PALREDTECPalred Technologies Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,89 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,14 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,30 Mr | ₹756,12 Mn | ₹674,91 Mn | ₹481,80 Mn | ₹362,71 Mn | ₹524,16 Mn | ₹353,10 Mn | ₹535,01 Mn | ₹1,30 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,95 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,09 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,09 Mr | ₹2,11 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹753,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹387,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹624,83 Mn | ₹583,17 Mn | ₹662,14 Mn | ₹604,58 Mn | ₹335,53 Mn | ₹301,07 Mn | ₹140,28 Mn | ₹0,00 | ₹3,37 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹257,69 Mn | ₹295,63 Mn | ₹305,53 Mn | ₹233,07 Mn | ₹296,72 Mn | ₹508,12 Mn | ₹470,92 Mn |
| Net Borç† | ₹32,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹772,05 Mn | ₹856,66 Mn | ₹1,16 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,17 Mr | ₹455,59 Mn | ₹339,35 Mn | ₹512,21 Mn | ₹411,67 Mn | ₹381,83 Mn | ₹70,50 Mn | ₹178,70 Mn | ₹1,33 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,59 Mr |
| Brüt Kâr | ₹182,68 Mn | ₹155,44 Mn | ₹246,81 Mn | ₹279,37 Mn | ₹253,44 Mn | ₹260,08 Mn | ₹90,06 Mn | ₹93,52 Mn | ₹213,13 Mn | ₹161,58 Mn | ₹172,60 Mn | ₹16,39 Mn | ₹29,54 Mn | ₹479,51 Mn | ₹442,90 Mn | ₹465,53 Mn | ₹506,93 Mn | ₹871,38 Mn | ₹499,21 Mn | ₹116,09 Mn |
| FAVÖK | -₹47,95 Mn | -₹58,59 Mn | -₹15,04 Mn | ₹26,82 Mn | ₹18,70 Mn | ₹57,73 Mn | -₹41,08 Mn | -₹100,35 Mn | -₹80,33 Mn | -₹122,15 Mn | -₹234,55 Mn | -₹51,51 Mn | -₹35,73 Mn | ₹213,33 Mn | ₹144,32 Mn | ₹89,44 Mn | ₹109,54 Mn | ₹538,30 Mn | ₹150,99 Mn | ₹69,56 Mn |
| Net Kâr | -₹52,67 Mn | -₹77,58 Mn | -₹34,23 Mn | -₹382.000 | -₹17,14 Mn | ₹25,14 Mn | -₹46,56 Mn | -₹103,03 Mn | -₹54,74 Mn | -₹112,96 Mn | -₹167,30 Mn | ₹12,51 Mn | ₹1,27 Mr | ₹115,26 Mn | -₹426,38 Mn | ₹30,94 Mn | ₹76,65 Mn | ₹447,25 Mn | ₹50,49 Mn | ₹9,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -4,31 | -6,34 | -3,12 | -0,03 | -1,76 | 2,58 | -4,78 | -10,77 | -5,72 | -13,75 | -30,14 | 1,60 | 162,85 | 14,80 | -55,00 | 4,00 | 9,90 | 58,00 | 6,55 | 1,30 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹40,03 Mn | ₹109,21 Mn | -₹46,03 Mn | -₹231,75 Mn | -₹55,40 Mn | -₹158,89 Mn | -₹166,52 Mn | -₹124,97 Mn | -₹86,79 Mn | -₹154,58 Mn | -₹148,79 Mn | -₹19,12 Mn | — | ₹83,86 Mn | ₹73,90 Mn | -₹14,34 Mn | ₹234,15 Mn | ₹424,03 Mn | ₹157,67 Mn | -₹30,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 54,8% | 50,5% | 51,2% | 46,4% | 44,4% | 44,6% | 29,1% | 0,0% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 13,4% | 15,2% | 13,5% | 11,1% | 12,2% | 24,3% | 22,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,68 | 0,74 | 0,90 | 1,14 | 1,69 | 1,73 | 0,95 | 0,94 | 0,98 | 1,17 | 0,71 | 0,05 | 0,15 | 0,69 | 0,66 | 0,54 | 0,64 | 0,80 | 0,82 | 0,75 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,99 | 2,21 | 2,99 | 3,82 | 3,29 | 3,02 | 1,18 | 0,88 | 1,32 | 1,06 | 0,99 | 0,18 | 0,46 | 3,42 | 3,31 | 3,15 | 3,43 | 5,02 | 4,43 | 4,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,7% | 18,1% | 21,3% | 18,9% | 19,9% | 22,2% | 19,8% | 27,6% | 41,6% | 39,3% | 45,2% | 23,2% | 16,5% | 36,2% | 34,6% | 38,2% | 38,1% | 44,8% | 29,1% | 7,3% |
| FAVÖK Marjı | -6,2% | -6,8% | -1,3% | 1,8% | 1,5% | 4,9% | -9,0% | -29,6% | -15,7% | -29,7% | -61,4% | -73,1% | -20,0% | 16,1% | 11,3% | 7,3% | 8,2% | 27,7% | 8,8% | 4,4% |
| Net Kâr Marjı | -6,8% | -9,1% | -3,0% | -0,0% | -1,3% | 2,1% | -10,2% | -30,4% | -10,7% | -27,4% | -43,8% | 17,8% | 711,6% | 8,7% | -33,3% | 2,5% | 5,8% | 23,0% | 2,9% | 0,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,2% | 12,7% | -4,0% | -15,7% | -4,3% | -13,6% | -36,6% | -36,8% | -16,9% | -37,5% | -39,0% | -27,1% | — | 6,3% | 5,8% | -1,2% | 17,6% | 21,8% | 9,2% | -1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |