | ₹10,39 Mn | -₹3,51 Mn | ₹39,73 Mn | ₹260,60 Mn | -₹133,62 Mn | -₹407,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹112,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,4% | 16,9% | 14,0% | 4,4% | 10,8% | 8,8% | 15,2% | 20,5% | 16,5% | 15,6% | 13,1% | 12,7% | 13,0% | 15,3% | 25,8% | 27,5% | 23,2% | 25,8% | 36,1% | 33,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,95 | 0,77 | 0,76 | 0,91 | 0,77 | 0,87 | 0,97 | 0,84 | 0,88 | 0,65 | 1,04 | 0,80 | 0,85 | 0,86 | 0,76 | 1,09 | 1,18 | 1,32 | 1,07 | 1,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,33 | 1,08 | 1,04 | 1,00 | 0,88 | 1,00 | 1,14 | 1,04 | 1,07 | 0,72 | 0,95 | 0,60 | 0,58 | 0,60 | 0,55 | 1,21 | 1,07 | 1,00 | 0,76 | 0,62 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,2% | 19,5% | 17,8% | 15,6% | 13,4% | 19,8% | 20,2% | 20,1% | 16,8% | 17,7% | 31,9% | 15,0% | 13,0% | 18,5% | 15,0% | 25,0% | 27,5% | 28,4% | 14,2% | 20,4% |
| FAVÖK Marjı | 10,8% | 9,4% | 11,3% | 9,5% | 7,8% | 10,5% | 12,5% | 12,8% | 9,8% | 9,8% | 17,1% | 16,1% | 14,7% | 19,8% | 18,2% | 20,9% | 24,6% | 103,2% | 17,0% | 12,0% |
| Net Kâr Marjı | 5,5% | 3,1% | 6,1% | 4,7% | 2,6% | 3,8% | 5,9% | 5,2% | 5,3% | 3,2% | 8,3% | 6,8% | 4,1% | 8,8% | 5,5% | 12,8% | 15,9% | 10,5% | 8,5% | 13,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,8% | -3,3% | -14,4% | 8,5% | -3,4% | 7,1% | 7,1% | -2,3% | -3,3% | -5,7% | -1,1% | -0,2% | 6,0% | 13,6% | 0,6% | -0,1% | 1,2% | 8,6% | -5,8% | -21,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |