PENINDPennar Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $239,22 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹35,61 Mr | ₹29,70 Mr | ₹26,43 Mr | ₹23,30 Mr | ₹21,82 Mr | ₹19,23 Mr | ₹18,78 Mr | ₹17,68 Mr | ₹15,33 Mr | ₹14,92 Mr | ₹14,25 Mr | ₹9,31 Mr | ₹8,32 Mr | ₹7,54 Mr | ₹6,91 Mr | ₹6,23 Mr | ₹5,20 Mr | ₹3,66 Mr | ₹3,63 Mr | ₹3,25 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹23,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹11,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹11,88 Mr | ₹8,12 Mr | ₹7,85 Mr | ₹6,85 Mr | ₹6,45 Mr | ₹6,17 Mr | ₹4,90 Mr | ₹4,45 Mr | ₹3,54 Mr | ₹2,99 Mr | ₹2,71 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,82 Mr |
| Net Borç† | ₹9,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹36,18 Mr | ₹32,24 Mr | ₹31,27 Mr | ₹28,95 Mr | ₹22,66 Mr | ₹15,25 Mr | ₹21,07 Mr | ₹21,33 Mr | ₹17,68 Mr | ₹14,94 Mr | ₹13,06 Mr | ₹12,63 Mr | ₹10,71 Mr | ₹11,15 Mr | ₹12,63 Mr | ₹12,08 Mr | ₹7,97 Mr | ₹6,29 Mr | ₹5,38 Mr | ₹3,20 Mr |
| Brüt Kâr | ₹5,64 Mr | ₹4,86 Mr | ₹4,34 Mr | ₹3,93 Mr | ₹3,14 Mr | ₹1,55 Mr | ₹2,79 Mr | ₹3,07 Mr | ₹2,78 Mr | ₹1,83 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,04 Mr | ₹580,75 Mn | ₹3,12 Mr |
| FAVÖK | ₹3,55 Mr | ₹3,17 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,24 Mr | ₹1,98 Mr | ₹988,00 Mn | ₹1,71 Mr | ₹1,81 Mr | ₹2,12 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,14 Mr | ₹859,90 Mn | ₹1,13 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,11 Mr | ₹753,60 Mn | ₹656,43 Mn | ₹3,02 Mr |
| Net Kâr | ₹1,39 Mr | ₹1,19 Mr | ₹983,40 Mn | ₹754,20 Mn | ₹418,30 Mn | ₹25,40 Mn | ₹530,50 Mn | ₹664,40 Mn | ₹893,80 Mn | ₹345,60 Mn | ₹438,50 Mn | ₹359,00 Mn | ₹259,40 Mn | ₹418,60 Mn | ₹619,90 Mn | ₹739,25 Mn | ₹497,75 Mn | ₹380,89 Mn | ₹308,07 Mn | ₹223,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 10,29 | 8,84 | 7,29 | 5,49 | 2,94 | 0,18 | 3,51 | 4,36 | 5,87 | 2,87 | 3,64 | 2,98 | 2,14 | 3,43 | 5,08 | 6,06 | 3,98 | 3,01 | 3,09 | 1,88 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹2,52 Mr | ₹218,90 Mn | -₹1,25 Mr | ₹923,50 Mn | ₹718,60 Mn | -₹1,65 Mr | ₹319,40 Mn | -₹1,22 Mr | -₹1,61 Mr | -₹1,31 Mr | ₹67,90 Mn | -₹351,50 Mn | ₹86,30 Mn | ₹373,80 Mn | ₹74,00 Mn | ₹325,46 Mn | -₹267,29 Mn | -₹129,52 Mn | ₹160,32 Mn | -₹123,69 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,4% | 27,3% | 29,7% | 29,4% | 29,6% | 32,1% | 26,1% | 25,1% | 23,1% | 20,0% | 19,0% | 21,1% | 18,7% | 21,7% | 25,3% | 28,1% | 37,0% | 34,7% | 33,0% | 55,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,02 | 1,09 | 1,18 | 1,24 | 1,04 | 0,79 | 1,12 | 1,21 | 1,15 | 1,00 | 0,92 | 1,36 | 1,29 | 1,48 | 1,83 | 1,94 | 1,53 | 1,72 | 1,48 | 0,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,11 | 2,77 | 2,69 | 2,49 | 1,95 | 1,31 | 1,81 | 1,83 | 1,52 | 1,28 | 1,12 | 1,09 | 0,92 | 0,96 | 1,09 | 1,04 | 0,69 | 0,54 | 0,46 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,6% | 15,1% | 13,9% | 13,6% | 13,9% | 10,2% | 13,2% | 14,4% | 15,7% | 12,2% | 15,4% | 13,3% | 12,6% | 13,5% | 14,0% | 16,3% | 17,2% | 16,5% | 10,8% | 97,6% |
| FAVÖK Marjı | 9,8% | 9,8% | 8,6% | 7,8% | 8,8% | 6,5% | 8,1% | 8,5% | 12,0% | 10,4% | 11,3% | 9,0% | 8,0% | 10,2% | 10,3% | 12,4% | 13,9% | 12,0% | 12,2% | 94,2% |
| Net Kâr Marjı | 3,8% | 3,7% | 3,1% | 2,6% | 1,8% | 0,2% | 2,5% | 3,1% | 5,1% | 2,3% | 3,4% | 2,8% | 2,4% | 3,8% | 4,9% | 6,1% | 6,2% | 6,1% | 5,7% | 7,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,0% | 0,7% | -4,0% | 3,2% | 3,2% | -10,8% | 1,5% | -5,7% | -9,1% | -8,8% | 0,5% | -2,8% | 0,8% | 3,4% | 0,6% | 2,7% | -3,4% | -2,1% | 3,0% | -3,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |