OSWALGREENOswal Greentech Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $51,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹24,24 Mr | ₹25,58 Mr | ₹25,36 Mr | ₹25,35 Mr | ₹25,29 Mr | ₹24,91 Mr | ₹24,35 Mr | ₹23,56 Mr | ₹23,10 Mr | ₹22,66 Mr | ₹22,53 Mr | ₹22,02 Mr | ₹23,03 Mr | ₹23,70 Mr | ₹23,68 Mr | ₹21,65 Mr | ₹19,53 Mr | ₹19,95 Mr | ₹20,77 Mr | ₹17,58 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹56,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹390,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹23,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹43,91 Mn | ₹57,98 Mn | ₹20,18 Mn | ₹46,70 Mn | ₹70,81 Mn | ₹53,10 Mn | ₹75,77 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,35 Mr | ₹2,04 Mr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹8,37 Mn | ₹883,16 Mn | ₹145,10 Mn |
| Net Borç† | -₹1,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹855,69 Mn | ₹826,85 Mn | ₹843,06 Mn | ₹913,27 Mn | ₹1,05 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,00 Mr | ₹1,05 Mr | ₹4,60 Mr | ₹879,86 Mn | ₹1,46 Mr | ₹1,59 Mr | ₹4,90 Mr | ₹1,94 Mr | ₹814,65 Mn | ₹1,39 Mr | ₹6,28 Mr | ₹1,91 Mr |
| Brüt Kâr | ₹425,86 Mn | ₹386,62 Mn | ₹488,24 Mn | ₹833,93 Mn | ₹885,45 Mn | ₹1,05 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,08 Mr | ₹929,11 Mn | ₹864,65 Mn | ₹762,47 Mn | ₹753,17 Mn | — | ₹1,48 Mr | ₹1,64 Mr | ₹891,85 Mn | -₹116,61 Mn | ₹492,50 Mn | ₹2,77 Mr | — |
| FAVÖK | -₹751,82 Mn | ₹48,46 Mn | ₹99,90 Mn | ₹582,20 Mn | ₹690,09 Mn | ₹878,48 Mn | ₹1,38 Mr | ₹808,05 Mn | ₹733,15 Mn | ₹789,92 Mn | ₹664,14 Mn | ₹605,46 Mn | ₹982,54 Mn | ₹1,13 Mr | — | ₹997,70 Mn | -₹229,26 Mn | — | — | ₹998,98 Mn |
| Net Kâr | -₹624,19 Mn | ₹85,32 Mn | ₹63,72 Mn | ₹378,78 Mn | ₹460,53 Mn | ₹500,16 Mn | ₹714,57 Mn | ₹480,78 Mn | ₹432,36 Mn | ₹658,86 Mn | ₹365,48 Mn | ₹291,66 Mn | ₹627,88 Mn | -₹8,95 Mn | ₹790,99 Mn | ₹822,17 Mn | -₹118,33 Mn | ₹238,62 Mn | ₹2,50 Mr | ₹973,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,43 | 0,33 | 0,25 | 1,48 | 1,79 | 1,95 | 2,78 | 1,87 | 1,68 | 2,57 | 1,42 | 1,14 | 2,44 | -0,03 | 3,08 | 3,20 | -0,46 | 0,93 | 9,73 | 3,79 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹135,10 Mn | ₹1,46 Mr | -₹3,96 Mr | -₹533,79 Mn | ₹260,25 Mn | ₹337,80 Mn | ₹467,32 Mn | ₹558,40 Mn | ₹699,49 Mn | ₹989,67 Mn | ₹1,66 Mr | -₹98,44 Mn | ₹3,39 Mr | ₹155,80 Mn | -₹1,02 Mr | -₹4,24 Mr | ₹5,59 Mr | -₹738,11 Mn | -₹3,64 Mr | -₹4,10 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹519.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,2% | 0,2% | 0,1% | 0,2% | 0,3% | 0,2% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,9% | 8,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,3% | 0,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,20 | 0,04 | 0,06 | 0,07 | 0,21 | 0,09 | 0,04 | 0,07 | 0,30 | 0,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,19 | 0,04 | 0,06 | 0,07 | 0,21 | 0,08 | 0,03 | 0,06 | 0,26 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 49,8% | 46,8% | 57,9% | 91,3% | 84,6% | 92,9% | 139,5% | 98,1% | 92,6% | 82,5% | 16,6% | 85,6% | — | 92,6% | 33,5% | 45,9% | -14,3% | 35,4% | 44,1% | — |
| FAVÖK Marjı | -87,9% | 5,9% | 11,8% | 63,7% | 65,9% | 77,7% | 118,5% | 73,3% | 73,1% | 75,3% | 14,5% | 68,8% | 67,4% | 71,2% | — | 51,3% | -28,1% | — | — | 52,3% |
| Net Kâr Marjı | -72,9% | 10,3% | 7,6% | 41,5% | 44,0% | 44,2% | 61,3% | 43,6% | 43,1% | 62,8% | 8,0% | 33,1% | 43,1% | -0,6% | 16,2% | 42,3% | -14,5% | 17,2% | 39,8% | 51,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,8% | 176,7% | -469,8% | -58,4% | 24,9% | 29,9% | 40,1% | 50,6% | 69,7% | 94,4% | 36,0% | -11,2% | 232,6% | 9,8% | -20,9% | -218,0% | 685,9% | -53,1% | -58,0% | -215,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |