ORIENTHOTOriental Hotels Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $264,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹10,19 Mr | ₹10,03 Mr | ₹9,39 Mr | ₹8,69 Mr | ₹8,25 Mr | ₹8,11 Mr | ₹8,71 Mr | ₹8,52 Mr | ₹8,84 Mr | ₹8,68 Mr | ₹8,79 Mr | ₹10,67 Mr | ₹10,53 Mr | ₹10,40 Mr | ₹10,34 Mr | ₹7,13 Mr | ₹6,47 Mr | ₹5,34 Mr | ₹4,09 Mr | ₹3,56 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹147,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹7,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,31 Mr | ₹1,83 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,80 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,28 Mr | ₹2,43 Mr | ₹3,13 Mr | ₹3,22 Mr | ₹3,50 Mr | ₹3,49 Mr | ₹3,47 Mr | ₹3,11 Mr | ₹3,22 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,17 Mr | ₹1,01 Mr | ₹237,57 Mn | ₹125,94 Mn |
| Net Borç† | ₹1,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,94 Mr | ₹4,40 Mr | ₹3,93 Mr | ₹3,95 Mr | ₹2,19 Mr | ₹1,16 Mr | ₹2,91 Mr | ₹3,47 Mr | ₹3,55 Mr | ₹3,33 Mr | ₹3,11 Mr | ₹3,66 Mr | ₹3,55 Mr | ₹3,45 Mr | ₹3,17 Mr | ₹2,76 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,49 Mr | ₹1,92 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,74 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,44 Mr | ₹333,16 Mn | -₹318,35 Mn | ₹619,26 Mn | ₹828,17 Mn | ₹849,88 Mn | ₹781,71 Mn | ₹583,84 Mn | ₹801,32 Mn | ₹748,52 Mn | ₹838,93 Mn | ₹1,40 Mr | ₹917,58 Mn | ₹856,09 Mn | ₹752,13 Mn | ₹899,03 Mn | ₹1,15 Mr |
| FAVÖK | ₹1,33 Mr | ₹1,11 Mr | ₹983,55 Mn | ₹1,13 Mr | ₹265,38 Mn | -₹291,91 Mn | ₹389,52 Mn | ₹521,25 Mn | ₹536,30 Mn | ₹472,42 Mn | ₹310,79 Mn | ₹610,31 Mn | ₹551,14 Mn | ₹638,65 Mn | ₹701,31 Mn | ₹723,95 Mn | ₹607,06 Mn | ₹781,37 Mn | ₹903,51 Mn | ₹113,73 Mn |
| Net Kâr | ₹679,53 Mn | ₹392,06 Mn | ₹496,52 Mn | ₹542,62 Mn | -₹202,53 Mn | -₹712,76 Mn | -₹82,59 Mn | ₹915,85 Mn | ₹61,24 Mn | ₹49,82 Mn | -₹123,37 Mn | ₹16,36 Mn | -₹226,14 Mn | ₹156,23 Mn | ₹224,93 Mn | ₹291,67 Mn | ₹200,20 Mn | ₹368,63 Mn | ₹531,34 Mn | ₹420,87 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,80 | 2,20 | 2,78 | 3,04 | -1,13 | -3,99 | -0,46 | 5,13 | 0,34 | 0,28 | -0,69 | 0,09 | -1,27 | 0,87 | 1,26 | 1,63 | 1,12 | 2,06 | 2,98 | 2,36 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹823,27 Mn | ₹131,68 Mn | ₹124.000 | ₹542,14 Mn | ₹48,69 Mn | -₹435,43 Mn | ₹90,81 Mn | -₹213,96 Mn | ₹131,01 Mn | ₹135,69 Mn | -₹53,03 Mn | ₹52,88 Mn | -₹198,84 Mn | -₹80,90 Mn | -₹305,91 Mn | -₹491,44 Mn | -₹555,09 Mn | -₹222,89 Mn | ₹155,28 Mn | ₹194,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹347,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,8% | 18,3% | 21,5% | 24,7% | 33,9% | 31,1% | 26,2% | 28,5% | 35,4% | 37,1% | 39,8% | 32,7% | 33,0% | 29,9% | 31,2% | 34,6% | 33,6% | 18,8% | 5,8% | 3,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,44 | 0,42 | 0,45 | 0,27 | 0,14 | 0,33 | 0,41 | 0,40 | 0,38 | 0,35 | 0,34 | 0,34 | 0,33 | 0,31 | 0,39 | 0,35 | 0,46 | 0,61 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,65 | 0,58 | 0,52 | 0,52 | 0,29 | 0,15 | 0,38 | 0,46 | 0,47 | 0,44 | 0,41 | 0,48 | 0,47 | 0,45 | 0,42 | 0,36 | 0,29 | 0,32 | 0,33 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,3% | 32,4% | 34,2% | 36,5% | 15,2% | -27,5% | 21,3% | 23,9% | 23,9% | 23,5% | 18,8% | 21,9% | 21,1% | 24,3% | 44,0% | 33,2% | 38,3% | 30,8% | 36,1% | 59,8% |
| FAVÖK Marjı | 27,0% | 25,2% | 25,0% | 28,5% | 12,1% | -25,2% | 13,4% | 15,0% | 15,1% | 14,2% | 10,0% | 16,7% | 15,5% | 18,5% | 22,1% | 26,2% | 27,2% | 32,0% | 36,3% | 5,9% |
| Net Kâr Marjı | 13,8% | 8,9% | 12,6% | 13,8% | -9,2% | -61,5% | -2,8% | 26,4% | 1,7% | 1,5% | -4,0% | 0,4% | -6,4% | 4,5% | 7,1% | 10,6% | 9,0% | 15,1% | 21,4% | 21,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,7% | 3,0% | 0,0% | 13,7% | 2,2% | -37,6% | 3,1% | -6,2% | 3,7% | 4,1% | -1,7% | 1,4% | -5,6% | -2,3% | -9,6% | -17,8% | -24,8% | -9,1% | 6,2% | 10,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |