PATINTLOGPatel Integrated Logistics Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,14 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,63 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,90 Mr | ₹2,05 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,28 Mr | ₹1,99 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,55 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹93,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹398,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹62,55 Mn | ₹130,71 Mn | ₹241,20 Mn | ₹312,58 Mn | ₹479,85 Mn | ₹617,14 Mn | ₹632,27 Mn | ₹763,42 Mn | ₹684,62 Mn | ₹616,55 Mn | ₹607,26 Mn | ₹478,76 Mn | ₹457,70 Mn | ₹510,17 Mn | ₹436,88 Mn | ₹411,51 Mn | ₹355,94 Mn | ₹361,19 Mn | ₹276,50 Mn | ₹327,75 Mn |
| Net Borç† | -₹230,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,57 Mr | ₹3,43 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,34 Mr | ₹2,12 Mr | ₹3,47 Mr | ₹4,48 Mr | ₹4,24 Mr | ₹4,54 Mr | ₹5,11 Mr | ₹5,88 Mr | ₹5,46 Mr | ₹5,10 Mr | ₹4,52 Mr | ₹4,28 Mr | ₹3,47 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,92 Mr | ₹2,78 Mr |
| Brüt Kâr | ₹155,55 Mn | ₹132,72 Mn | ₹136,98 Mn | ₹137,79 Mn | ₹108,08 Mn | ₹86,38 Mn | ₹164,88 Mn | ₹331,09 Mn | ₹340,57 Mn | ₹385,13 Mn | ₹411,93 Mn | ₹373,72 Mn | ₹326,92 Mn | ₹345,65 Mn | ₹326,65 Mn | ₹280,96 Mn | ₹254,35 Mn | — | — | — |
| FAVÖK | ₹103,06 Mn | ₹87,79 Mn | ₹90,98 Mn | ₹103,27 Mn | ₹77,04 Mn | ₹51,91 Mn | ₹81,93 Mn | ₹150,42 Mn | ₹174,45 Mn | ₹182,08 Mn | ₹216,99 Mn | ₹199,08 Mn | ₹158,71 Mn | ₹173,97 Mn | ₹156,29 Mn | ₹140,94 Mn | ₹116,45 Mn | ₹108,05 Mn | ₹133,28 Mn | ₹122,73 Mn |
| Net Kâr | ₹95,90 Mn | ₹76,00 Mn | ₹55,38 Mn | ₹48,97 Mn | ₹22,73 Mn | ₹549.435 | ₹107,41 Mn | ₹63,25 Mn | ₹81,55 Mn | ₹78,57 Mn | ₹83,74 Mn | ₹59,90 Mn | ₹23,49 Mn | ₹24,13 Mn | ₹26,83 Mn | ₹31,88 Mn | ₹45,62 Mn | ₹29,04 Mn | ₹61,04 Mn | ₹44,92 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,38 | 1,13 | 0,84 | 1,11 | 0,75 | 0,02 | 2,94 | 1,73 | 2,26 | 2,11 | 2,25 | 1,78 | 0,70 | 0,72 | 0,80 | 0,96 | 1,37 | 0,87 | 2,05 | 2,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹75,62 Mn | -₹11,01 Mn | ₹75,04 Mn | -₹94,22 Mn | -₹13,99 Mn | -₹62,25 Mn | -₹274,36 Mn | -₹163,49 Mn | -₹99,95 Mn | -₹79,16 Mn | -₹96,54 Mn | -₹29,22 Mn | ₹40,80 Mn | -₹53,00 Mn | -₹31,97 Mn | -₹34,55 Mn | ₹7,98 Mn | -₹235,33 Mn | -₹61,10 Mn | -₹1,48 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹13,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,8% | 7,8% | 12,6% | 18,2% | 26,8% | 32,4% | 30,8% | 33,6% | 30,0% | 30,9% | 29,6% | 25,6% | 23,8% | 25,9% | 24,1% | 22,6% | 19,4% | 20,0% | 15,8% | 21,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,19 | 2,04 | 1,51 | 1,62 | 1,31 | 1,12 | 1,69 | 1,97 | 1,86 | 2,28 | 2,49 | 3,15 | 2,84 | 2,59 | 2,49 | 2,35 | 1,89 | 1,57 | 1,67 | 1,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,89 | 2,77 | 2,35 | 2,25 | 1,90 | 1,72 | 2,81 | 3,63 | 3,43 | 3,68 | 4,14 | 4,76 | 4,42 | 4,13 | 3,66 | 3,47 | 2,81 | 2,29 | 2,37 | 2,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,4% | 3,9% | 4,7% | 5,0% | 4,6% | 4,1% | 4,7% | 7,4% | 8,0% | 8,5% | 8,1% | 6,4% | 6,0% | 6,8% | 7,2% | 6,6% | 7,3% | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 2,9% | 2,6% | 3,1% | 3,7% | 3,3% | 2,4% | 2,4% | 3,4% | 4,1% | 4,0% | 4,2% | 3,4% | 2,9% | 3,4% | 3,5% | 3,3% | 3,4% | 3,8% | 4,6% | 4,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,7% | 2,2% | 1,9% | 1,8% | 1,0% | 0,0% | 3,1% | 1,4% | 1,9% | 1,7% | 1,6% | 1,0% | 0,4% | 0,5% | 0,6% | 0,7% | 1,3% | 1,0% | 2,1% | 1,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,1% | -0,3% | 2,6% | -3,4% | -0,6% | -2,9% | -7,9% | -3,7% | -2,4% | -1,7% | -1,9% | -0,5% | 0,7% | -1,0% | -0,7% | -0,8% | 0,2% | -8,3% | -2,1% | -0,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |