PARACABLESParamount Communications Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $209,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹11,38 Mr | ₹9,17 Mr | ₹8,36 Mr | ₹5,04 Mr | ₹4,81 Mr | ₹4,71 Mr | ₹5,12 Mr | ₹4,69 Mr | ₹3,90 Mr | ₹3,21 Mr | ₹3,18 Mr | ₹3,66 Mr | ₹4,07 Mr | ₹5,84 Mr | ₹6,45 Mr | ₹7,13 Mr | ₹7,51 Mr | ₹7,18 Mr | ₹7,90 Mr | ₹4,33 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹47,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹7,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,23 Mr | ₹332,25 Mn | ₹1,03 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,87 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,10 Mr | ₹2,10 Mr | ₹2,77 Mr | ₹2,91 Mr | ₹4,19 Mr | ₹3,97 Mr | ₹3,21 Mr | ₹4,51 Mr | ₹5,14 Mr | ₹5,05 Mr | ₹4,10 Mr | ₹3,94 Mr | ₹3,72 Mr | ₹1,89 Mr |
| Net Borç† | ₹898,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹19,09 Mr | ₹15,69 Mr | ₹10,63 Mr | ₹7,87 Mr | ₹5,78 Mr | ₹5,17 Mr | ₹6,05 Mr | ₹6,13 Mr | ₹4,25 Mr | ₹3,14 Mr | ₹3,09 Mr | ₹4,52 Mr | ₹4,13 Mr | ₹6,80 Mr | ₹6,99 Mr | ₹6,89 Mr | ₹6,72 Mr | ₹7,86 Mr | ₹6,86 Mr | ₹3,18 Mr |
| Brüt Kâr | ₹3,18 Mr | ₹2,76 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,41 Mr | ₹577,36 Mn | ₹443,39 Mn | ₹695,41 Mn | ₹705,31 Mn | ₹119,59 Mn | -₹265,72 Mn | -₹290,18 Mn | -₹267,98 Mn | -₹116,11 Mn | ₹170,09 Mn | ₹252,78 Mn | -₹519,19 Mn | ₹165,60 Mn | -₹239,18 Mn | ₹1,21 Mr | ₹741,45 Mn |
| FAVÖK | ₹665,60 Mn | ₹1,20 Mr | ₹864,80 Mn | ₹413,61 Mn | ₹185,77 Mn | ₹160,20 Mn | ₹444,16 Mn | ₹415,14 Mn | -₹26,69 Mn | -₹476,28 Mn | -₹379,41 Mn | -₹313,93 Mn | -₹175,36 Mn | -₹38,68 Mn | -₹89,21 Mn | -₹729,30 Mn | -₹29,00 Mn | -₹177,84 Mn | ₹1,15 Mr | ₹699,65 Mn |
| Net Kâr | ₹597,50 Mn | ₹869,70 Mn | ₹856,32 Mn | ₹477,68 Mn | ₹82,05 Mn | ₹31,00 Mn | ₹263,47 Mn | ₹291,60 Mn | ₹146,93 Mn | ₹146,26 Mn | -₹1,24 Mr | -₹1,01 Mr | -₹1,01 Mr | -₹245,14 Mn | -₹504,58 Mn | -₹1,20 Mr | -₹56,47 Mn | -₹491,63 Mn | ₹635,32 Mn | ₹375,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,96 | 2,85 | 3,29 | 2,40 | 0,42 | 0,17 | 1,52 | 1,74 | 1,10 | 1,17 | -9,89 | -8,06 | -8,05 | -2,63 | -5,42 | -12,12 | -0,54 | -4,35 | 5,62 | 4,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,09 Mr | ₹345,93 Mn | -₹1,57 Mr | -₹22,99 Mn | ₹87,34 Mn | ₹46,52 Mn | -₹6,31 Mn | -₹400,40 Mn | ₹174,10 Mn | ₹352,33 Mn | ₹121,52 Mn | -₹495,76 Mn | ₹949,84 Mn | ₹165,44 Mn | ₹6,27 Mn | -₹1,07 Mr | -₹885,68 Mn | -₹101,79 Mn | -₹2,66 Mr | -₹1,03 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹529,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,8% | 3,6% | 12,3% | 31,8% | 38,8% | 43,0% | 41,1% | 44,7% | 70,9% | 90,6% | 131,8% | 108,5% | 78,8% | 77,2% | 79,7% | 70,9% | 54,6% | 54,9% | 47,0% | 43,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,68 | 1,71 | 1,27 | 1,56 | 1,20 | 1,10 | 1,18 | 1,31 | 1,09 | 0,98 | 0,97 | 1,24 | 1,01 | 1,16 | 1,08 | 0,97 | 0,89 | 1,09 | 0,87 | 0,73 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,45 | 2,02 | 1,37 | 1,01 | 0,74 | 0,66 | 0,78 | 0,79 | 0,55 | 0,40 | 0,40 | 0,58 | 0,53 | 0,87 | 0,90 | 0,89 | 0,86 | 1,01 | 0,88 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,6% | 17,6% | 17,6% | 17,9% | 10,0% | 8,6% | 11,5% | 11,5% | 2,8% | -8,5% | -9,4% | -5,9% | -2,8% | 2,5% | 3,6% | -7,5% | 2,5% | -3,0% | 17,6% | 23,3% |
| FAVÖK Marjı | 3,5% | 7,6% | 8,1% | 5,3% | 3,2% | 3,1% | 7,3% | 6,8% | -0,6% | -15,2% | -12,3% | -7,0% | -4,2% | -0,6% | -1,3% | -10,6% | -0,4% | -2,3% | 16,8% | 22,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,1% | 5,5% | 8,1% | 6,1% | 1,4% | 0,6% | 4,4% | 4,8% | 3,5% | 4,7% | -40,1% | -22,4% | -24,4% | -3,6% | -7,2% | -17,4% | -0,8% | -6,3% | 9,3% | 11,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,7% | 2,2% | -14,8% | -0,3% | 1,5% | 0,9% | -0,1% | -6,5% | 4,1% | 11,2% | 3,9% | -11,0% | 23,0% | 2,4% | 0,1% | -15,5% | -13,2% | -1,3% | -38,8% | -32,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |