OSWALAGROOswal Agro Mills Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $47,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹9,02 Mr | ₹9,62 Mr | ₹8,43 Mr | ₹8,38 Mr | ₹8,14 Mr | ₹7,99 Mr | ₹7,88 Mr | ₹7,37 Mr | ₹7,17 Mr | ₹6,90 Mr | ₹6,71 Mr | ₹6,44 Mr | ₹6,15 Mr | ₹5,97 Mr | ₹6,50 Mr | ₹7,08 Mr | ₹8,70 Mr | ₹8,10 Mr | ₹6,42 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹670,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹46,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹8,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹874.390 | ₹2,08 Mn | ₹3,17 Mn | ₹3,71 Mn | ₹4,73 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹1,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹372,79 Mn | ₹1,75 Mr | ₹117,16 Mn | ₹540,29 Mn | ₹236,78 Mn | ₹513,35 Mn | ₹405,21 Mn | ₹189,30 Mn | ₹415,65 Mn | ₹324,59 Mn | ₹301,64 Mn | ₹509,05 Mn | ₹196,04 Mn | ₹473,54 Mn | ₹358,84 Mn | ₹2,20 Mr | ₹3,43 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,17 Mr |
| Brüt Kâr | ₹344,57 Mn | ₹1,55 Mr | ₹105,78 Mn | ₹251,45 Mn | ₹118,36 Mn | ₹219,22 Mn | ₹257,44 Mn | ₹181,53 Mn | ₹175,30 Mn | ₹160,96 Mn | ₹142,79 Mn | ₹246,47 Mn | — | ₹224,98 Mn | — | -₹244,61 Mn | -₹225,53 Mn | ₹302,82 Mn | ₹47,48 Mn |
| FAVÖK | ₹144,16 Mn | ₹1,46 Mr | ₹44,48 Mn | ₹166,52 Mn | ₹38,98 Mn | ₹146,16 Mn | ₹153,36 Mn | ₹93,80 Mn | ₹98,01 Mn | ₹118,72 Mn | ₹98,77 Mn | ₹185,08 Mn | ₹166,56 Mn | ₹191,33 Mn | — | — | — | — | — |
| Net Kâr | -₹220,31 Mn | ₹1,13 Mr | ₹45,73 Mn | ₹238,77 Mn | ₹190,93 Mn | ₹232,01 Mn | ₹323,88 Mn | ₹263,81 Mn | ₹272,17 Mn | ₹310,96 Mn | ₹166,23 Mn | ₹160,41 Mn | ₹263,34 Mn | -₹64,18 Mn | -₹272,70 Mn | -₹239,44 Mn | ₹130,60 Mn | ₹367,98 Mn | ₹232,97 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,64 | 8,41 | 0,34 | 1,78 | 1,42 | 1,73 | 2,41 | 1,97 | 2,03 | 2,32 | 1,24 | 1,19 | 1,96 | -0,48 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹697,95 Mn | ₹652,33 Mn | -₹723,97 Mn | ₹100,92 Mn | ₹201,34 Mn | -₹422,31 Mn | -₹37,36 Mn | ₹254,61 Mn | -₹171,88 Mn | ₹1,69 Mr | -₹959,08 Mn | -₹1,10 Mr | ₹461,95 Mn | ₹969,31 Mn | ₹1,93 Mr | -₹1,56 Mr | ₹694,17 Mn | -₹1,04 Mr | -₹226,36 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹73.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,18 | 0,01 | 0,06 | 0,03 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,08 | 0,03 | 0,08 | 0,06 | 0,31 | 0,39 | 0,27 | 0,34 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,04 | 0,19 | 0,01 | 0,06 | 0,03 | 0,06 | 0,05 | 0,02 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,06 | 0,02 | 0,05 | 0,04 | 0,25 | 0,38 | 0,24 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 92,4% | 88,9% | 90,3% | 46,5% | 50,0% | 42,7% | 63,5% | 95,9% | 42,2% | 49,6% | 47,3% | 48,4% | — | 47,5% | — | -11,1% | -6,6% | 14,0% | 2,2% |
| FAVÖK Marjı | 38,7% | 83,6% | 38,0% | 30,8% | 16,5% | 28,5% | 37,8% | 49,6% | 23,6% | 36,6% | 32,7% | 36,4% | 85,0% | 40,4% | — | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -59,1% | 64,6% | 39,0% | 44,2% | 80,6% | 45,2% | 79,9% | 139,4% | 65,5% | 95,8% | 55,1% | 31,5% | 134,3% | -13,6% | -76,0% | -10,9% | 3,8% | 17,0% | 10,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 187,2% | 37,4% | -617,9% | 18,7% | 85,0% | -82,3% | -9,2% | 134,5% | -41,4% | 519,4% | -318,0% | -216,3% | 235,6% | 204,7% | 537,5% | -71,0% | 20,2% | -48,0% | -10,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |